Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

The RomanticArtist

Czy są tu kobiety piękne ,na poziomie ? Reaktywacja

Polecane posty

Gość gość
mi tez nie ,ale wybiera się z tego co jest nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Andzia z Nowobramskiej ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka lowczyni To tylko źle świadczy o Tobie. Myslę że byłaś złowiona i teraz za wszelką cenę chcesz się odgryzać. bo on jest szczęśliwszy z inną.Wybacz mu i pogódz sie z tym ze jestes sfrustrowaną 40 dziechą samotna i starzejącą się.i na niego nie zasługiwałas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tera bedzie Jaśminiówka a poxniej inna dooopa z kaffe.Tak to działa kochane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto nie wie to sie dowie bardzo boleśnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.15 to bardzo dobrze o mnie świadczy ,wybieram najlepszego na męża i wiem co robię ,a inne misie mam w poważaniu od 10 lat,nie chce mi się powtarzać dobranoc świrki :-) miłego ujadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:18 trzeba byc walnietym zeby tu kogos szukac i umawiac sie w realu . Durne prowokacje . To forum jest dla jaj , a nie na powaznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nic wam do tego czy ktoś tu się umawia czy nie ,zajmijcie się swoim dupskiem ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:23 tu sie nikt nie umawia . Wake up :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu sie wszyscy umawiają. Na wirtualek .A jak masz męża najlepszego to co tu robisz? A moze zdązyłaś miec ich tu kilku, mężów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam to forum od lat , chyba tylko nowi i nieostrozni sie tu umawiaja . Czytam z nudow i przesiewam tematy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurza mnie czyjaś hipokryzja.Ofiary stają się mysliwymi a mysliwi ofiarami.Tak to działa. Wybierać męża na takim forum? Co za głupota.Tu nawet kochanka wybierać na dłuzej nie można,ani kochanki też.Tu nikogo nie mozna miec zaufania.Absolutnie. Każdy tu ma przeszlości trzeba byc idiotką lub idiotą by tego nie wiedziec. Oj będzie to was przesladować jeśli ktoś tu kochał zakochał się oj będzie.Zaważy na waszym byciu na kafe.Chyba ,że ktoś jest tak denny takim s********m czy dziffką że nie ma serca i nic nigdy do nikogo naprwdę nie czuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio mówicie że tu same stare panny zaglądają? w małżeństwie należy tylko zajmować się rozrywkami w parach lub pieluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wartościowi ludzie znajdą się wszędzie. Nawet na takim forum. ...ale zawsze znajdzie się jakaś gnida lub gnidy które święty spokój będą próbowały zburzyć. Jest to normalne i nie ma się czym przejmować !:) trzeba robić swoje i szukać do skutku ! Nie poddawać się. .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale smieszne jest to ze po paru egzaltowanych postach jakiejs lasi ty juz myslisz ze to love. I te pasje...a w rzeczywistości cały czas na kafe. Miekkiego lądowania po rozczarowaniu w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tylko głosem rozsądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, juz wyobraznia pracuje, pewnie mu sie roi ze to jakas piękność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×