Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

The RomanticArtist

Czy są tu kobiety piękne ,na poziomie ? Reaktywacja

Polecane posty

Gość gośćkijwmrowisko
mnie w to nie mieszajcie ja nie jestem facetem :-) jaśminka powiedz caffe to co mi powiedziałaś ,a autor ma poczucie humoru i tylko tyle ,mów caffe,mi mogłaś a jemu nie możesz? i idziemy spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam.Nie zrozumiałem Twego żądania.to tylko przez złe zrozumienie Twej...prośby. Idę stąd.przykro mi ,że tak się stało.Ja mogłem powiedziec co czuję... Nie jest mi wstyd za żadne słowo.Dobranoc wszystkim.Bawcie się dobrze ale już nie moim ksztem. Wszystkim dobrej nocy. Tobie też Jaśminko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caffe, dlaczego to zrobiles ? Taka masz satysfakcje? Dalam Ci szansse na dialog a Ty zamiast dbac o relacje i spróbowac rozwinac w kierunku pozytywnym.odwsliles cyrk na topie.I jeszcze prywate wywslasz tak.bardzo kochasz takie sytuacje tak bardzo?? Ludzi i cale akcje???a pomysaleles co ja czuje wchodzac tu widzac Twoje wpisy do niejjj pomyslales ale zawsze liczy sie tylko kafeteria i pan caffe i wszystko co Ty zrobisz i powiesz nie liczy sie nic na co ja mialabym.ochote nic !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaśminko..nie powiedzialaś mi na co masz ochotę..skąd mógłbym wiedziec na co masz teraz ochotę??? Nie powiedzialas..więc nie wiem i tyle.Gdybym wiedzial nie byłoby tego..Tej teraz rozmowy.Nie obwiniaj mnie.Ja zrozumialem ,że tu mam napisac więc tu napisąłem.Nie mogę być w Twojej głowie..lecz myslalem ,że jestem w sercu..Nie znam Twoich mysli bo mi o nich nie powiedzialas.Zrozum to i staraj się zrozumiec mnie i nie obwiniaj za tamtą bo już Ci wytłumaczyłem o co chodziło.Ty mi natomiast nie dałas tu słow otuchy...pocieszenia..tego zwykłego ludzkiego przytulenia...Nie win mnie Jaśminko..bo niezasłużenie z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkijwmrowisko
on już poszedł spać ,jaśminka Ty tego nie wiesz ale caffe ma stalowe nerwy naprawdę ,za mało go cenisz ,miłych snów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojrzałem na Ciebie realnie Jasminko..Bardzo realnie..chociaz od 2 miesięcy prawie nie widziałem.Wbacz ,że nie trafiam w Twoje mysli..ale myslałem że moje serce to nadrobi...Smutno mi teraz ,że Twego ciepla mi dzisiaj zabrakło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie dalam Ci otuchy? CChcialam.przyjemnie pobrzebywac z Toba tutaj .Tym bardziej ze sam.powiedziales ze nie rozpoznajesz mnie ze po dlugim czasie nie pisania wspolnego dla mnie to nie cyrk na kolkach aby obdarzac kogos dlowami istotnymi i bardzo intymnymi ...po tym co bylo.miedzy nami swoje pierwsze wyznanie po naszym.rozstaniu mialam dac przy widowniii......no pieknie :( Dobrsnoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz..jestem mężczyzną...i wiesz jakim..Kocham cieibie i pomyslalem ,że to takie proste powiedziec nawet na forum.Przepraszam i nie wiń mnie za to.Nie wiń za to ,że Cię Kocham.ja to tutaj powiedziałem więc mogę juz powtarzać bez końca.Ciebie juz nie bede namawial byś tu się określała.Postapiłem nierozsądnie.Trochę mnie tu przemaglowalas..ale wiem ,ze to mi się należało a czego się nie robi dla tej Jedynej. Stało się Jasminko..ale mysle ,że pozwolisz mi by o tym porozmawiac sam na sam .. i już bez widowni....Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caffelogin_
No co zresztą????..Powiedz Kochanie.Zresztą...napisałem do Ciebie list...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matkoooo jaka dziecinada. Podstawowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może WM , tylko nikt ich nie rozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale love story , ide po orzeszki i czytam topik od poczatku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 5a
Ten Caffe to niezły naiwniak . Dziunia robi mu koło kija a on wyznaje jej miłość. xx gość 2017.10.12 dziś Sw/inia ryła w temacie. xx Powyżej to jej wpis w temacie. xx Widać facet ma coś z deklem, pisze do Jaśminówki o miłości do innej a jednocześnie mówi , że to ją kocha. xx Autorze gratuluję ilości postów. Szkoda tylko, że to kompletny chaos.Nie czyta się fajnie. xx Jak chcesz pisać książki to pisz z sensem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×