Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szwagierka ma czworke dzieci i zyje z 500 plus Rzygac mi sie chce

Polecane posty

Gość gość
dziś tak są tacy źli bo pracownicy nie są ślepi i wiedzą że tanią siłą roboczą rozkręcają sobie biznesy a teraz płaczą i żyłki im pękają bo ludzie mogą sobie już trochę przebierać w ofertach i zmieniają pracę a rzadko która osoba po studniach z doświadczeniem pozwoli sobie teraz na pracę na najgorszych warunkach i trzeba trochę się pogimnastykować żeby znaleźć pracownika. Wcześniej ludzie wyjeżdżali bo nie mieli perspektyw a takie osoby jak Ty wychodzą na ulice i protestują przeciwko podwyżkom płac. To ile wg Ciebie ma zarabiać np kasjerka 800zł bo jest gorsza? bo bogaci muszą się jakoś dorabiać i drzeć na kogoś ryj? A kto będzie obsługiwał w sklepach te wasze zarozumiałe dupska? Może lepiej im dać podwyżki żeby sobie żyli bardziej luksusowo a ludzie o niższych kwalifikacjach niech w ogóle będą wykastrowani i niech pracują za darmo w kamieniołomach na tych dobrych bogatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie bierz tylko przelewaj pieniądze do państwa żeby zbawiać świat, my chcemy podwyżek i lepszego życia. Nie po to kształcę się i zdobywam doświadczenie żeby zarabiać 1000zł bo tak chcą jakieś bogate buraki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Wy myślicie debilki ze zlikwidują 500+ i Wam dadzą tą kase hahaha :D pójdzie na ośmiorniczki, rozumiem że wtedy nie będziecie drzeć japy na kafe bo inni nie będą mieli trochę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwala mnie myślenie - zrobiła dzieci dla 500+ - wiek dzieci 7 i 13 lat hahahah może te kobiety przewidziały przyszłość???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy tok myślenia biednym zabrać dać bogatym. Mój znajomy ma dwójkę dzieci i wszystkim mówi jak coś sobie kupi że to z 500+ a te debile we wszystko wierzą. Nawet jak powiedział sąsiadce że auto zmienił za tą kase to uwierzyła i obraziła się na niego jeszcze sąsiadów napuszcza że tak jej powiedział i że trzeba to gdzieś zgłosić. Za to jak poprosiliśmy żeby potwierdziła na policji że nasz sąsiad urządza libacje i nam grozi gdzie była świadkiem tego to odmówiła bo ona się nie zajmuje plotami. Takich mamy j*********h ludzi w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi znajomi ostatnio stwierdzili że te pieniądze powinny zostać przeznaczone na legalne aborcje i darmową antykoncepcje i ja się zgadzam zamiast finansować biedaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jak jej zazdrościsz to sobie dorób jeszcze te trójkę dzieci. A pewnie nie chciałoby ci się męczyć z ciążami przez taki szmat czasu i przeżywać porodową mękę cztery razy i razy cztery zupki, kupki i kolki. Dodam jeszcze sama jestem matką jedynaka ale nie wyobrażam sobie na co dzień użerać się z czwórką. Już z dwójką jest przechlapane. Zero czasu dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:21 chyba raczej na podwiązanie jajowodów i wazektomie, bo aborcja i antykoncepcja to nie jest sposób na głupotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A dlaczego moje podatki mają iść na jakieś dziunie które aborcje będą traktować jak środek antykoncepcyjny?? Rozumiem aborcję w szczególnych przypadkach. Trzeba myśleć a nie rozkładać nogi co tydzień na dyskotece i płacz bo ciąża a nie wie z kim się puściła... absurd już nie wiecie co macie wymyślać... ja kupuję tabletki sama za 40zł bo pracuję a patola ma mieć za darmo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż tak Was boli to 500+ to naróbcie sobie dzieci i siedźcie w domu zobaczycie czy mimo tej kasy jest tak lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co w ogóle się wtrącać do innych i patrzeć im na ręce 500+ jest i nawet jak będziecie srali pod siebie to tego nie zmienicie a tym bardziej nudnym zakładaniem tematów dzień w dzień o tym samym. Idźcie na wybory jak będą to może coś to da i zlikwidują ten program, ludzie będą zarabiać 1000zł na śmieciówkach i wtedy będzie Wam lepiej że inni zdychają z głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieeeem przyjmijmy uchodźców od Merkel i dajmy im socjal wtedy nie będziecie mieć bólu d**y :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, jesteś potłuczona jak moi teściowie. My z mężem do tej pory dzieci nie mamy, ale te szuje już komentują widząc dzieci na placach zabaw, że państwo ich okrada hahaha. Nie wiem tylko z czego - bo właściwie to niczego się nie dorobili poza wykupieniem mieszkania własnościowego i zdezelowanego grata pod blokiem. No ale teraz pewnie mają na pysku wypłaty -500 zł odjęte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:37 dokladnie rzucają się Ci co mają 1 dziecko albo wcale, zarabiają głodowe pensje i myślą że taka rodzina po pobraniu 500 zl pławi się w luksusach. Zamiast ujadać to idźcie się doszkolić żeby zarabiać więcej bo podobno nie chcecie okradać państwa. Nawej jak zabiorą to Wam i tak nie dadzą hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam jedno dziecko i cieszę się że jest taki program. Nie mam czego zazdrościć a to że innym żyje się lepiej to tylko na plus. Uważam że w Polsce powinno zajść jeszcze bardzo dużo zmian. Na pewno nie takich by obniżać zarobki czy pobierać większe podatki. W innych państwach też jest socjal i nikt tak nie przeżywa tego jak tu. Jedni wolą żeby te pieniądze szły na puszczalskie panienki inni woleliby dac bogatym a ja myślę że należy wspierać rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech każdy sam pracuje i zarabia na swoje potrzeby i swoich rodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jedyne co mogę zarzucić programowi to to że na każde dziecko powinmo sie dostawać, mogłoby zostać to rozdzielone na mniejsze kwoty i większe kontrole jak pieniądze są wydawane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ciekawy tok myślenia biednym zabrać dać bogatym. " xxx A czy ktoś tu postulował coś takiego. Jak dasz 500+ z państwowych pieniędzy powiedzmy tylko bardzo bogatym to nie oznacza, że cokolwiek zabierasz biednym. Przecież większość podatków jakie wpływają do budżetu państwa jest właśnie od bogatych. I rzeczywiście to 500+ u bogatych pójdzie na waciki, ale to jest mały procent tego, co Ci bogaci wypracowują. To tak jakby temu komuś delikatnie obniżyć podatek i zamiast 10 tys miesięcznie będzie płacił 8 500 zł przy założeniu, że ma trójkę dzieci. I tak będzie dopłacał do kasy więcej niż bierze. Niepracująca biedna matka (z ojcem) 4 dzieci żyjąca na socjalu tak naprawdę zabiera wszystkim i tym bogatym i tylko trochę bogatszym od niej, którzy pracują i odprowadzają podatki. Ona i jej dzieci są jedynie konsumentami, którzy oprócz tego, że są, mało wnoszą do społeczeństwa. Biorąc 500+ biorą ze wspólnej kasy nie wkładając dosłownie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś zaraz Ci żyłka pęknie. To oddaj swoją wypłatę na bogatych skoro tak ci ich żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończcie już z tymi bogatymi... 500 + ma pomagać rodzinom a nie finansować bogatych. Biedniejsi tez kupują i płacą podayki. Wy tyle pieniędzy do państwa oddajcie że takie apele tu wyglaszacie? Pewnie zarabia 1800 i wielki sponsor budżetu. I tak czy będzie 500 czy nie nic się nie zmieni. Mi wypłaty nie obniżono wrecz zarabiam więcej bo mamuski siedzą w domu bo nie chcą pracować. Co mnie to obchodzi. Ja wolę sama się utrzymywać, jestem wśród ludzi i aktywna na rynku pracy. 500 dzisiaj jest a jutro nie musi a doświadczenie tez jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 3 i co wg Ciebie debilko jestem pasożytem społecznym. Tak dla Twojej informacji to pobieram 500 pracując i g****o Cie to obchodzi co z tym robie. Co panstwo zrobiło dla mnie i moich dzieci? Nic. Wszystko sobie z mężem sami wypracowaliśmy a i tak takie zawistne babsko jak Ty powie że dorobilismy się fortuny w ciągu 2 lat na 500+, nawet wizyty u lekarza prywatne bo nasza pożal się boze służba zdrowia to kabaret, zapierniczalismy w młodości żeby mieć wykształcenie i dobrą pracę. Gdzie są moje składki? Za co bawią się politycy? Wiele jeszcze pytań się nasuwa jak państwo mi ułatwia życie i wielu innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że niektórzy pseudo inteligenci nie mogą dorwać się do władzy. Mielibyśmy kamieniołomy i pracowalibyśmy za miche zupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tak na serio ciągle o tym 500+ ?? Zróbcie sobie jakieś dodatkowe szkolenie to może zaczniecie zarabiać więcej i przestaniecie zazdrościć tym którzy pobierają. Ja nie znam nikogo kto zrobiłby dzieci dla 500 zl. Poza tym program trwa 2 lata? To dlaczego widzicie rodzinę z 4 dzieci w wieku szkolnym i mówicie że to dla 500?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za czasy... Teraz jak nie dasz bachorowi srajfona, nie kupujesz ciuchów typu nike, adidas, dzieciak ma dwójkę rodzeństwa to od razu jesteś patologią. Nie ważne że jeszcze 2 lata temu nie było 500 i ludzie z ta 3 dzieci dawali rade od tej pory każdy z 2 dzieci to darmozjad żerujący na państwie a nie daj boze jak kobieta nie pracuje to lincz publiczny. Przecież nie może tak być że komuś będzie lżej. Gdzie te ideały o kochającej się rodzinie, o wychowaniu na dobrego człowieka? Teraz tylko p********ie ze bogaci powinni mieć dzieci a reszta na przymusową kastracje i podwiazywanie jajowodów. Wchodzicie ludziom w życie z buciorami i myślicie że macie prawo ich oceniać nic o nich nie wiedząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest chore w wiadomościach ciagle o 500, w pracy gadają o 500, znajomi też o 500, na forum codziennie przynajmniej z 3 tematy o 500, na FB o 500... rzygam już tym 500...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więźniowie mają za darmo wyżywienie i nocleg a pracować na to nie muszą. A za co ? Za to że kogoś okradli, zgwałcili albo zabili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś I nikt nie protestuje tylko wszyscy grzecznie utrzymują darmozjadów a część jak wyjdzie na wolność to chce wracać tak im tam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinni dawać rodzinom w których przynajmniej 1 rodzic pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bogatym 500+ się przynajmniej bardziej należy niż darmozjadom bogaci pracują czasami bardzo ciężko i to oni odprowadzają duże podatki więc to im powinno się należeć bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×