Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

The RomanticArtist

Czy są tu kobiety piękne ,na poziomie ? Reaktywacja

Polecane posty

Tu zaczęlismy..to tu zakończmy tę rozmowe..jednym prostym stwerdzeniem.Chyba dosyć sie upokorzyłem..Powiedz jasno..Kochasz i chcesz mnie..czy wyrzucasz z serca..i nie klucz..odpowiedz jasno!!! Przy wszystkich..tak jak ja odpowiedzialem ,b zażądałas..Odpowiedz teraz Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śmieję się....Coś Ty..To był żart do kija rozsmieszyło mnie, to co napisał Romantyk a kija lubię....A Ty przecież dobrze wiesz, że nie jesteś obojętny....Narozrabiałeś.Jesteś szalony!...Po coooo tuuu pisałeś???? Nie mogłeś bezpośrednio do mnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj powiem,że większego upokorzenia nie przeżyłem.W imię Miłości do Niej to zrobiłem.Przykro mi jest tylko ,że tak długo czekam na prostą odpowiedz....Bo to się czuje albo nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałas tutaj wiec napisałem tutaj. Ty nie możesz??/ też chcę zębyś tutaj napisala to o co Cię proszę po raz ostatni już chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj!Mi chodziło o wyjasnienie tylko tych postów z którymi pisales!!Nie o historię naszej osoby....czemu taki jestes czemu wtracasz w to ludzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mieć dystans i nie traktować wszystkiego poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież sama wtrąciłaś w to ludzi. a teraz się wykręcasz..Boisz się deklaracji..rozumiem.Nie na kafe..bo zaczną Jasminke kojarzyć ze mną???Jasmina..czy się kogoś Kocha czy nie to się od razu wie.Upokorzylas mnie publicznie...Ja Ciebie Kocham i nie wstydze sie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego wyjawiasz nasza rozmowe prywatna? Caffe? Mi tez Twoje posty wskakuja z opoznieniem tez nie widze wszystkiego czy Ty nie zauwazasz ze sam.doprowadzasz do rozłamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasmina wiej jakie nogi długie masz.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oceniając obecną sytuację mogę tylko stwierdzić że całe szczęście !!!....że Jaśminiówce skutecznie obrzydziłem siebie! Inaczej teraz działy by się tutaj dantejskie sceny!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romantyku Ty o tym podrywaniu do mnie pisales??? Jesli tak to powiem Ci ze ja bylam osoba wolna wirtualnie i realnie a potem na Twoim topiku odzylo coś co kiedys mialo miejsce ale odeszlo to Caffe zaczal o mnie zabiegac a ja zwrocilam sie w jego strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×