Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co wam odpowiada w rządach PIS?

Polecane posty

Gość gość
Skoro trzeba poczekac to skad wiesz ze juz nastapila zmiana. Prosze cie, za duzo tvpinfo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kryzys to akurat Polska przeszla calkiem niezle. Sam pracowalem w amerykanskiej firmie i wiem jakie tam byly dramaty, nasze PKB caly czas bylo na plusie. W Irlandii stanely doslownie wszystkie budowy i tam byly dramaty. Nie przesadzajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W hiszpanii co 3 nie mial pracy, takie byly realia kryzysu 2008. Polswki to nie dotknelo. A Ty probujesz tu wcisnac naracje jak to zle przeszlismy kryzys. Zeby nie bylo, to tylko po czesci zasuga tamtego rzadu, bardziej nas uratowala mala zaleznosc od globalnego rynku. Ale tak czy srak opowiadasz glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorzej w Polsce nie mogło być z dna i 2 metrów mułu niżej się nie da. Myślę,że w paru krajach nie zgodzili by się z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wprowadzenie minimalnej stawki godzinowej na umowę zlecenie. Obniżenie wieku emeryralnego 500 plus Zwiększenie kwoty wolnej od podatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżej wymieniłem duże osiągnięcia Rządu PiS. Oczywiście jest ich więcej. Rząd Prawa i Sprawiedliwości jest bardzo dobrym Rządem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś w UE państw do którego należymy byliśmy wtedy na miejscu Zielonej Wyspy szczytowym od końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:44 Hahaha, dawno się tak nie uśmiałam, to najgorszy i totalnie beznadziejny rząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o co się ciśniecie :) Otóż, mam podstawy na infolinii bankowej 3100 netto + premie kwartalne i to nie zdecydowały o tym mistyczne kwalifikacje, przydatność na rynku pracy i inne bzdury, w które jak kołczingowcy wierzycie, ale solidarna postawa pracujących. Mianowicie jak były problemy techniczne banku, buraczani klienci telefonowali z mordą strasząc wycofaniem tych wielkich (w ich mniemaniu) pieniędzy solidarnie przestaliśmy odbierać przychodzące. Naszym żądaniem było średnio 1000 zł podwyżki i szybko aneksy z kadr przyszły, bo kasiurka akcjonariuszom zaczęła uciekać. No bo i co mieli robić - wymienić cały zespół, rekrutować i szkolić ok. miesiąca od nowa? Byłyby to kolejne straty. Nasze stanowisko jest strategiczne względem całej polityki banku i muszą nas doceniać. Natomiast nadal uważam, że moja wypłata to grosze wobec UE. Przecież to nawet nie jest 1000 euro. Stopniowo jednak zauważam, że pracownicy polepszają swoje warunki wynagrodzenia - wchodzi na rynek pokolenie, które się ceni i za grosze robić nie będzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3100 na infolinii z klientem obcojęzycznym to normalna stawka. To przecież nie jest wciskanie na siłę jakichś poradników. Pewnie ludziom samo słowa infolinia z tym się kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic mi nie odpowiada, a teraz radziwił chce wprowadzenia klauzuli sumienia dla aptekarzy, takie kuriozum to tylko w tym kraju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@08:52 no widzisz, a niektórzy chcieliby aby za ich kase była odpowiedzialna osoba zatrudniona za 2000. Absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Dziewczyny ta osoba która tak obraza ludzi pracujących fizycznie i ciągle pisze o kokosach to FACET który cale dnie siedzi na forum o macierzyństwie Chamski , wredny dla którego każda kobieta jest nikim . Ten pan pracuje w służbie zdrowia . Nie wiem dlaczego cale dnie siedzi na tym forum ale ma w sobie strasznie duzo nienawiści do innych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty pitolisz? Nie siedze na zadnym macierzynstwie. Chyba masz za duzo kafeterii i cos ci sie miesza :) Do pozostalych- gratuluje zarobkow powyzej 2000, naprawde super. Nadal jednak podtrzymuje zdanie, ze na rynku pacy w porownaniu z wykwalifikowanymi pracownikami jestescie na samym dole i kazdego z was mozna latwo zastapic (oprocz pani z plynnym ang). Zatem troche pokory, i nie liczcie swoich pensji wedlug UK. Sa jeszcze bogatsze kraje, nie wiem, Norwegia, Lichtenstein, moze jakas naftowa potega. Liczcie wedlug nich i miejscie pretensje, ze nie zarabiacie tyle co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znajduję żadnego plusa. wszystko jest beznadziejnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic mi nie odpowiada, wiele rzeczy mi bardzo nie pasuje np ze nie ma już dofinansowania in vitro a miliony poszły do rydzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Co ty pitolisz? Nie siedze na zadnym macierzynstwie. Chyba masz za duzo kafeterii i cos ci sie miesza usmiech.gif" Niby gdzie teraz jesteś ? Facet weż sie do roboty zamiast cale dnie pouczać matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sie wez do roboty bo zaczynasz miec omamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne co mi odpowiada to to , że być może za 2 lata się skończą (taką mam nadzieję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
być może, ale tylko pod warunkiem, że PO zagwarantuje, że większą wartością budżetu podzielą się z obywatelami - np. brak dyskryminacji i 500+ w formie gotówkowej także na pierwsze dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak PO da więcej to zagłosuje na nich . Jak nie to zostaje przy PIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak mieli nie podnosić wieku emerytalnego a potem podnieśli i w d***e mieli zdanie obywateli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszeliście o procesach Obywateli RP za zakłócanie miesięcznic smoleńskich? Nie którzy Polacy to mogliby żyć w Korei Północnej jakby Kim dał im miesięcznie o stówę więcej. To tylko świadczy o tym jacy jesteśmy. Polska zawsze mentalnie była bardziej wschodnia niż zachodnia, w przeciwieństwie do takich Czechów. Czasami myślę, że mamy to na co zasłużyliśmy. Zadusimy się w tym smoleńsko-kościółkowym kotle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie generalizujmy o zawodach... wszystko zależy od pracodawcy i od tego jak się wykonuje swoje obowiązki. Ja np jestem sekretarką/asystentką prezesa i nie mam jakichś super umiejętności a zarabiam 3000. Szef mnie docenia bo pracuje tam 5 lat, koordynuję pracę całego biura, ang na poziomie średnim, znam firmę od podszewki, pilnuję terminów, załatwiam wyjazdy, spotkania. Niby każdy może mnie zastąpić a jednak gdy chciałam odejść zatrzymali mnie podwyżką. Kiedyś faktycznie ludzi się zwalniało, dawali ogłoszenie i przychodziło ze 100 osób i bili się o pracę. Obecnie trudno o dobrego pracownika i nawet "laska z infolinii" jeśli dobrze wykonuje swoją pracę będzie mogła liczyć na dobre zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten rząd to pyerdolone nieszczęcie tego i tak przeklętego kraju. Niech ich szlag trafi, ścierwo pisdzielskie, skierwysyny kłamcy, komuchy i złodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie zagłosuję na PO. Po pierwsze nie jestem hipokrytką bo jestem przeciwna 500+ i wybiorę partię która nie uprawia rozdawnictwa mimo że mam 1 dziecko i dostałaby 500zl... gorsi od głosujących na PIS są dla mnie Ci którzy tak się rzucają że jest program 500+ który rujnuje kraj a już zacierają ręce zeby na PO głosować i już nie ma gadki o bankructwo kraju, czyli robili szum tylko po to by dostać 500zl... żenada... po drugie PO nie jest dla mnie wiarygodną partią, co chwilę zmieniają zdanie, kombinują i pamiętam jak to z nimi było jak rządzili. Najlepiej byłoby gdyby utworzyła się nowa partia a tak ciągle to samo PIS czy PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze przed wyborami pojawia się ktoś nowy i z głupia frant zgarnia 10-20% jak Kukiz, którego jedyny program wyborczy to "zozpier... wszystko". Rozwalić łatwo, budować gorzej. Kaczyński jest niestety mistrzem świata w judzeniu i zarządzaniu strachem. Łatwo straszyć tych, którzy wiedzą mało, mało widzieli, nic nie przeczytali. Im mniej wiesz tym mniej chcesz wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co przez 8 lat zrobiło dobrego PO ??? moze mi to ktos wymienić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.01 Dało oddech od talibańskiego zaglądania każdemu do łóżka, a to już dużo w takim kraju jak nasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś zrobili dla siebie - nakradli. Karmili ludzi kiełbasą wyborczą a potem się wypieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×