Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Konto męża na sex portalu

Polecane posty

Gość gość
Ale autorka to naiwniara hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj jak bylam w ciazy zaczal ogladac d***** na kamerkach... Jak sie wk... To myslal ze urodze z nerwow, przepraszal, mial lzy w oczach i obiecywal, ze juz wiecej nie bedzie ogladal. Twierdzil ze musi jakos odreagowac skoro nie mozemy seksu uprawiac. Po porodzie po pierwsze czuje sie zle w swoim ciele, boje sie kolejnej ciazy a maz nie chce prezerwatywy uzywac, do tego w pamieci mam te kamerki. Seks jest ale raz w tyg. I ostatnio odkrylam ze on dalej wchodzi na te kamerki. Oczywiscie klamal ze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem gadania ze to wina kobiety. Tak biedny mis pan i wladca, on chce seksu a jak nie to moze ogladac gole baby, umawiac sie i zdradzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.29 i 7.56 Nigdzie nie napisałam, że on mi powiedział że koledzy to zrobili, jak również nie napisałam że mu wierzę. Więc teksty o naiwności zostawcie na jakąś inną okoliczność ze swojego życia. Sytuacja jest dziwna. Obserwuje, bo co mam na chwilę obecną więcej zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie przejmuj sie. Powala mnie to spoleczne przyzwolenie dla facetow na wszystko. Dla mnie w ciazy tak od polowy seks moglby nie istniec, na sama mysl o oralu bralo mnie na wymioty. Ale powinnam sie zmusic nie? No i moj wchodzil na kamerki. Teraz jesli z jakiegos powodu nie mam ichoty to tez to robi. Nie mysli, ze ja czuje sie brzydka, ze boje sie kolejnej ciazy, ze jak sie poklocimy to ja nie mam ochoty. Mam mu dawac kiedy on chce. A on nie chce sie zabezpieczac. A jak nie to odpali kamerke bo on pokrzywdzony przez wredna zone. Ja nie wiem czy nasze malzenstwo ma sens. We mnie wszystko siedzi a on mysli ze pstryknie palcem bedzie mily i ja o wszystkim zapomne. Dla niego to sa tylko kamerki dla wyladowania sie. A dla mnie to blokada bo nie wiem czy bedac ze mba, nie wyobraza sobie tych bab...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×