Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sprzedawca231

Kasetka do pieniędzy

Polecane posty

Gość gość
Dziwne pytanie. Ogólnie jak komu wygodnie, ale u mnie w pracy standardowo na dole (tzn od strony kasjera) od prawej do lewej groszówki, wyżej złote i raczej nikt tego nie zmienia. Banknoty 10 20 50 100, ale są osoby które sobie banknoty odwrotnie układają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedawca231
Otóż pytam dlatego, że w nowej pracy zostałem skrzyczany przez pracodawce że mam źle poukładane monety w kasetce. Wg niego monety powinny być ułożone slalolem(co dla mnie jest niewygodne) i nawet jest mi cięzko tu opisać ten "slalom". I określił moje ułożenie "bałaganem " - czyli ułożenie tak jak powyżej opisał Gość. Wcześniej pracowałem w kilku miejscach i każdy układał w kasetce monety jak mu było wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję :D. Jaki bałagan. Poukładane nominałami i jakoś instynktownie mózg za tym nadąża. Jak ktoś ma faktycznie to pomyli się przy wydawaniu i następnym razem już się nauczy. No cóż, rób tak jak sobie pan wielki szef życzy szkoda drzeć o to koty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukałam szafy pancernej do biura jakoś jedno z zabezpieczeń i znalazłam ją własnie w tej firmie konsmetal24 własnie w Warszawie. Inaczej człowiek pracuje i idzie do domu jak wie, że wszystko co cenne i nie dla wszystkich do wglądu jest zamknięte na cztery spusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×