Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co wam odpowiada w rządach PIS?

Polecane posty

Gość gość
PO: - kosiniakowe - rozwój infrastuktury - dłuższe urlopy macierzyńskie -dofinansowywane in vitro - ella one bez recepty - konwencja antyprzemocowa - rozwój samorządów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No własnie przez 8 lat nie zrobili praktycznie nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I brak focha i obciachu na arenie międzynarodowej (tak, wiem, wy za to Angeli tyłka nie lizali, "z kolan wstali", ...i wywalili na plecy, a 27 do 1 to miara skuteczności takiej polityki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to PiS w dwa lata ustawił nas w jednym rządku z Łukaszenką i Erdoganem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze PO: - preferencyjny mały ZUS dla nowych firm, - zwiększenie odpisu od padatku na dzieci - darmowe podręczniki do podstawówek - rozwój infrastruktury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 0:41 - jaką to kwotę wolną od podatku zwiększono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam co się działo jak w 2007 r. po dwóch latach rzadów PISu, po walce z układem, aferze gruntowej, śmierci Blidy, karierze agenta Tomka, premierostwie casanowy Marcinkiewicza, powalonego Giertycha i jego abolicji maturalej, słynnej walce o krzesło w Brukseli, dokonaniach minister spraw zagranicznych Fotygi, utopieniu laptopa w wannie przez ministra Ziobro, załamaniu się liczby przeszczepów, nagonce na lekarzy, zdekonspirowaniu agentów wywiadu przez Maciarewicza, wyciaganiu papierów o współpracy z sb na aktorów i każego kogo się dało, w ogólnej atmosferze pt. śmieszno i straszno, ta żenujaca ekipa spieprzała od koryta w podskokach aż smród po nich zostawał. Te rzady były tak słabe, że się ich ludziom odechciało na 8 lat. Po każdych kolejnych przegranych Kaczyński skomlał, że to oszustwo i ustawiona sprawa. Aż mu się zdarzyła katastrofa lotnicza i w końcu po trupach (dosłownie) mógł na powròt dorwać się do żłoba. A że po drodze stracił matkę, wcześniej brata to stwierdził, że jemu to już wszystko jedno. I mamy powtórkę z lat 2005 - 2007 tylko w wersji hard. Podoba się bo dał pińcet plus jałmużny ? No to na zdrowie. Uczcie dzieci za te kase języków, żeby mogły jak najszybciej stad spyerdolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.08 Właśnie problem polega na tym, że gownażeria nie pamięta rządów PiS w latach 2005-2007. Ja pamiętam aż za dobrze i doskonale wiedziałam co nas czeka w 2015. Jak pisałam co nam PiS zafunduje to na Kafe były odpowiedzi typu "WTF?" A teraz ci sami zaliczają zonk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez 8 lat PO zrobiło więcej zlego niz dobrego dla ludzi . Dlatego ludzie glosowali na inne partie . Gdyby dobrze rządzili to nikt nie zagłosowałby na kogoś innego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.16 Argumentacja i logika jak u 3-letniego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz będą bronić PO bo już wnioski w domu przygotowane na pińcet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No widzisz bo to jest bardzo proste jak budowa kija .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest proste dla prostaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:16 Ile ty masz lat? 15 chyba, hahaha. Co za argumentacja że nie wspomnę o dowodach na poparcie tej tezy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna partia nie rządzi wiecznie, nawet najlepsza. 2 kadencje PO to i tak dobry wynik. A gdyby Tusk nie wyjechał to byłaby i 3 kadencja. Bez niego ta partia rzeczywiście jest mało ogarnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, tusek wracaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś stąd pomyłki że o 16 mają inny program a o 18 inny :D Tusk był dobry w te klocki jak mydlić ludziom oczy. Rowniez uważam że żadna partia nie powinna mieć monopolu i rządzić kadencja za kadencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:08 - bardzo dobry wpis, trzeba ludziom to wszystko przypominać, bo pamięć Polaka krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś PO: - kosiniakowe - rozwój infrastuktury - dłuższe urlopy macierzyńskie -dofinansowywane in vitro - ella one bez recepty - konwencja antyprzemocowa - rozwój samorządów" Dobrze to teraz napisz wady PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:48 A dlaczego ma podawać? Temat jest teoretycznie o zaletach pisu, tylko że poza rozdawaniem 500 to ciężko by cokolwiek znaleźć sensownego, to straszni kretacze, wszędzie obsadzaja swoimi a na niepokornych tylko by kontrole nasylali żeby zastraszyc, tak jak to robi Putin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic, oby pogonić to dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko mi sie podoba , mieszkam za granica i z perspektywy dalszej widze jak wspaniale rzadzi PIS , bede na nich glosowac ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06:56 Skoro nawet nie mieszkasz w kraju to gucio wiesz, pewnie tak myślisz bo odbierasz TVP Polonia a tam wszystkiego się dowiesz ale poza prawdą hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę wymienić wady PO - opóźnienia w budowie autostrad - forma pakietów antykryzysowych, która w żaden sposób nie spełniła swojego zadania. - Świetnym przykładem jest sprawa katarskiego inwestora, który miał uratować gdyńską stocznię. Przed wyborami do europarlamentu, rząd chwalił się tym „osiągnięciem”, a po wyborach okazało się, że inwestor jest kompletnie niewiarygodny. -Zajmuje się głównie sobą, najważniejsze dla nich są słupki sondażowe oraz próba przypodobania się wszystkim. To powoduje, że PO nie zajmuje się sprawami ważnymi dla kraju, chyba, że zostanie do tego zmuszona. -Brak dialogu z opozycją, co widać choćby na przykładzie planowania polityki zagranicznej. -Ja już nie wspomnę o LOT czyli OLT EKSPRES co oni zrobili - O tym ile nakradli i ludzie potracili domy , majątki mieszkania , działki itd. itp. ALE CO WAS TO OBCHODZI GRUNT ŻE TUSK MA DOBRĄ POSADKE JAK WRUCI TO CZERWONY DYWAN MU ROZŁOŻYCIE ON ZABIERZE 500 PLUS I WSZYSTKIE BĘDZIECIE HAPPY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę wymienić dużo więcej wad pisu, choć szkoda klawiatury na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy rząd, ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały cytat z posła PiS Bolesława Piechy: "W Polsce problem molestowania ma mniejsze znaczenie, bo jesteśmy krajem konserwatywnym" Czy ktoś ma jeszcze jakieś pytania? Jak wydarzyła się tragedia w Rimini to ministrowie PiS walą w bęben, bo zrobili to obcy, ale jak Polak robi to Polce to spoko luz. Jemu można, bo "taki mamy klimat" w kraju Chrystusa Króla. Ja prdl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×