Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

The RomanticArtist

Czy są tu kobiety piękne ,na poziomie ? Reaktywacja

Polecane posty

Gość gość
Tak? A niedawano czytałam na jakimś topiku że Jaśminiówka jest taka szczęsliwa, bo pisze z jakimś mężczyzną codziennie esemesy? Za mało seksu czy znowu pudło i szukamy dalej? A może walka o jak najwiekszą popularność kafeteryjną? Nie zdziw się kochany później :DAle to twoja sprawa New Romantic.Ja mam swojego adoratora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie tylko esemesy zresztą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu wredne baby siedzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie myślę ,że Jaśminiówka to opuszczona przez kgoś osoba chcąca teraz sobie lub komuś coś udowodnić.Tylko co?swoją rozwiązłość?Radzę jak kobieta kobiecie. Nie daj się nakręcić na żadne zdjęcia.Na żadne kamerki w internecie. To Twoje bezpieczenstwo Jaśminiowko. Nikomu tu nie można ufać.Mężczyżni tu są bardzo rozwięźli.Wiem coś o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doświadczone kotku.Nie wredne.Doświadczone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak wystarczy poczytać jej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona nie ma nikogo pisalana portalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to, że wredne to dotego pretensjonalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze ludzie skad w was tyle jadu ale jestescie podli dlaczego? jestescie ,tak falszywi dlaczego ?nie piszecie prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście ludzi oceniam WYŁĄCZNIE na podstawie własnych obserwacji i spostrzeżeń ! zdanie innych nie ma w tej sprawie dla mnie ŻADNEGO znaczenia! sam wyciągam wnioski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba Ci się autorze rzeczywistość z realem pomylila. Tutaj twoja piękna i na poziomie moze pisac wszystko a w rzeczywistości byc podstarzala stara panna siedząca u rodzicow, z kafe jako głównym "hobby". Zresztą jak ktoś sie chwalił pisaniem smsów to niestety widać ze te relacje wszystkie tylko w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj każdy może być każdym.Może nawet napisać ,że jesteś jedynym.Niepowtarzalnym .A sama być i panną i rozwódką i mężatką niedocenianą.Ale najpewniej frustratką.Poświęcającą swoje wolne chwile głównie własnym przyjemnościom i na net i pisanie esków i maili .Niekoniecznie do Ciebie ,choć Cię na pewno o tym zapewni. Ba, nawet przysięgnie w imię miłości.To jest kaffe własnie. Tak to tutaj działa i nikt mi nie powie ,że jest inaczej.Nie tu. Ale to działa w obie strony.Mężczyźni też tak robią. Sama się o tym przekonałam bardzo boleśnie.Przez rok nie moglam się otrząsnąć. Wszystkich porównywałam do niego.Absolutnie wszystkich nowo poznanych na kaffe. Wszyscy i pomarańczowi i niebiescy pisali dla mnie podobnie jak on.Wpadałam w paranoję.Pogubiłam się w końcu.Zaczęłam szaleć,ale im bardziej szalalam tym bardziej stawałam się brudna.Nie moglam na siebie patrzeć. Nie róbcie dziewczyny tego co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze każdy moze byc każdym i raczej trudno podejrzewac piekna kobietę, o nietuzinkowych zainteresowaniach o przesiadywanie na kafe i szukanie miłości tutaj. No ale za naiwność się płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam ,że dam radę.Że zapomnę.Gdzie tam.Nie zapomniałam.Unosiłam się honorem.Ja pierwsza nie napiszę.Nie napiszę do niego za skarby!!!.Nie ja.Choć pierwsza dalam powod by odszedl.Ale ja.Ja go kochałamI wiedzialam ,że on mnie też.Że na pewno nie zapomniał.teraz noszę się z myslami czy nie napisać,nie wyjaśnić mu wszystkiego.On jest bardzo inteligentny.Wprost błyszczał jak dla mnie.Może zrozumie?Kocham go.On jest tu gdzieś,może przeczyta?Jestem piękna,wszyscy mi to mówią,tylko czy na jego poziomie?Piszę to jako przestrogę da was dziwczyny.Bo sama nie wiem co począć.Chyba spróbuję ,tylko czy on mnie zechce taką ,,brudną"? Spróbuję w imię tej miłości jaką on mi kiedyś dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podejrzewaj dalej .Bedziesz płacil więcej i wciąż więcej za naiwność 18.53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś O witam stałą moją hejterkę .Od ostatniej Twojej napaści na mnie zapytam wprost -męża pozdrowiłaś ? :D A dzieci swoje otoczyłaś miłością? .Impertynecka Twoja postawa jest, już nudna.Wszystko co piszesz w tym poście ma na celu postawienie mojej osoby w niekorzystnym świetle.Jestem wolna bez zobowiązań.I tak głoszę w moich postach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Proponuję przenieś się do świata "żywych" Ponieważ wiarygodność drugiej osoby będziesz, mógł ocenić po oczyszczeniu swoich wyobrażeń ni erzeczywistych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×