Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

The RomanticArtist

Czy są tu kobiety piękne ,na poziomie ? Reaktywacja

Polecane posty

Własnie żadna..Kocham tylko Ciebie i Ty o tym dobrze wiesz..Mam to wykrzyczeć to krzyczę..co mi tam!!! Kocham Jaśminkę..i nie mam żadnej na całym kaffe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak, to nie masz .Przecież Twoje posty mówią co innego.Piszesz w nich o tym, że zapewniała Cię wczoraj o czymś ...tam..Biedny jaki zawiedzionyy oooohhh popłaczmy razem z Caffe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz dobrze co pisałem i wyciągnij dopiero wnioski Kochanie..bo mam do Ciebie tylko to uczucie w calym necie i ślepy by się nie rozeznał ,że wszystko co pisałem to przez pryzmat Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kurcze nie wytrzymam..teraz dopiero przeczytałem twój list..a tamtą wziąłem za Ciebie..jejku..taki podobny charakter..wiesz..ja naprawdę wpadłem w paranoję..tak jak Ty kiedyś..Jaśminko..pomyśł logicznie..Teraz niedawno przeczytałem Twój list

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej posty..tak..jej posty tutaj wziąłem za twoje.Dawno nie pisaliśmy..skąd mam wiedziec co czujesz..no skąd...Dzisiaj tak się przed chilą ucieszyłem..a teraz zwalasz mnie z nóg..pisząc tak...Jak możesz Jaśmin..ja tego co piszę nie wysysam z palca...Mówi co czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkijwmrowisko
powinniście spokojnie wszystko sobie wyjaśnić bo to raczej nieporozumienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to daj wytłumaczyc..ale nie tu i wiesz gdzie..i kiedy...Pisałem Ci..Nie doczytuj się tego co sama ccesz..daj mi powiedzieć..a zrozumiesz...ja po prostu czyjeś posty traktowałem jako Twoje..nie wiedząc ,że...dajesz mi szansę..no bo skąd...Jaśmin..zastanów się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koedukacyjne MMA teraz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie mnie nie ucieszyły...przeczytaj to co pewna osoba pisala..ta która pokazała posty..ja głupek myslałem ,że to TY...Ty tak sobie ze mnie drwisz...:( Wiem..to głupie...ale ja nie wiedziałem ,że dajesz mi szansę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkijwmrowisko
jaśminka przecież on w każdym gościu widzi Ciebie,sorry że się wcinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaśminko...ja nie wiedzialem,że chciałas ..i Ty przecież też pisałas z pomarańczy...Czy nigdy tego nie robilaś????Jejku..ja dzisiaj dopiero przeczytałem..że jednak że jednak jest dobrze ,że chociaż rozmawiamy..tłumaczymy sobie..nawet nie wiesz jak bardzo się ucieszyłem chociaż z tego. tak..ją wziąłem za Ciebie..bo podobny charakter..z***biście podobny...a ja..niby stary na kafe dałem się zwieść...Głupio mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×