Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Karmienie piersią

Polecane posty

Gość gość
O jak to miło jak każda z nas mama może się pocieszyć ,dla mnie to była prosta droga do apteki,bo zawsze wsparcie specjalistyczne dostałam ,bo to jak nie popękane brodawki to niedrożność ,ale z sukcesem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJogooooBella
Ja robiłam podobnie, uważam że to nie są czasy, że kobieta musi się męczyć i podejmować heroiczną walkę o wklęsłe sutki czy laktację skoro są środki apteczne, które jej szybko pomogą. Nie mówię, ze non stop ma czegoś szukać ale jak wypije prolaktan na laktacje czy kupi nakładki na sutki to nic się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co szukać ,kiedy Ministerstwo Zdrowia ostrzega o tym, że codziennie w internetowych zakupach w tysiącach są sprzedawane podrabiane leki, ,suplementy,kremy,,mleko dla dzieci podrabiane. Po prostu przychodzi z niewiadomego miejsca jak kot w worku i za swoje pieniądze się zamartwiać, gdy po podaniu coś jest nie tak. Stres to wielki nieprzyjaciel dla mnie karmiącej i hamuje produkcję mleka i tak podają badania medyczne. W aptece mgr, farmacji po rozmowie najlepiej doradzi ,bo jest specjalistą i czuję się bezpiecznie ,mam święty spokój bez nerwów. Tez ostrzeże o reakcjach alergicznych i fotoalergicznych w produktach i ich substancjach przyjmowanych doustnie i na skórę a to jest istotne w czasie karmienia i dla dzidziusia.Tak jest najpraktyczniej i pod okiem specjalistycznej dorady,a fajnie bo wizyta w aptece za darmo i czuje się opiekę i warto być w kontakcie w swoim macierzynstwie i fajnie zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezzanka
Ale co sugerujesz? Że apteki internetowe nie są bezpieczne? Ja kupuję często i jeszcze na podróbkę nie trafiłam. Nie wiem jak z mlekiem, bo nie używam mm. Karmię piersią już półtora roku. Też kilka razy sięgałam po prolaktan, bo różnie bywało, ale teraz daję radę, myśle, że tak jeszcze pół roku i będę córkę odstawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To głupota sobie sięgać, po prolaktan ,nigdy nie warto !!!!!! Najbezpieczniej dla dzidziusia i mamy i idziemy do apteki ,gdzie jest przychylna do potrzeb mam karmiących i rozumie ekologiczne potrzeby , żadna tabletka nie jest tak sobie obojętna dla zdrowia i ma skutki uboczne przy karmieniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAgi2
Produkty kierowane do mam karmiących są bezpieczne i przebadane. Miałam problem z ustabilizowanie ilości pokarmu, pojawiały się kryzysy, więc bez wahania sięgnęłam po lactosan mama, "przetestowany" przez siostrę i bratową. Dobrze smakuje, wspomaga laktację, a dzięki melisie delikatnie mnie uspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bratowe,i sąsiadki to nie to samo zawsze idę pytać się specjalisty od leków mgr, farm. i powie dokładnie i sprawdzi jakie to przebadanie, bo zalewa fala obrotu przez handlarzy a to już igranie ze swoim zdrowiem a spryciarze frajerów szukaja i wypisują ściemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellla8988
A co powiecie mi na temat karmienia za pomocą laktatora? Bo zastanawiam się już nad kompletną wyprawką. Kupiłabym sobie laktator Lakta Elelctric ze strony http://www.simed.pl/ bo jest on w bardzo fajnej cenie. Dodatkowo dowiedziałam się o nim, że ma 5 trybów pracy i 3 tryby mocy, które można sobie ustawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale niepotrzebny, Dbaj o piersi i samo mleko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprawdziwsza prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RZEKA MLEKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amartyna
Ja na co dzień korzystam z apteki doz. Albo zamawiam z dostawą, albo odbieram sama w aptece. Jeszcze nigdy się na nic nie nacięłam, a kupuję tam i leki i kosmetyki i sprzęt medyczny, jak trzeba. Więc nie ma co wsadzać wszystkich internetowych aptek do jednego wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne prolaktany i inne sztuczne badziewia nie pomogą jak kobieta jest głupia. Bo tylko głupie kobiety nie chcą karmić, albo wymyślają jakieś problemy związane z karmieniem piersią. Nie ma czegoś takiego jak brak pokarmu, dziecko się nie najada, jakieś krótkie wędzidełka, złe techniki ssania itp podobne bzdury wygłaszane przez matki idiotki. I niestety, dzieci karmione sztucznym mm też są po prostu głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedza i praktyka wieloletnia mgr. farm. uratowała nasze karmienie. Warto za wczasu sobie wybrać samemu apteke i wtedy jak potrzeba korzystać ze specjalistycznej wiedzy , bo jest niezastąpiona i za darmo. Nie warto utrudniać sobie życia , albo przegapić karmienie piersią z faktu , że nie wiedzieliśmy jak i czym pielęgnować 100% ekologicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tak jest , a ile zaoszczędziliśmy pieniędzy i niepotrzebnych zmartwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O TAK, przy naszych problemach za zaleceniami mgr,farm w wybranej przez nas aptece dużo zaoszczędziliśmy,wiedzieć gdzie zwracać się o pomoc to wielka sprawa dla utzrymania karmienia i kieszeni. Nie korzystamy z przyjazdu laktatorki ,bo ta najpierw chce zapłaty ,a przecież bardzo dużo mam nie stać na takie prywatne . Powodzenia dla wszystkich mam . Da się karmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, nikt tak nie da rady pomóc i zrozumieć jak prawdziwa mama mgr. farm. i najtaniej ,bo cała wiedza specjalistyczna i za darmo dla pacjentów, korzystajcie garściami . Szukajcie takich sobie aptek ,bo to jedyne miejsca gdzie się nie płaci za wizytę a wychodzi z fachową doradą i jak skuteczną. Wszystkie dzieci tak wychowujemy i to najlepsza metoda ze wsparciem apteki sobie wybranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!! Ale wy yebane spamerskie kuuvrvvy jesteście żałosne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka

Dziewczyny, jeśli macie możliwość skorzystać z doradcy laktacyjnego to naprawdę warto. Widzę sama po sobie i wiem, że przy pierwszym dziecku można popełnić wile błędów. Człowiek się wszystkiego uczy. Mi pomógł laktator i lactosan mama do picia, dzięki nim pobudziłam proces laktacji. Wiem jak prawidłowo przykładać dziecko i jak prawidłowo powinno chwytać pierś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brita

Tak jak Kasia, korzystam z tego samego produktu. Wolę mieć pewność, że wszystko będzie pod kontrola i nie będę miała żadnych kryzysów laktacyjnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×