Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dylemat123

Jakie auto kupić?

Polecane posty

Gość gość
Mazdy są bardzo dobre, niezawodne. mają świetne japońskie silniki. Dbają też o design - to aktualnie najładniejsze samochody moim zdaniem. Ja w salonie w Częstochowie - Klimczak - swoje auto kupowałem Byłem też miło zaskoczony obsługą bo na prawdę pracują tam osoby które się na tych autach znają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angella957

Ja też teraz zastanawiam się jakie auto sobie kupić, podoba mi się Mini Cooper, upatrzyłam sobie jeden model w Bawarii Motors Mini w Jankach bo mają go w dobrej cenie i chyba na niego się zdecyduję. Muszę jeszcze poradzić się rodziny ale jazda próbna była bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vandissel

Co do Mazdy to ja polecam wam salon Mazda Jaremko we Wrocławiu, miałem tam jazdę próbną niedawno i była tak dobra że zdecydowałem się na zakup tego modelu, teraz czekam tylko na odbiór. Mieli fajną ofertę, bogatą, no i obsługa mnie mile zaskoczyła. Ogólnie oceniam ich na 5 i warto ich wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedos

polecam rozejrzeć się po salonach z używanymi autami, ja tak jeździłem po kilku i kupiłem auto z salonu auto loco. Kilkuletni, bogate wyposażenie, bezwypadkowe i cenowo bardzo atrakyjnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimkowskaa

Dla kobiety to Toyota Yaris. Według mnie bardzo dobre i komfortowe auto. Bez problemu się prowadzi jest wygodne. Warto odwiedzić Carolina Toyota Wola w Warszawie. Bardzo dobry salon z ciekawą ofertą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kojka
Dnia 27.04.2019 o 07:35, Gość Zimkowskaa napisał:

Dla kobiety to Toyota Yaris. Według mnie bardzo dobre i komfortowe auto. Bez problemu się prowadzi jest wygodne. Warto odwiedzić Carolina Toyota Wola w Warszawie. Bardzo dobry salon z ciekawą ofertą

zgadzam się 🙂 sama kupiłam w salonie Carolina Toyota Wola samochód, z tym ze ja wybrałam toyotę aygo (jest mniejsza). Fajny salon, dali mi najlepszą cenę ze wszystkich salonów w jakich byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

byle nie używane 😉 samochody są jak buty, możesz kupić taniej używane ale kto chciałby je nosić 😄

za około 30 tyś możesz kupić nową Dacia.

Pozdro, i trzymaj się jak najdalej od śmierdzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia311
Dnia 5.05.2019 o 17:10, Gość kojka napisał:

zgadzam się 🙂 sama kupiłam w salonie Carolina Toyota Wola samochód, z tym ze ja wybrałam toyotę aygo (jest mniejsza). Fajny salon, dali mi najlepszą cenę ze wszystkich salonów w jakich byłam

Najlepszy salon w Warszawie z nowymi samochodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

Ja jestem za suvami, mam korando III 2.0  w dieslu . Nie dość, że dobrze się prowadzi i sprawuje to jeszcze wygląda świetnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutrisnk
12 godzin temu, Gość aga napisał:

Ja jestem za suvami, mam korando III 2.0  w dieslu . Nie dość, że dobrze się prowadzi i sprawuje to jeszcze wygląda świetnie 🙂

Ale suvy niekonienicznie nadają się do jazdy po mieście, np. po Warszawie. Tu mniejesze auto jest lepsze, np. ta Yaris z Carolina Toyota Wola. Łatwiej jeździć, lepiej parkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stev

no zależy do jakiej kto jazdy potrzebuje i czy to ma być auto dla singla czy całą rodzina ma jeździć. JA kupiłęm auto w auto loco, szukałem takiego do miasta, ale też i w trasę. Wybrałem audi a4 i fajnie się jeździ i po mieście i autostradach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazann

Mnie się zaś podoba marka Subaru i mam swoja maszyne i ja. Jeśli chodzi o markę, polecam, super auta. A salon- zdecydowanie MMCars Katowice Lotnisko. Miły sprzedawca nas obsługiwał, dużo umiał opowiadac o marce, pomógł nam podjąc decyzję . No i cenowo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek

ja nie wiedziałem jaką amrkę chcę, dużo aut mi się podoba. Bardziej zależało mi na dobrym stanie, żeby nie palił jak smok i no i w miarę małym przebiegu ale bez kręcenia. Wybrałem się do auto loco i tam mieli bardzo duży wybór. Ostecznie kupiłem audi A4. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paluszka

Toyota Aygo 🙂 według mnie najlepszy! Ja mam używany model z salonu Carolina Toyota Włochy i u mnie sprawdza się bez zarzutu. A do tego tanio wychodzi jazda nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilOo

Ja mam nowe BMW 530i Touring . Kupiłem u nich: https://www.select-automotive.pl/bmw/ Musiałem poczekać ok. 2 miesięcy, bo zamawiali prosto od producenta, ale warto było, bo zarówno auto sprawuje się rewelacyjnie, jak i cena była okazyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilOo

Ma ktoś jakies inne BMW ? Jak się sprawuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiereszek

Mnie się bardzo  podobaja Subaru, dlatego jednak na Subaru stanęło. Trafiliśmy Forestera używanego w katowickim MMCars. Mają w ofercie przecież tez auta używane. Jeśli chodzi o markę, polecam, super auta. A salon- tez polecam. super obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki

dobre auta używane i duży wybór mają w auto loco koło Leszna. JA tam kupiłem swoje audi 2 lata temu i do tej pory jestem bardzo zadowolony, auto super sprawdza się w trasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atos

Ja lubię Fordy, u mnie w rodzinie się sprawdzają, są mało awaryjne. Obecnie mam Forda Fiestę i jestem z niego naprawdę zadowolony. Dorwałem go w promocyjnej cenie w automotive.tarnow.pl/ także zajrzyjcie tam sobie bo moim zdaniem zdecydowanie warto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiekPol

Szukając dobrego samochodu dla siebie i rodziny myślę, że w Rzeszowie warto zwrócić uwagę na ofertę salonu Auto Res Rzeszów w którym będziecie mogli znaleźć sporo propozycji i to cenionych marek m.in Fiata, Hyundaia, czy Jeepa i Alfy Romeo. Dlatego przejrzyj możliwości i oczywiście umów się na jazdę próbną aby sobie go dokładnie sprawdzić i wtedy już można wstępnie sobie ponegocjować warunki m.in w zakresie wyprzedaży rocznika 2019 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla rodziny najlepszy będzie suv zobacz sobie w Bawaria Motors BMW, my tam kupilismy własnie BMW Grand Tourer w katowickim salonie na Roździeńskiego. Auto wygodne, bezpiecznie i mega przestronne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2020 o 17:40, malwiska80 napisał:

Dla rodziny najlepszy będzie suv zobacz sobie w Bawaria Motors BMW, my tam kupilismy własnie BMW Grand Tourer w katowickim salonie na Roździeńskiego. Auto wygodne, bezpiecznie i mega przestronne

Opel zafira c dla rodziny 2+3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wazne jakie polecaja ci inni a jakie tobie sie podoba. Ja pojechalam do Bawaria Motors w Piasecznie i tam na miejscu po 3 jazdach probnych zdecydowalam sie na odpowiedni zamochod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×