Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie podziali się fajni faceci

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie gdzie oni są? Spotykam tylko takich którym zależy na seksie, jeden z którym byłam 4 lata z tego powodu mnie zostawił, bo nie miałam na to często ochoty. Gdzie są faceci którzy kochają swoje dziewczyny, Akceptują ich wady, nie są chamscy i szanują swoje partnerki. Nie spotykam takich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są w związkach z kobietami, które akceptują ich potrzeby seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu mężczyźni nie mogą zaakceptować potrzeb seksualnych kobiet? Czy to zawsze kobieta ma mieć role takiej która idzie do lozka bo facet akurat ma ochotę? To nie powinno działać w obie strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci lubią tylko wyuzdane laski z dużymi potrzebami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie sa te fajne kobiety ktore sa dziewicami az do slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajni faceci nie są zainteresowani kobietami w szczególności takimi jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kościele, w bibliotece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinno działać w dwie strony tylko *****cz który jest z kobietą dla seksu będzie chciał czesto seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajni mężczyźni żyją swoim życiem, nie uganiają się za kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu ktoś miałby trwać w związku, który nie zaspokaja jego potrzeb? 00 Szukaj jakiegoś aseksa, albo skontaktuj się z dziewczynami z topików typu "mój chłopak/mąż mnie nie ****a" i zaproponuj, że przejmiesz jakiegoś wałacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemaopcji
Są obok Ciebie, ale nie zwracasz na nich uwage bo szukasz tylko przystojnych(i oni Cię zawodzą ). Tego nie przezwyciezysz w sobie, to typowo kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak człowiek nie lubi sexu to znaczy że cos z nim nie tak, bez względu na plec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie kocham sex ale nie ze wszystkimi mam chęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co komuś kłoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kocham swoją dziewczynę, robimy to tylko kiedy oboje mamy na to ochotę, nigdy na siłę i jest nam tak razem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość dziś Ludzie kocham sex ale nie ze wszystkimi mam chęć usmiech.gif 00 " Spotykam tylko takich którym zależy na seksie, jeden z którym byłam 4 lata z tego powodu mnie zostawił, bo nie miałam na to często ochoty. " 00 Ta, jasne. Baby chcą się wiązać, wychodzić za mąż, ale dbać o potrzeby mężczyzny już nie koniecznie. Piękne dzięki za związki z takimi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy "dbanie o potrzeby mężczyzny" to "dawanie du.py" na żądanie? Piękne dzięki za 'związki' z takimi idiotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
95% mężczyzn ma ochotę na sex codziennie, dlaczego mieli by się na siłę katować z tobą? Zostawił cię i poszukał kobiety która ma normalne libido i lubi się kochać a nie traktuje sexu tak jak ty - jako męczący obowiązek małżeński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt cię nie prosi. Z powodów wiadomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty czemu nie jesteś z kulawym garbatym lub innym ułomnym? Nie jesteś zatem fajną kobietą. Bo wg ciebie jak mężczyzna nie chce kobiety ułomnej sexualnie jest złym nie fajnym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna, zdrowa kobieta uwielbia seks i ma na niego ochotę często bardziej niż mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak, tak taka "normalna i zdrowa" kobieta nie myśli o niczym innym jak tylko o zaspokajaniu potrzeb niefajnych facetuf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga autorko to trzeba na drugiej randce oświadczyć że dla ciebie sex jest mało ważny i by się w przyszłości nie spodziewał częściej niż dwa razy w miesiącu. Wtedy jest czarno na białym a nie dawać rowa na siłę by tylko ślub był a potem nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam te komentarze i czytam i stwierdzam, że ponad jest tu zbytnia + bez sensu a o inteligencji nie wspominam. Gdzie są ogarnięci faceci? W pracy, w domu, spełniają swoje marzenia i pasje. Musisz mieć po prostu oczy szeroko otwarte i nauczyć się dostrzegać to co jest niewidoczne dla innych ;) Wiesz ile osób nie widzi we mnie tego czegoś? Mnóstwo. Nie liczne osoby mi powiedziały, że jesteś wyjątkowy czy inteligentny. Dziś wychodząc od starszego małżeństwa (wykonywałem u nich prace przy instancji elektrycznej) usłyszałem od kobiety, że skoro już skończyłem to powinienem iść szukać żony, bo nie rozumie jak ktoś taki jak ja jest sam... Ja już się kiedyś sparzylem i nie chce powtórki z rozrywki. Kumple a nawet mój ojciec nie rozumieją czemu nie chcę spotykać się z każdą napotykana dziewczyna i bzykac ile sie da... dla mnie chore. I zauważyłem, że mnóstwo osób myśli tylko o j****iu i niczym więcej. Aby tylko zaliczyć. Reszta to już tam pikus. Nie wiem czy to ja jestem jakiś nienormalny czy może oni. Nie chce się tu chwalić czy coś. Chce tylko przedstawić moją sytuację, która haczy o temat autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można kochać się codziennie bo uzaleznimy się od siebie i właśnie wtedy człowiek albo się zaczyna nudzić albo życiowe głupstwa robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można kochać się codziennie bo uzaleznimy się od siebie i właśnie wtedy człowiek albo się zaczyna nudzić albo życiowe głupstwa robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się, że fajnych było zawsze jak na lekarstwo. Skoro inni są zajęci, to tacy tym bardziej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie mają kogoś ;) uwierz, że taka osoba nie będzie chciała być z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu od instalacji, nikt tu nie pisze o sexie z byle kim tylko o sexie w związku, może ty nie chcesz się kochać ze swoją partnerką ale inni chcą i to normalne. A jak jesteś asexualny jak autorka powinieneś to mówić kobiecie zanim cokolwiek z nią zaczniesz. Łatwo jest kogoś rozkochać a potem w imię miłości kazać mu tłumić swoje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×