Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lekarka nie chce przepisac antybiotyku. Skandal jakis!

Polecane posty

Gość gość
12:19 no nie prowokacja. Ostatnim razem u innej lekarki dostala antybiotyk i przeszlo jej po dwoch dniach. I nie piszcie ze za czesto bo bylo to 5 miesięcy temu. A teraz co ? Przejdzie samo tak ? I po co mam isc do innego lekarza, za trzy dni na kontrole idziemy i poproszę o jakiss leki. I nie jestem panikara tylko sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam osłuchowo czysto, a na prześwietleniu zapalenie płuc jak ta lala. Z kolei moja koleżanka kiedyś mało nie umarła leczona bez antybiotyków na płuca. Nie jestem fanką antybiotyków, ale też nie ma co tak jechać po autorce, bo jednak strach jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 miesięcy temu miała antybiotyk, teraz chcesz podać znów i mówisz, że to nie jest często??5 miesięcy temu to był czerwiec, ciepło prawie już lato a twoja chorował, więc osłabiona po antybiotykach łapie wszystko nawet jak jest ciepło i niepowinna chorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to prowo, pani sekretarki, vel kochanki faceta ktoremu sie urodzilo dziecko, vel matki o ktorej zapomnial syn po urodzeniu dziecka, vel kobiety ktora nie umie przezyc za 640,- przez tydzien. Dzisiaj jest calkiem aktywna, bo w prawie kazdym starym temacie cos dopisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:58 czyli lekarka do bani ? No i co ze chorowala w cieplo ? Inne dzieci tez chorowaly w jej grupie wtedy. Chodzi do przedszkola a w zeszlym roku byla pierwszy rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co radzicie, isc prywatnie ? Tylko nie wiem czy dzis jeszcze mi sie gdzies uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, idz prywatnie! I przestan tu wysiadywac tylko zajmij sie dzieckiem, biedna pewnie zaraz na jakas sepse zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest 13. Wszedzie cie przyjma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym najpierw sprawdzila opcje z alergia. Sama lazilam z takim kaszlem miesiac, osluchowo czysciutko, lekarz przepisal mi lek przeciw alergii i po 2 dniach przeszlo. Jezeli jest uczulona to jej nie pomoze antybiotyk i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w malym miescie i nie ma tu tylu lekarzy, dwie przychodnie tylko, wiec to ze dopiero 13 to nie znaczy ze przyjma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:03 a mala śpi teraz, jakbys chciała wiedziec, wiec moge tu wysiadywac.Takie madre a chamstwo sie wylewa uszami. Dzieki za normalne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn tez kaszle juz 2 tyg.Ma mokry kaszel ale taki ze slowa nie moze powiedziec.Osluchowo czysto od wczoraj bierze klacid i mam nadzieje ze mu przejdzie.Choc jeszcze poprawy nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×