Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość ParafiAnka

Wspólne odchudzanie

Polecane posty

Gość Parafi Anka
Witaj Choli. Ja mam 33 lata. Najstarsza córka 11, druga 7, a najmłodsza 5. Tak to jest z tą niedoczynnością tarczycy - jak się nie pilnujesz to tyjesz. Powiem Ci że ja z taką dietą nie dałabym rady tym bardziej że nie przepadam za wszystkimi warzywami- podziwiam Cię. Doszło mi jeszcze jedno zmartwienie- kamienie na woreczku żółciowym . Czekam na cud że może znikną. Byłam wczoraj na basenie z najstarszą corką, cieszę się bo od ferii nie byłyśmy. Do zrzucenia mam jeszcze sadło a poza tym to jestem zadowolona. Takiej wagi dawno nie miałam. Nie zniechęcają się, walcz z nadwagą i pamiętaj że nie jesteś sama i że robisz to dla siebie. Pozdrawiam cieplutko. Aha. Ja jestem z Nowego Sącza. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  koleżanka Choli
Anko, rozpoczynamy kolejny tydzień walki o ładną sylwetkę. Dziś nie zważyłam się, bo sobotnio/niedzielne obiady dość obfite były. W parowarze zrobiłam drobiowy filet i mieszankę warzyw. Do tego mizeria z rzodkiewkami i szczypiorkiem. Niby lekkie i zdrowe ale jednak czuję się jak balon. Muszę dziś sporo ziół wypić, one pomogą. Anko, mieszkasz w bardzo ładnej okolicy. Ja pod Łodzią, czyli w zdecydowanie mniej urokliwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
Dzięki Choli za odpowiedź. Kolejny Tydzień przed nami ☺ Dziś zważałam się i moja waga 74.8 kg bardzo mnie ucieszyła. Bo mimo że w sobotę wstąpiliśmy do mc'Donald-a na lody i małe co nieco a w niedzielę pojechaliśmy do Muszyny i Krynicy- Zdrój na wycieczkę to waga superowa (pogodę w sobotę i niedzielę mieliśmy piękną, dziś trochę brzydko ale nawet ciepło ) Powiem Ci Choli że naprawdę bardzo dużo schudłaś !!!!!! Podziwiam i gratuluję! !!!!! Cieszę się że jesteś tu ze mną i możemy się motywować i zamienić słowo. Tak , u nas okolice piękne ale za to Ty masz bliżej nad morze ☺ Uwielbiam jeździć nad morze ale niestety najmłodsza córka ma chorobę lokomocyjną i dla niej to męczące ( wczoraj do Muszyny jakoś nie najgorzej zniosła podróż- stawaliśmy tylko 2 razy) a z Łodzi dużo bliżej nad morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
Uwielbiam jeździć nad morze ale niestety najmłodsza córka ma chorobę lokomocyjną i dla niej to męczące ( wczoraj do Muszyny jakoś nie najgorzej zniosła podróż- stawaliśmy tylko 2 razy) a z Łodzi dużo bliżej nad morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
Biorę się za gotowanie obiadu i do usłyszenia . Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
Hej.Trochę mnie nie było bo zabiegana jestem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
Dziś waga 75.1 kg po sobotnim grillu i niedzielnym obiedzie. A jak z wagą u Ciebie Choli? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
Ostatnio waga stała w miejscu : 75.1kg. A dziś 14.05.2018r. 74.6 kg jestem bardzo zadowolona :) :) :) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
Cały czas 75.1 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowe, odpowiednio zbilansowane menu ma olbrzymi wpływ na nasze życie i samopoczucie. Z kolei kluczem do sukcesu w odchudzaniu jest kompleksowy plan. Dlatego warto przygotować przemyślaną strategię, która pozwoli zrzucić kilogramy, a jednocześnie zrobić to w zdrowy sposób. Sama musisz odkryć jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Aby zgubić wagę musisz być naprawdę konsekwentna i zdeterminowana. Dieta i aktywność fizyczna to podstawa. Ale nie zapominajmy również o nawodnieniu organizmu. Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi reducję wagi. Z mojej strony mogę polecić Sibutramine która zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Marty, kom 792 631 684. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
Dziś 74.4 kg nie jest źle ale jeszcze w dół by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
Je je je .... Wczoraj ( poniedziałek ) 73.2 kg Je je je ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
Ciekawa jestem jak moja waga. Bo nie dość że jestem po weselu i poprawinach ( a tam nie załowałam sobie jedzenia) to nie mogę się zważyć bo bateria się wyczerpała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
Waga była 73.7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie nie jest prostą sprawą , ważne, żeby znaleźć sobie dobrą motywację. Jak na przykład wyjście bez skrępowania na basen lub plażę. Polecam ogólną zmianę stylu życia - więcej aktywności - spacery, rower, siłownia. Co do diety, najlepiej unikać fast foodów, słonych przekąsek i innego śmiecio jedzenia. Zobaczysz szybko efekty trzymając się produktów zdrowszych i zbilansowanej diety.Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi redukcję wagi. Z mojej strony mogę polecić Biphasic Slim który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Gosią, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, kom 733 405 371. Trzymam za Ciebie kciuki, najważniejsze to się nie poddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
Milczała bo byłam zajęta pakowaniem na urlop nad morzem. Teraz już jestem po ,więc zarazpo przyjeździe się zważałam i włażę 75 kg. Uważam ze po takich smakołykach na wakacjach to nie taka straszna tragedia ale muszę się pilnować. Głowa di góry. ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
Dziś 74.5 kg ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rynku w większości są niestety tylko suplementy diety, które jak wiadomo średnio działają. Ja po raz pierwszy zamawiając z internetu to się niestety nacięłam, strata pieniędzy i tyle. Dlatego ost dałam się namówić na zamówienie Sibutraminy ale na spółkę z koleżanką. Zamawiałyśmy od jednej z dziewczyn z forum - Marty, której ogłoszenie czasem się tu przewija na róznych forach, 792 631 684, marta.jawor@o2.pl . Ciężko na razie trudno stwierdzić czy to działanie leku, czy bardziej motywacja do lepszego odżywiania i zwiększonego ruchu ale waga jednak spada. Jestem dobrej myśli, zobaczymy co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
74.6 kg po sobocie i niedzieli gdzie był wypad na lody , do mc Donalda i grilla to nieźle. ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
W poniedziałek 74. 2 kg Jest dobrze ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie dobrze? Szału nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rynku w większości są niestety tylko suplementy diety, które jak wiadomo średnio działają. Ja po raz pierwszy zamawiając z internetu to się niestety nacięłam, strata pieniędzy i tyle. Dlatego ost dałam się namówić na zamówienie Sibutraminy ale na spółkę z koleżanką. Zamawiałyśmy od jednej z dziewczyn z forum - Marty, której ogłoszenie czasem się tu przewija na rożnych forach, 792 631 684, marta.jawor@o2.pl . Ciężko na razie trudno stwierdzić czy to działanie leku, czy bardziej motywacja do lepszego odżywiania i zwiększonego ruchu ale waga jednak spada. Jestem dobrej myśli, zobaczymy co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
Bardzo dobrze i szał jest !!! Zazdrościsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwolenniczki oleju z wiesiołka oraz naturalnych leków, suplementów diety i kosmetyków zapraszam do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym, który organizuje producent m.in. oleju z wiesiołka, firma GAL. 3 września ruszył III etap konkursu fotograficznego zatytułowany "Jesień i zima". Zrób zdjęcie naturze, prześlij je do nas i zostań zwycięzcą! Szczegóły konkursu poniżej: http://gal.com.pl/konkurs-foto-2018/o-konkursie-2018.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Musimy się wspierać : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że musimy się wspierać. Bez wsparcia byłoby ciężko. Wspiera mnie też mąż , ale w ostatnim czasie jak zobaczył ile ważę to namawiała mnie na jedzenie. Mam teraz 74.4 kg przy wzroście 173cm. To jak dla mnie bardzo mało bo w szkole średniej wazyłam 78kg !!! (a teraz mam 33 lata i wazę mniej niż w szkole) Jestem z typu ludzi którzy mają " szerokie kości" i mąż mówi że nie mogę ważyć mniej niż 75kg bo wtedy strasznie kości mi dostają i brzydko to wygląda. Ja marzyłam o 70 kg ale to chyba faktycznie za mało jak na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... Namawia. .. ...kości mi ..."odstają "....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
7W poniedziałek 74.1 kg. Jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chciałam stosować żadnych tabletek odchudzających, ale po licznych niepowodzeniach z ćwiczeniami, suplementami i cud dietami w końcu zdecydowałam się na Sibutramine 20mg o którym informacje i opinie znalazłam zarówno na forum, jak i u polecanej użytkowniczki marta.jawor@o2.pl . Nie będe ukrywać,że się trocję obawiałam zarówno działania leku jak i dostawy, czy nie zostanę oszukana, czy będzie wszystko ok. Na szcęście zarówno w jednym jak i drugim aspekcie wszystko było w porządku.Tabletki zwiększają tempo przemiany materii, powodują ubytek masy ciała, zmniejszą ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu, dostawa wzorowo, można najpierw sprawdzić zawartość i dopiero zapłacić. Każdemu który chce się pozbyć szybciej oponki, boczków, ogólnie zbędnych klogramów szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
74 kilo to kloc nie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×