Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Para szuka pary

Polecane posty

Gość gość

Wesoła para na poziomie szuka pary do fajnego spędzania wolnego czasu. My pani37/pan48. Wypad do saunaclub lub inne propozycje. Szukamy konkretnych osób. Jesteśmy z Podkarpacia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za daleko. Macie doświadczenie, i co proponuje po lub przed czy tylko sam sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć napisz coś więcej . Od dłuższego czasu rozmawiamy o tym ale nie wiemy jak zacząć ja 40 lat żona 41 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do klubu to nie bo coś paskudnego można złapać. Zabawiamy się w trzy pary w troszkę nietypowy sposób. Na wspólny seks jest do nas zaproszony chłopak z dość dużą pałą. Zaczyna się od losowania jednej z nas do uprawiania orgi a reszta się przygląda. Ja byłam wylosowana na drugim spotkaniu. Zaczyna się od przytulania i powolnego rozbierania dziewczyny do naga, reszta jest ubrana tylko na go para uprawiająca seks. Mój chłopak wtedy był tak czerwony jak by miał temperaturę. Wiadomo zazdrość z podnieceniem to silne emocje. Po wszystkim chłopak wychodzi a my uprawiamy seks każdy ze swoim w jednym pokoju. Po seksie z kochankiem który bardzo mile wspominam wszedł mój chłopak do cipki. Po raz pierwszy mój chłopak mając obfity wtrysk nie opadł wcale i wtedy rżnął mnie po nad pół godziny i doszedł do drugiego wtrysku i również miałam drugi orgazm. Jeden z kochankiem drugi z chłopakiem. Wszyscy chłopcy twierdzą że taki seks z całkiem obcym chłopakiem z dużą pałą jest bardziej podniecający i jest większa zazdrość chłopaka którego dziewczynę używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Jestem autorką ogłoszenia. Kobietą z krwi i kości. Wraz z partnerem lubimy czasem się zabawić akurat w taki sposób. Jesteśmy mobilni, więc odległość nie jest problemem. Szukamy ludzi konkretnych, na poziomie. Oprócz fajnego sexu z wymianą liczymy na fajne spędzanie czasu w swoim towarzystwie : kawa, winko, pieszczoty. Oczywiście wstępna rozmowa, poznanie się obowiązkowe. Zostawcie po sobie email- odezwę się. Tylko pary! !! Nie ma opcji spotkania z samym panem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimkolwiek

kimkolwiek@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parka

Hejka jest tu jakaś pani co by się chętnie spotkała z młodą para? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parka

Hej Jest tu jakaś para, albo Pan na poziomie, co chciałby poznać kulturalną parę 46/35 Polska wschodnia?  @  nevada55@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłosz
Dnia 26.10.2017 o 22:20, Gość gość napisał:

Wesoła para na poziomie szuka pary do fajnego spędzania wolnego czasu. My pani37/pan48. Wypad do saunaclub lub inne propozycje. Szukamy konkretnych osób. Jesteśmy z Podkarpacia.

Skąd dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROL

my jestesmy z krosna zona 40 ja 39 szukamy kogos jakies malzenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Joka

my też szukamy parki lub koleżanki,,, Jokachmiel@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia
Dnia 4.09.2019 o 03:33, Gość Parka napisał:

Hejka jest tu jakaś pani co by się chętnie spotkała z młodą para? 

 

 

Jest, pisz bajkowykrasnal12la@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mieliśmy znajomą parę do seks spotkań. zapoznaliśmy jako znajomi znajomych, spotykaliśmy się tylko na seks, zero innych kontaktów. Przyjechaliśmy na któreś spotkanie - zawsze privat, u nas albo u nich, a tu gospodyni jest sama, usprawiedliwia że musiał wyjechać, ale to nie szkodzi, spotkanie jest aktualne. Miłe popołudnie, zaczyna się wieczór i oznajmia, że proponuje zabawę że jest niewolnicą, spełniającą wszelkie zachcianki, że była niegrzeczna i zasługuje na surowe potraktowanie, na upokorzenie, może nawet na parę razów w goły tyłek. Pojawiły się gadżety i zrobiła się z tego całkiem emocjonująca zabawa. Jeszcze chwilę moja obawiała się że w rewanżu będzie musiała też oberwać, ale zapewnienie, że nic z tych rzeczy, po prostu ona lubi poczuć pieczenie swoich delikatności i już luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne, kulturalne, młode 28/32 małżeństwo szuka pary do wspólnych doznań i doświadczeń. Interesują nas spotkania przy drinku, rozmowach z erotycznym zakończeniem wieczoru.

calineczka1922@wp.pl

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem dzieckiem takich właśnie rodziców co sobie  za darmo burdello organizują ... Hipokryci...W nocy Ruch×××e...A za dnia swietojebliwi....chodzący jeszcze do kościoła. Jeszcze Ci wciskają  moralne  zasady i normy  społeczne . A nie zastanowią się co sobie dziecko pomyśli jak odkryją jak się " bawia"Nakazy ,rozkazy . Masakra  Obłuda  i zwykle Kure×××o! A później dziwią się, że  dzieci nie szanują! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy młodą Parą (20) z Wrocławia. Szukamy Parę lub Pani (20-35) dla wspólnej zabawy.

 

Higienę i dyskretność gwarantujemy i oczekujemy.

 

Zgłoszenia prosimy wysyłać na email lolitka212223@wp.pl

 

Proszę od razu podawać wiek i zdjęcie.

 

Szczegóły od razu po zgłoszeniu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×