Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

miałam go w sobie ale uciekł do innej

Polecane posty

Gość gość

tacy są oni: chamy, buraki i ćwoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktory wie
łatwe zaliczamy a zyjemy z kobietami z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buraku powyżej - nie wypowiadaj się za innych facetów. Ja za takimi burakami nie mam nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
autorko, nie wypowiadaj sie o wszystkich. chyba ze masz przebieg na poziomie profesjonalistek z dlugim stazem(duza grupa badanych:D), ale to wtedy masz na co zaslugujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ktory wie
gość wczoraj Buraku powyżej - nie wypowiadaj się za innych facetów. Ja za takimi burakami nie mam nic wspólnego. x Czyżby zabolało bo to smutna prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.13 sama prawda, potwierdzam a jestem kobietą :). Autorka pewnie od razu dała mu d... Y i się dziwi że on nie chce związku i poszedł do innej, dlatego zabolała ja prawda i wyzywa od buraków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z gościem wyżej. Aby oczekiwać szacunku od mężczyzn w pierwszej kolejności należy szanować samą siebie. Ja poszłam do łóżka z chłopakiem dopiero po pół roku bycia razem. Teraz z perspektywy czasu mogę szczerze powiedzieć, że mi się to opłaciło bo zyskałam, pod tym względem ogromny szacunek. Teraz jesteśmy małżeństwem. Trzeba mieć swoje zasady, ten który nie będzie czekał tzn. że jest gó...... wart. P.S. Facet któremu coś za łatwo przyjdzie nie będzie tego szanował, lecz gdy się będzie musiał o coś postarać to to doceni w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brednie te powyżej. Czekać pół roku dla zasady to jakieś przesądy z wioch zabitych dechami. Jak się ludzie kochają, to nie mają znaczenia żadne brednie tu przytaczane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta której coś za łatwo przyjdzie nie będzie tego szanowała, lecz gdy się będzie musiała o coś postarać to to doceni w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×