Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

The RomanticArtist

Czy są tu kobiety piękne ,na poziomie ? Reaktywacja

Polecane posty

Kijku..bo Kocham Jaśminkę??? Czy to widzisz jako zło..? Powinienem nic nie mówic..uciec i zaszyc się gdzieś..a tłumaczę się jak sztubak ze..ze swojej Miłości do niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiem ,jeszcze raz..że Kocham Ją..że myslę o Niej...że walczę o Nią..choć Ona myśli ,że nie...że mam jakąś choć nie mam..choć wbrew wszystkiemu nie usunąłem maila..nie zdradziłem..i zaglądałem..ja..dorosly facet..nie gówniarz.....Kocham Cię Jaśminko..Tyle mam na swoją obronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz to sama przecztać Jaśminko...tego było duzo..jejku...Kochała się chyba z...Artystą. i szlag mnie trafiał ...no już chyba teraz to bardziej poniżyc się nie mogłem..jeśli po tym mi nie uwierzysz..to nic tylko się zakopac i przyklepać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkijwmrowisko
i za Twoje autorze za skrajnie uczuciowy kanał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, Romantyku tu musi rozegrać się finał.Bo mam takie zasady...Gdzie się zaczyna tam się kończy....Teraz masz trudny okres w swoim życiu...nic tylko czas...czas pomoże....Rozumiem Ciebie przeżywam swojego męża..swojego eksa.Łączyło nas wszystko, a potem wszystko poróżniło.Ciesz się, że to nie małżonka....Bo jak się rozpada rodzina...to dopiero chce się w ziemii zniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaśminko...więc czekam na finał tej sprawy..jeśli potrzebujesz jeszcze osoby postronnej by wyraziła swoją opinię to ją zasięgnij..ale najlepiej popatrz w swoje serce..przypomnij sobie moje oczy wpatrzone w Ciebie...pomyśl o pocałunkach..o tym co było jeszcze..i powiedz...chcesz mnie???Kochasz tak jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkijwmrowisko
tak ja potwierdzam ta gościa "podrywała autora a caffe w swoim szale myślał że to Ty i ją męczył pytaniami,już możecie do siebie wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic tam takiego nie napisalem bo nie zdązyłem..przyszłas tutaj..mówiłem ,że tylko zmienilas avatar na skypie:)..załóż nowy bym mógł Cię lepiej słyszeć i iwszystko wytłumaczyc...ale juz ne na forum..daruj mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woisz kpić niż powiedzieć od razu? Znowu spojrzenie na ,,szafę"..Jasmin..ty lepiej spójrz mi w oczy...dotinij serca mojego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkijwmrowisko
mi jako kijowi tez się nigdy nic takiego nie przytrafiło haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.29 autorze Ty to bujasz w obłokach i nie zauważasz takich rzeczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaśminko..myslalem ,że powiesz czy mnie Kochasz..bo to akurat powinnaś wiedziec...Ja zrobilem co kazalas..Ty teraz pokaż... Nie kpij ze mnie...Ja z Ciebie nie zakpilem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×