Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olek24

Kobieta ,młoda do wspólnych fantazji ...

Polecane posty

Gość Olek24

Witam, poszukuje Pani która spełni moją fantazję. A mianowicie jest to fantazja erotyczna o charakterze dominacji. Nie jestem z natury uległy i nie praktykuje uległości w łóżku ale mam fantazję jak już pisałem na wstępie żeby właśnie tego spróbować. Będzie to uległość ale przeplatana też dominacją więc można powiedzieć że taka zamiana stron. Sytuację wyobrażam sobie tak: Wchodzę do pokoju gdzie czeka na mnie kobieta ubrana w seksowną bieliznę i gorset. Wydaje mi polecenie abym się rozebral do naga co ja oczywiście robię i stoję przed nią nago. Ona klęka i liżę i bierze do ust mojego penisa . Robi tak aż do momentu kiedy będę bliski wytrysku. Następnie przerywa i mówi że nie zasłużyłem na wytrysk. Teraz zaczyna się dominacja. Ona doczepia sobie strapona i rozkazuje mi zrobić jej loda. Wkłada mi go w usta i gleboko w gardło. Następna rzecz która karze mi zrobić to położyć się na łóżku na brzuchu i wypiac tyłek. Ustala szybko słowo klucz, wyjmuje z moich spodni pasek i daje mi na goły tyłek mocne razy. Kiedy bije mój tyłek mówi do mnie że muszę wytrzymać 100 uderzeń bo inaczej nie będzie wytrysku. Po zakonczonym laniu rozkłada mi pośladki i wkłada strapona po czym zaczyna mnie posuwać delikatnie a ręką dotyka mojego penisa. Po tym wszystkim bierze go do ust doprowadzając do orgazmu A ja spuszczam się na jej twarz . the end

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×