Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Śmieszne lub żenujące sytuacje ma OLX

Polecane posty

Gość gość
Książek to się nakupowałam, nigdy nie było problemu ze sprzedającymi książki! :D Co prawda nie dotyczy olx ale jedna osoba z mojej rodziny prowadziła lumpeks, starała się tam mieć rzeczy lepsze gatunkowo i w dobrym stanie. Miała np. ciuszki dla dzieci za 1-2 zł za sztukę, wyglądające jakby były raz ubrane albo wcale, sukienki typu "ubrane na 1 imprezę" za 5 zł itd. Niektóre babki się oburzały bo w drugim lumpeksie obok jest promocja 1 zł za kg i tu się nie opłaca brać na sztuki. No to dlaczego nie poszły do tego lumpeksu obok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja miałam nowiutkie meble kupione własnie na wynajem i świeżo wyremontowane mieszkanie :) a Pan chciał żebym je zabrała i chciał swoją meblościankę wstawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio widziałam ogłoszenie na olx: sprzedam pomadkę diora, kolor NOT FOR SALE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddawalam ostatnio za darmo fajna pufe z pojemnikiem. Musiałam, bo doszły rzeczy dziecka typu kojec itp i zrobiło się mało miejsca. Babka zadała mi przez cały dzień że 20 pytań, typu czy gąbka była wymieniana itd. Albo pytanie innej co znaczy, że oddam gratis. W końcu jeszcze inna kobietka po prostu zadzwoniła, wypytala się i przyjechała odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na olx najlepsze są ogłoszenia typu: sprzedam oryginalne ciuszki po dziecku firmy: keep away from fire :D albo patologia umysłowa: spszedam wuzek głemboki po curce :D albo lurzeczko pientrowe po synkah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio tak piszą? Może to jakiś żart, żeby zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wystawiłam spodnie za darmo i baba pisze cxy jej przywioze do domu (40 km) i ona przymierzy i się zastanowi czy wziąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie, serio wpisałam ostatnio z ciekawości z błędem: wuzek i powyskakiwały wuzki błembokie i inne cuda, jak widać wiele analfabetów coś sprzedaje :P jak weszłam na te aukcje i zobaczyłam zdjęcia tych wózków i pomieszczeń w jakich robiono im zdjęcia - to centralnie patologia pełną gębą, syf, piła i mogiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Piszcie, fajnie się czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również wpisałam i wyskoczył mi "wuzek inwalicki" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja od tego wuzka głembokiego :P na olx jest najwięcej patologii umysłowej, w życiu nie widziałam tyle błędów ortograficznych co tam jak widzicie np. wuzek głemboki, łuszko tudzież łużko albo łurzko to wejdzie w aukcje i poczytajcie opisy tych geniuszy, ryczałam ze śmiechu :D kilka razy zrobiłam screen i wysłałam na fb spoted madka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na olx ogłosiłam że udzielam korepetycji z angielskiego przez Skype. Napisał facet, że chciałby porozmawiać na skype o swoim poziomie i oczekiwaniach. Umówiliśmy się o 14, a ten dzwoni i z zasłoniętą kamerką mówi, że mi coś pokaże, odsłania, a tam goły ... i domalowane uszy i oczy nad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olx: łuszko ze stolikami i stelarzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wprawdzie niczego nie sprzedawałam, ale kiedyś ogłaszałam się na OLX jako korepetytor angielskiego i też miałam różne dziwne sytuacje. Stawkę miałam niewysoką, "studencką" a i tak ciągle ktoś pytał o obniżkę, proponując np. 10 zł za godzinę :o Najchętniej by chcieli abym to ja do nich dojeżdzała z własnymi materiałami, poświęcała czas i jeszcze im dopłacała, za to że łaskawie zechcieli się uczyć :) Dostałam też kilka wulgarnych wiadomości od jakichś erotomanów, na których słowo "studentka" musi chyba działać jak płachta na byka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny bystrzak olx: Łużko młodzierzowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaa
15:12 ryczę ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wiesz, pewnie koleś nie po to kończył 8 lat podstawówki żeby teraz parać się jakąś robotą, jak może spektakularnie sprzedawać śmieci na olx :D widać ma coś z margetingowca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Witam bardzo ładny dywan doświerzony stan bdb wymiary 2m na 3m masz fajne mieszkańie to okazia dla ćiebie za niską kase fajny dywan orginalny nie chiska podruba nie czekaj asz ktoś ćie wyprzedzi dzwoń."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:12 kurna ryczę, a w pracy jestem :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak doświerzony to biere, taka okazia ńie morze śie zmarnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie wiesz czy Pan się kontaktuje przez skypa? chciałabym na kamerce zobaczyć z kim robię takie transakcje :D a nóż to mój wyśniony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę głośnik multy medialny z blututem i zyradol cztero ramieny. Zaklepuje go więc nie wpychajcie się w kolejkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy ma horom curke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra, dawajcie dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby miał pendrajsy 16 giebajtowe to bym kupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:36 curkie. Ja się zastanawiam skąd wytrzasnął wuzek wielo czynośćiowy, ha!?? To coś jak robot wieloczynnosciowy? Może sam wychodzi z dzieciakiem na spacer.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:37 wyślij mu zapytanie hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wystawiałam na olx iPhonea w bdb stanie, sama kupiłam inny okazyjnie wiec uznałam ze cenę tez dam okazyjna. Napisałam w ogłoszeniu ze odb osobisty (wole nie wysyłać elektroniki poczta), nic nie jest uszkodzone i ze stan bdb a także ze cena nie podlega negocjacji (serio okazyjna!). I zaczęły się pytania czy wyślę poczta i czy nie jest uszkodzony. I oczywiście "dam 3 stówy mniej i jestem za pół godziny". Blokowałam tych ludzi od razu :D myśle ze zrobiłam im przysługę, skoro nie mogli odczytać ogłoszenia ze zrozumieniem to telefonu tym bardziej nie ogarną. I moje ulubione "A DLACZEGO TAK TANIO?!". Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stolik kawowy ośmio kotny wkolorze machońiu to mój faworyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×