Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szwagierka ma czworke dzieci i zyje z 500 plus Rzygac mi sie chce

Polecane posty

Gość gość
gość dziś To ja pisałam o bogatych. Ja pragnę tylko zwrócić uwagę, że żałowanie bogatym 500+ jest bez sensu. A sam program nie miał na celu wspierania nikogo tylko miał umożliwić wygranie wyborów populisto, którzy go wymyślili. Ot zwykła kiełbasa wyborcza, żeby kupić biedniejszą i mniej myślącą część społeczeństwa. Udało się. Bez sensu teraz każdy sobie interpretuje co ma na celu program.... xxx Co do tego, że "Biedniejsi tez kupują i płacą podayki". Podałam (specjalnie dla kontrastu) przykład niepracującej rodziny z 4 dzieci, która żyje z socjali. Nie sztuka "zapłacić podatek" pieniędzmi, na które się nie zapracowało. Jak rodzina kupiła coś za otrzymane od Państwa 100 zł to znaczy, że oddała z powrotem państwu 23 zł (zależy co kupowała, jak jedzenie to mniej jak fajki to więcej). Dodatkowo aby przekazać im te 100 zł Państwo musiało wydać jakąś kasę na koszty dystrybucji (urzędników). Powiedzmy więc że Państwo nie dało 100 zł a 80 zł. Dalej jesteśmy na minusie. Do tego nasza rodzina korzysta z DARMOWEJ opieki lekarskiej, szkół, dróg itd, za nic nie płacąc. Nasza rodzina niczego samodzielnie nie włożyła do budżetu, tylko skonsumowała to co dostała od de facto innych pracujących. W tym od tych bogatych, którym tak żałujecie ich samodzielnie wypracowanych pieniędzy. Co tacy ludzi wnoszą do społeczeństwa? Przykro mi ale nic. Są tylko biorcami. Mówienie, że dając 500+ bogatym zabiera się biednym jest zwyczajnie bez sensu. Bo to zawsze zabiera się bogatszym dając biedniejszym. Rodzina na socjalach zabiera rodzinie, pracującej za najniższą krajową itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Weź się kobieto ogarnij i naucz się w końcu czytać ze zrozumieniem. W którym miejscu piszę, że dorobiłaś się fortuny na 500+?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zesrajcie się a 500+ ma się dobrze i jak tylko będą wybory pierwsza będę przy urnie żeby głosować na PIS a wam znowu miny zrzedną i zatrujecie się w końcu własnym jadem. Pozdrawiam. PS z 500+ już 4000 odłożone na z******tej wakacje. Ahhh życie jest piękne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Gdzie te ideały o kochającej się rodzinie, o wychowaniu na dobrego człowieka? Teraz tylko p********ie ze bogaci powinni mieć dzieci a reszta na przymusową kastracje i podwiazywanie jajowodów. Wchodzicie ludziom w życie z buciorami i myślicie że macie prawo ich oceniać nic o nich nie wiedząc." xx Wszystko OK, tylko ja jestem zdaniem, że ludzie powinni swoje dzieci utrzymywać SAMODZIELNIE. Mogą być sobie biedni czy bogaci, obojętnie, byle nie domagali się utrzymywania, swoich własnych dzieci od innych. To są ich dzieci, zrobione tylko po to, aby zaspokoić ich potrzeby. I jeśli już muszę kogoś sponsorować, to uważam, że mam prawo wchodzić "z buciorami" w jego życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy sponsorujecie z tych marnych pensyjek hahaha :D wielcy sponsorzy się znaleźli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Marnych nie marnych, ale większych od tych co na socjalu siedzą. xxx Najlepiej wszyscy rzućmy robotę i weźmy się za robienie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co za problem własny interes rozkręcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ty co? Na socjalu siedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście walniete. Chcialybyscie kase za rąbanie sie ze swoim januszem. A nie pomyslicie ze lepiej byloby gdyby mozna bylo samodzielnie utrzymac dzieci ? Ach nie, bo wtedy trzeba byloby rozerwane pprodami dooopsko ruszyc do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×