Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tata1234567890

nowa rodzina a dziecko z nieudanego zwiazku

Polecane posty

Gość gość
gość wczoraj tak k***a kolejna szmata, tylko pierwsze dziecko może jeść nie? Drugie i trzecie nie może? P*****lnięta jesteś i dobrze że obniżyli bo każde dziecko ma być równo traktowane i równo utrzymywane przez ojca. A nie k***a te pierwsze bachory tona tronie k***a mają siedzieć. Nie dosyć że to pomyłki to później jeszcze inne dzieci mają nie mieć co jeść. Po równo k****. x Wiedziałaś mendo społeczna, że to rozwodnik płacący alimenty na dziecko? Wiedziałaś, to trzeba było 5 razy się zastanowić zanim wysrałaś swojego bachora. Liczyć nie umiesz wulgarna szumowino? A jak ci teraz mało to wypad do roboty śmierdzący leniu. Odpady komunale umiesz sortować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo interesujący wątek - ku..wy obrzucają ku..wy ku..wami ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe-gowno nie każdy jest taka patologia jak Ty i jest nierobem i ciągnie od państwa na swoje sraczki kasę. Normalni ludzie pracują to że Ty takie masz życie to cóż, takie społeczne patologie tak maja. Chuj facet ma dawać swoim dziecia równe utrzymanie sądy to też wiedzą bo nie są tak upośledzone jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pyskuj kafe gowno rozwodnika, bo twój wiecznie nawalony mężulo znów oklepie ci ryja i przez tydzień nie wypełzniesz z meliny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe gowno rozwodnika upośledzona to jesteś ty, bo nawet policzyć nie umiałaś czy te grosze twojego menela starczą na żarcie dla bachora, którego wysrałaś i teraz drzesz mordę na kafe, żeby zabrać innemu dziecku, bo twój bachor z głodu zdycha. Idź żebrać na ulicę, w końcu robisz to każdego dnia w melinie rozwodnika, żeby rzucił ci po stół jakiś ochłap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafe gowno rozwodnika a gdzie ciebie wreszcie przyjęli do pracy że się aż na forum chwalisz? przecie ty nawet sprzątać nie umiesz he he he. twój chłop wiecznie się żali że taki syf w chałupie ma odkąd ciebie przygarnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe gowno rozwodnika doskonale wie, ze tylko w necie może sobie powrzeszczeć, bo żaden sąd nie obniży alimentów na pierwsze dziecko tylko dlatego, że na metę rozwodnika pozbawionego praw rodzicielskich wbiła się chwilowo jakaś frustratka i czym prędzej wysrała bachora, którego menel nie chciał i od samego początku miał wątpliwości czy to jego wypierdek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafe gowno rozwodnika przecież ty w mecie swoje mężusia tylko wegetujesz. nawet nie zameldował ciebie i twojego bachorka więc nic dziwnego że ci ryja oklepał jak tylko zaczęłaś podskakiwać he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe gowno rozwodnika zatkało i poszło sprzątać mete po libacji. :D Powyciągaj te puste butelki z za kanapy zaszczanej i zarzyganej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty kafe gowno rozwodnika - analfabetko wtórna pisze się dawać swoim dzieciom, a nie dawać swoim dziecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe-gowno eksiara szmaciara jest tak zj****a że po 5 komentarzy musi pisać. Jesteś zalana szmata już Ci pisałam nie opisuje swojego życia tutaj. To że Ty sprzątasz mety i te inne rzeczy i pijactwo, nie masz zameldowania ani Twoje strączki to Twoja sprawa. Normalni ludzie tacy jak ja tak nie mają. Straszne nie? To Twoje życie nie mierz wszystkich swoją miarą śmierdząca k****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 8.49 ja się z Tobą jak najbardziej zgadzam że wszystkim dzieciom po równo. Ale nie tylko kasy po równo. Jak po równo to i czas ojca po równo,wakacje po równo i cała reszta po równo. Mnie to pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po równo to jak mamusia z tatusiem w jednym stoją domku z dzieciusiem. A jak jest inaczej, to jet gowno, a nie po rowno. Czy ci to pasuje czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to albo po równo albo nie. Nie ma tak że po równo tam gdzie nowa żonka chce. Tak krzyczycie po równo dla wszystkich dzieci a teraz nagle jednym wszystko a innym nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak jest to g****o nie po równo więc nie drzeć się jak płaci 70% kwoty potrzebnej na utrzymanie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe gowno rozwodnika jesteś brzydka szmaciara i ku/rwa co poleciała na ochłapy, bo nikt inny cię nie chciał mendo społeczna z meliny. :D Tylko bluzgać i wyzywać potrafisz, bo zazdrościsz, wiec też będziesz tu wyzywana od najgorszych szumowino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj koorffo rowodnika swoje gowno możesz zeżreć albo dać bachorom swoim skoro z głodu zdychają a od cudzego dziecka wara brudna dziffko jeppana. Jak twój rozwodnik zdechnie to jego dziecko pokaże ci w sądzie jak po równo dzieli się spadek po ojcu a tobie darmowa prostytutko zostanie tylko wycieraczka przed drzwiami cudzego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kłam kafe gowno rozwodnika. Co wstydzisz się swojego życia zalana szmato? Ponoć pół wsi cię zalało śmierdząca k***o zanim dorwałaś rozwodnika alkoholika wciskając mu kit, że twój ułomny bachor to efekt jego zalania. Rozwodnik - menel rzadko trzeźwieje, więc dał się wrobić i cię przygarnął do swojej meliny. Dotarło do niego, że coś nie teges, gdy ujrzał twego bachora żrącego gowno, bo przecież jego dziecko z pierwszego małżeństwa kału nigdy nie jadło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafe gowno rozwodnika zdecyduj się wreszcie tępa ku/rwo kim jak jestem. :D raz bredzisz że jestem narzeczoną a za chwilę że eksiarą. :D ja jestem od dawna żoną przygłupia dzi/wko a ty jesteś kurwą rozwodnika alimenciarza :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słuchaj bab,wine ponosi wredota z którą byłeś,zresztą to częste postępowanie bab,myślą tylko o sobie i utrudniają kontakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabo trochę, że większość wpisów nie jest na temat pytania autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka  Franka
Masz juz odpowiedz utorze. Dobrze zrobiles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe-gowno Ty narzeczoną? Marzenie ja nigdy tak nie napisana Ty to szmata jesteś i główne które nikt nie chce dotknąć po ciemku menel Cię ruchał i sraczki upośledzone wysral teraz alimenty ciągniesz i żyjesz na koszt państwa i podatników czyli na koń. Ja nie żyje jak Ty więc nie wciągają mojej Sony to swojego świata meneli i patologi. Już Ci pisałam nie mierz wszystkich Twoja miara, to że Ty jesteś Ty jesteś patologia tzn że wszyscy są. Kafe-gowno jesteś Ty, zawsze byłaś i będziesz dla takich szmat nie ma przyszłości trzeba tępić i ubić by dalej się nie rozmnażalo bo więcej takich gówienko to porażka dla społeczeństwa. Sama piszesz po 5 komentarzy i się sama w nich wyzywasz. Jesteś upośledzona i psychiczną kretynka co od lat lata na tym forum bo nikt jej nie chce , facet zapłodnił kopnął w dupę a teraz się mścisz. Kurwa złamaną jesteś idź się nachlaj to umiesz najlepiej co widać z Twoich komentarzy. Może Ci ulży później idź do psychiatry po te leki może na prostą wyjdziesz. Nawet współczuję tym Twoim wysranych sraczka, że taka kretynkę matkę mają. Eksiare szmaciare nic nie warta. Żona to Ty nie jesteś na pewno wstyd mieć taką żonę a po drugie żona takich bredni nie pisze jeszcze z normalnej rodziny. Jesteś nikim zapamiętaj to sobie. Wszystko co piszesz to Twoje życie, w innych się chce zobaczyć to co nienawidzimy w sobie więc proszę bardzo jak sama siebie oceniasz. Ciebie nawet rozwodnik i menel spod sklepu by kijem przez szmatę nie dotknął. Zapamiętaj na całe życie jesteś nikim i nikim zdechniesz. Eksiare szmaciare. To Ty się wstydzisz swojego życia a ja się temu nie dziwię. Zazdrościsz normalnym rodzina takich jak moja. Mam wszystko dom, męża kochane, mądre dzieci, dobra pracę, bardzo dobre wykształcenie a Ty co masz? Nic tylko możesz powyzywac i powymyslac pierdoły nałogów by sobie ulżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe gowno rozwodnika już ujada od samego rana. :D Głupia ku/rwo z meliny, żeby zostać żoną to trzeba najpierw być narzeczoną, a nie tak jak ty analfabetko wtórna wbiłaś się na metę alkoholika zalana wcześniej wiejskimi lumpami. :D No i żeby zostać tą eksiarą to trzeba najpierw być żoną tępa dzi/wko rozwodnika. Od cudzych dzieci wara ku/rwo śmierdząca, nakarm gownami downa którego wysrałaś, bo na nic innego cię nie stać. Już nawet opieka społeczna nie da ci grosza, bo wszystko przepiłaś ku/rwo - alkoholiczko, a twój śmierdzący bachor jest z tobą tylko dlatego, bo nikt się nie chce użerać z debilem po matce wulgarnej pijaczce. Zazdrościsz śmieciaro żonom, które mają normalne domy, rodziny, stać ich na wszystko, a z ciebie się tu śmieją. Jesteś psychicznym zerem znanym od dawna na tym forum. Za każdym razem wpadasz w szał i bluzgasz, gdy tylko wypuszczą cię z wariatkowa i leki przestaną działać. Niebawem znów cię zamkną w psychiatryku to będzie spokój a to gowno które wystałaś zeżre samo siebie i zdechnie na sepsę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafe gowno rozwodnika przesrałaś samą siebie he he. 16 błędów zrobiłaś w jednym poście wykształcona meliniaro. wytrzeźwiej najpierw prostaczko a dopiero siadaj do kopa zużyta szmato. który normalny mężczyzna chciałby za żonę takie zero? ze wstydu by się zapał pod ziemię jak tylko otworzyłabyś tą swoją paszczę. jesteś zawodową kurwą z nieślubnym bękartem i pozostało ci tylko to forum na którym wyzywasz każdego kto nie popiera twojego pijackiego bełkotu ty szumowino społeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwały się dwa gówna do siebie jedno drugie tym gównem obrzuca.A faceci z Was leją i pierdolą kolejne naiwne tylko bardziej uważają by się szczęśliwa żona nie dowiedziała. Zlał jedno dziecko może zlać i kolejne najwyraźniej dla niego to żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwało się największe gowno i najbardziej śmierdzące - to co leży w rowie i gnije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to kafe gowno rozwodnika to przypadkiem nie stuknięta kiełbasa? jej się też wydawało że pisze z nią tylko jedna osoba czyli żona byłego kochasia który wywalił jej psie klocki na łeb. nic dziwnego że teraz w każdym jej poście króluje słowo "gowno"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZXY
Przyjazdy weekendowe do dziecka sa generalnie bez sensu. Bo co to za relacja? Co weekend to mozna do zoo chodzic małpy oglądać. Albo być na codzień, albo w ogóle. Dziecku dużo fajniej nie będzie od takich wizyt. Odradzam mieszania bękarta do rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelnik123
Autorze, nie oszukuj się że Twoja ex proponuje Ci odwiedziny u dziecka bez powodu lub z miłości o jej dziecko. a) Chce więcej pieniędzy, nie udało się sądownie to na "litość" spróbuje. b)Chce Ci rozbić rodzinę poprzez wpuszczenie dziecka, które będzie źle traktowało Twoją rodzinę i za jego pomocą niszczyć Twoje relacje rodzinne. Jakby tak bardzo chciała, byś miał mocne więzi z najstarszym dzieckiem, to by EX sama wniosek w sądzie napisała o ustalenie harmonogramu wizyt. Więc wcale nie o to tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×