Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dylemat123

Jakie auto kupić?

Polecane posty

Gość Dylemat123

Witam mam dylemat i już głupieje... jeśli mielibyscie kupić auto tak do 40tys zł Max w sedanie to jakie byłoby to auto? Mam kilka typów i ciekawa jestem czy się któreś pokryje z propozycjami;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tipo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dylemat123
Ja właśnie się zastanawiałam nad BMW e90 w wersji po lifcie ale podobno jest bardzo awaryjna... I to mnie trochę ostudzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yugo koral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young_p
Zależy czy chcesz kupić gotowca, czy sama je składać. A tak wgl to polecam jakiegoś klasyka E34 czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dylemat123
Raczej chce kupić i jeździć;) czyli e90 też nie polecasz? A co powiesz na Hondę Accord wersja VIII?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 40 koła to polecam Audi a4 b7 lub b8 1.8 t. w sedanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 40 koła to polecam Audi a4 b7 lub b8 1.8 t. w sedanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dylemat123
Też o tym myślałam ale wizualnie jednak BMW bardziej mi odpowiada i np wygodniejsza honda od audi przynajmniej dla mnie...tylko dużo pali z tego co slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alek656
Zamierzasz kupić nowy samochód, ale masz ograniczony budżet? Jeśli odpowiedź brzmi tak to najlepszym wyjściem będzie odwiedzić samochody z gwarancją. Możesz tu kupić używane samochody które są jakby były zupełnie nowe. Ceny są przystępne a wybór bardzo duży! Super oferta samochody z gwarancją http://www.uzywanejaknowe.pl/oferta/samochody-gwarancja - na mega zniżkach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ford fokus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killkapii
Dla mnie najlepszy wybór to Toyota. Jestem wielką fanką ich samochodów, z mężem wzięliśmy Avensis w leasing. Ale kredyty też mają dobre. Możesz sprawdzić jak sfinansować zakup samochodu tak, żeby być zadowolonym z miesięcznej opłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRysko
Ja akurat jestem fanatycznie wrecz zakochany w gwiaździe. Jezdze teraz cls 3.5 l komfort jazdy nie mozns porownac z zadnym innym autem. Jezdzilem kilka mcy Q7 i wrazenia na mnie nie zrobila tak samo jak bmw. Ktos kto mial merca lub okazje sie przejechac to wie o czym pisze. Komfort podobny bo tylko ciut wyzszy mialem okazje zasmakowac w rolls royce mojego wspolnika,jest kosmos nie ma co mowic ale wystarczy mi to co mam. Wszystkie inne auta to raczej drogowe toczydła,jakies fordy toyoty itd itp nie mozna nawet w ulamku porownac do komfortu,merc płynie po drogach,choc toyoty trzeba przyznac ze maja niesamowite silniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Japonia czyli mazda itd. Zakonserwowac po zakupie I cieszyć się jazda. Co do BMW miałem e39 - super furmanka drogi serwis , ale ma to coś,brat też miał I też zadowolony- e65 to już era plastiku I awaryjności, tyczy sie to też bęzyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mirelka
Ja bym nie patrzyła na cenę końcową, tylko na koszt miesięczny. W salonach mercedesach masz Smarta. Koleżanka ma w leasingu na męża firmę i płaci 400zł na miesiąc. Naprawdę niewielka kasa, a ma nowe i piękne autko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia gośc
Mercedesy zwracają uwagę na ulicy :-) chyba nie chcesz miec auta byle jakiego. Albo takiego jak wszyscy. Albo srebrnego jak niemiecki emeryt... Brrrr.... Smarcik też niczego sobie. Baaardzo damskie auto. Jak dla mnie super:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiówa
Oj... Dobrze że poruszyłaś temat kolorów! Ostatnio widziałam zielonkawego mercedesa. Piękny! Zwrócił moją uwagę, bo... był umyty! Taki czyściutki i lśniący! Nie tak jak ta szarobrunatnym masa aut podczas zimy! Naprawdę fajny! Masz rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćanna
Dla mnie poproszę Smarta. To naprawdę fajne auto dla kobiety w mieście. Sprawne, zrywane, zaparkujesz wszędzie. Takie damskie po prostu! Jesli za niecałe 500zl to... sfinansuję z 500+ (taki żarcik;-)) A tak na serio fajnie miec nowe, pachnące i nipsujące się auto. Fajnie, tylko gdzie takie dają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DREWNIANE zeby było lekkie to bambusa bedzie malo palic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izkaa_87
Heh, ja też na smarta choruję, choć mąż się z tego śmieje :P Idealne na samochód miejski i ma problemy z parkowaniem pod blokiem. Znalazłam już ofertę i to w swojej okolicy (Łomianki). Rzeczywiście m-ce rata nie przekracza 1000 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariaaa
A może pomyśl o leasingu konsumenckim ? Jak sobie podliczysz wszystkie koszty, to może okazać się najwygodniejszą opcją. Mogę polecić Auto Idea w Łomiankach, bo sama tam brałam. Poszukaj w swojej okolicy, na pewno coś dla siebie znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngieZ
Juz któraś osoba chwali salon w Łomiankach. Któraś była tam osobiście, czy tylko przyjaciółka-przyjaciółki? Bo zdecydowałaby, się nawet na nowe, nawet na mercedesa(super) ale chciałabym, zeby mi ktoś fachowo doradził i nie naciągnął na kasę. Potrzebuję rzetelnej porady. Co z tego, ze jestm blondynką, ale wkurzają mnie ci sprzedawcy beemek, którzy myślą, że jak kobieta, to patrzy tylko na lakier. I to do paznokci :-) słyszałam, ze w łomiankach są ok, ale czekam na info z pierwszej ręki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauragość
Mąż ma samochód w leasingu w Łomiankach i jesteśmy zadowoleni. Mimo, że teraz jeździmy Mercedesem to nie kosztuje nas to więcej niż 1000 zł mce :) Duży plus za fachowość pracowników, którzy nam doradzili i nie "wciskali" dodatkowych rzeczy. Więc mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani_aaaa
Też mogę polecić Łomianki :) Brałam tam samochód na firmę w leasing. Pracują tam profesjonaliści, którzy nie tylko sprzedają towar, ale znają się na samochodach i mogą doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćE
Nie wiem jak jest w oddziale w Łomiankach, ale w Białymstoku mogę polecić. Jest to jedna firma, wiec pewnie mają takie same standardy sprzedaży i ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoda octavia lub superb. Tanie części, mało awaryjne i każdy mechanik sie zna. Benzyna 1,6 - idealna pod gaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torbenka
Jak dla mnie wybierz toyotę. Te samochody, nawet używane toyoty, są naprawdę świetne jakościowo, szczególnie jeśli wybierzesz sobie Toyota Bank to tam mają sprawdzone samochody i masz pewność, że nie wpadniesz w żadną bombę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×