Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość ParafiAnka

Wspólne odchudzanie

Polecane posty

Gość KarinaKarol7
Ja wychodziłam z taką wagą jak zaczynałam dietę z dietą pudełkową z dietbox-a. Pracuję w korporacji od 9 do 17 i nie mam czasu na gotowanie jeszcze w wynajmowanym mieszkaniu, gdzie kuchnia ciągle jest okupowana. Co dzień miałam pod drzwi torebeczki z jedzonkiem na cały dzień. Za każdym razem dostawałam mniej wiecej co innego i zawsze coś słodkiego. Po dwóch miesiącach moja waga spadła do 75 kilo. Dzięki dietbox schudłam i czuje się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriel Kafet
Jak potrzebujecie motywacji do odchudzania i tego, żeby poczytać jakieś motywujące historie innych ludzi... To koniecznie zajrzyjcie tutaj http://tluszcz-stop.pl : Serwis Tłuszcz Stop : Wszystko co powinnaś wiedzieć o tłuszczu - przejdź do serwisu Ja się już w tym tygodniu wziąłem za siebie i zamierzam zrzucić co najmniej 5 kg do końca roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej czy mogę dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry trener to podstawa : ) zapraszam serdecznie na stronę najlepszego trenera w polsce: www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
Pewnie że możesz dołączyć. Coś mo sie wydaje że zostałam sama( Essal coś dłużej się nie odzywa)ale będę tu dalej zamieszczać moje efekty wiec zapraszam. Kolekny tydzień i 85.1 kg nie wiele ale ważne ze "tendencja spadkowa" . Mieliśmy gości w sobotę i niedzielę i trochę sobie pofolgowałam. Ale i tak nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
A jak u Ciebie z wagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. gratulacje spadku. Powiedz mi ile juz schudlas i w jakim czasie> Dziekuje za przyjecie. a ja mam 25 lat, malego synka 5 miesiecznego, waga na liczniku przed startem byla okolo 77, wczoraj wazylam 75,8. ale za "duzo sobie popuszczam pasa" i znow bedzie to samo, moje bledne kolo :( startuje i odpuszczam. Kupilam sobie nowy stepper, cwiczylam na nim po 40 min co dzien, ale czuje ze te 40 min, jest za malo.... Musze sie wziac w garsc, za pol roku komunia u szwagierki a w czerwcu moje wesele. .... :( Jak stosujesz diete? wiem ze o wwsszystkim pisalas. Jak schudnac? Czytalam ze dieta to 70% sukcesu, wiec : czy tak moze byc: na sniadanie bulka razowa z pomidorem i ogorkiem z ser bialym na obiad polowa tego co zawsze domowego na kolacje jablko kefir a w miedzy czasie moze cos przkasze zdrowego.. Wiem ze za mnie nikt nie schudne. ale jak zaczne podjadac to nie schudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
Witaj. Jestem tutaj bo wolę pisać z mniejszą liczbą osób bo wtedy jest lepiej. Ja mam już prawie 33 lata i trójkę dzieci( 4 dziewczynki) Zaczełam odchudzanie około 7-8 listopada z wagą 88kg ( raz pokazało 88.4 kg) Warzę się w poniedziałki rano na czczo . 4 grudnia była waga 85.1 kg czyli można powiedzieć że w ciagu miesiąca 3 kg ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
3 dziewczynki !!!!! Tam pomyłka ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
Za podstawę odchudzania wzięłam odstawienie cukru i ograniczenie ( bo ciężko mi zniwelować do zera ) smażonego. Staram się również nie jeść kolacji później niż do 19:00. Staram się raz w tygodniu iść z córką na basen a także w wolnej chwilwykonuję ćwiczenia w domu i jeżdżę na rowerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
Naprawdę podstawą odchudzania jest dieta Ja gdy byłam w ciąży to miałam cukrzycę i odstawiłam cukier wszystko co słodkie i smażone. Waga początkową w ciąży to było 88 lub 89 kg a gdy urodziłam i stanęłam na wadze 2 dni po porodzie to ważyłam 77 kg to był dla mnie szok. Dobrze jest jeść 5 razy dziennie o stałych porach w małych ilościach i pić wodę mineralną. Ważne jest aby się nie głodzić !!!!! Gdy będziemy się głodzić to po pierwsze jest to złe dla naszego organizmu, a po drugie jakis czas wytrzymasz głodząc się a później nie wytrzymasz i jak coś więcej zjesz to waga od razu będzie szła do góry (lepiej po malutku ciągle spadać w dół z wagą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
Ja mam 2 wesela w kwietniu i w maju i trochę czasu jest aby pomalutku spadać z wagi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje, najwaZniejsze ze jest spadek u cb... dasz rade... czy naprawdę nie ma innej metody na schudniecie niz piec posiłków dziennie? A gdyby jesc wtedy kiedy sie jest głodnym? oczywiście nie co chwile przekasac cos. ? Hmmm...?? Czy to zly pomysl a w miedzy czasie popijac wode? cos musze zaczac by dalej nie tyc a chudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
Z tym jedzeniem To jest tak że najlepiej jeść o stałych porach 5 razy dziennie ( w tym owoce i warzywa). Jeśli doprowadzisz organizm do uczucia głodu to on później jak coś zjesz będzie gromadził zapasy w tkance tłuszczowej . Dlatego najlepiej nie doprowadzać do uczucia głodu. Mam nadzieję że jasno Ci wytłumaczyłam. Nie da się od razu dużo schudnąć, bo później waga wróci najlepiej zacznij od porzucenia cukru i zmniejszenu porcji posiłków Zważ się jutro rano na czczo (jak masz wagę) i za tydzień też na czczo. ( no i kolacja lekka do 19.00) Zobaczysz jaki będzie efekt! !!!! Trzymam kciuki. Napewno dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heeej, ja mam wesele co prawda w kwietniu ale hmm wolałabym kupować sukienkę teraz,. a nie dopiero w kwietniu haha zaczęłam w październiku, od 1szego żeby było po równo i jestem teraz po drugim mierzeniu i jest mega dobrze, podejrzewam, ze teraz następ zahamowanie spadku wagi i wprowadzam do diety iqacai żeby to nie było takie zupełne zahamowanie bo brakuje mi jeszcze 8kg do rozmiaru 38 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. co u cb?? Zwazylam sie i mam nadal 75,8 kg mimo tego iz sobie na duzo pozwalalam.. ALE KONIEC z tym i wracam do treningow i diety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy wcześniej nie myślałm żę schudnąć uda mi się i to właśnie dzięki tabletkom.Slimunox to było właśnie to czego potrzebowałam aby schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuję odpowiednią dietę , zdrowe odżywianie i 3 razy w tygodniu ćwiczę i czuję się coraz lepiej. Dla prawidłowej przemiany materii pije ziołowe herbatki i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
No witam. W piątek byłam na basenie z corką więc trochę popływałam . W sobotę byłam u koleżanki a dziś u szwagierki i troszkę sobie pofolgowałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
Kolejny tydzień za mną ☺ Dziś poniedziałek i waga 83.8kg - bardzo się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
Kolejny tydzień za mną ☺ Dziś poniedziałek i waga 83.8kg - bardzo się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
Byle tak dalej. Powiem szczerze że widać różnicę- zapinam sie spokojnie w spodnice a bluzki lepiej na mnie leżą , no i mąż zauwazył różnice. Kto ma ochotę niech napisze jak jego postępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
Dziś niestety 83.9 kg bo wczoraj sobie trochę pofolgowałam i zjadłam trochę placków ziemniaczanych. Nie załamuję się. Idę walczyć dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
Po świętach jest 83 kg wiec nie najgorzej. Idę do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
82.2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
81.7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
81.2 kg ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
79.4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parafi Anka
79.5 kg po niedzieli nie tak tragicznie alr mogło być lepiej. Świetnie że ponizej 80 kg. Naprawdę nie wierzyłam że zejdę poniżej 80 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×