Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Śmieszne lub żenujące sytuacje ma OLX

Polecane posty

Gość gość
moja osobista koleżanka, jak wystawiała auto, wpisała w tytule OPEL ASTRA W KOMBIKU. ale wieśśśśśs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hitem było auto ostatnio: reno megan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo pralka łirpul :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja widzialam jak kiedys na allegro laski wystawialy na sprzedaz majtki z dopiskiem, ze jak ktos sobie zyczy to moga wyslac nieprane. to bylo dobrych pare lat temu, nie wiem czy dalej sa podobne ogloszenia, ale rozwalilo mnie to na lopatki. do tego zdjecie majtek na d***e, majtki za pare zlotych z targu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:04 są fetyszyści, którzy lubią to wąchać , to było ogłoszenie chyba dla nich :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ode mnie chciał koleś kupić używane buty, bo jarał go zapach kobiecych stóp. Chcial kupic wszystkie buty jakie mam, za niemałą kasę. Szkoda, że usunęłam konwersację z nim, bo pokazałabym wam. Masakra jakie czuby są na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie skuszę na ćiepla bluza ze zdjećia,ta tańia i lyrzwo rolki :D a co,niech stracę :D ja kiedyś też wystawiłam kilka rzeczy,ogrom odpowiedzi był O zniżkę i darmową dostawę. Kilka o zamianę na rzeczy,które mnie nie interesują,chce sprzedać,nie robić wymiany. No i teksty,że są biedni i chorzy,a by im się przydało. Nie wiem po co "matka" pisze o seksowne i zadbane ubrania dla córki? Chce ją wystawić? Czy się podszywa oszust by złapać trochę lepszego towaru na handel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie też kiedyś dzwonił typ o buty. Chciał kupić do sypialni dla swojej żony. Akurat butów nie sprzedawałam tylko sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Do mnie też kiedyś dzwonił typ o buty. Chciał kupić do sypialni dla swojej żony" xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx po co ktos kupuje używane buty dla żony do sypialni? chyba że to do gry wstępnej, wąchają z żoną jak ćpuny te spocone podeszwy i się potem grzmocą jak króliki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak to wlasnie jest. xxx ktos tam wyzej napisal, ze ktos pytal, dlaczego tak tanio. moj tata wystawil auto na sprzedaz. fakt, bez zadnej sciemy, stan bdb, malutki przebieg, dobrze wyposazony itp. ktos doradzil, ze ma dac wyzsza sume jak sie spodziewal. i tak zrobil. cena w porownaniu z innymi autami z tego rocznika byla wysoka, ale i tak 3 tel byly jeszcze tego samego dnia. przyjechali chetni, sceptyczni, ogladali, pojechali na przeglad, wszystko ok. i kupili. drugi zainteresowany nie mogl przebolec. nie spodziewajcie sie, ze jak cos jest tanio, to bedzie wieksze zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę psuć wam humoru, też się bawię, ale mam firmę usługową i dalej przemilczę..., bo jest podobnie, ale mi już nie do śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystawiłam 15 etui na iPhone 5s.. za 60zl, gdzie każdy kosztował od 20-60zl. Pisze babka ze kupi za 30 z wliczona wysyłka. Mówię dla jaj ze spoko :-) Ona zadowolona XD Ja jej pisze potem ze jej nie sprzedam bo i tak widziałam ze ona sprzedaje iPhone swojego na olx. A ona na to : lecz się kobieto !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten gość z linku jest mistrzem świata. Kopia jego ogłoszenia: Wyruwńiarko grubośćiuwka Wyruwńiarko grubośćiuwka stan bdb na chodzie gotowa do pracy śilńik 2,2kw przewut wałek na 4norze prowadńica szer włka 40.wysokość maszyny85cm szerokość blatu60 cm dług 125 idealna dla poczotkującego stolarza śilńik na 380v nowe łorzyska na wale paski.cena promoci to przeszłos jesli nie zdecydowałes sie predzej to przykro to znaczy rze nie towar dla ciebie szoda bo dobry sprzet za małą kase pujdzie ći przed nosa .. X Ja p*****le :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:12, dziecko probuje uspic, a prawie sie posikalam ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłam raz świetną sukienkę dla małej na święta, kosztowała, zdaje się, ok. 15 zł, z metką jeszcze była. Zapytałam o wysyłkę za pobraniem- pani pisze że nie ma problemu, i rzuciła mi jakąś śmiesznie niską ceną, zdaje się że rzędu 6-7 zł. Myślałam że może ma np. taniego kuriera na firmę, cokolwiek- nie wnikam, cena ustalona. Napisała tylko że wyśle po weekendzie, nie paliło się. I faktycznie w kolejnym tygodniu przychodzi listonosz, i paczka pobraniowa- ok. 40 zł... Nie wzięłam, nawet nie popatrzyłam na nadawcę, może to jakieś super d**er maszynki do golenia i wciąganie w płatne paczki, napisałam pod koniec tygodnia do pani co z paczką- wysłana, idzie. I po kolejnym weekendzie potok bluzgów- że jestem niepoważna, że ona miała innych chętnych, jak mogłam paczki nie odebrać. Tak, pani doliczyła cenę jaką jej podali na poczcie, doliczyła koszt koperty bąbelkowej, i nie wiem czy biletu nawet sobie nie doliczyła :D i bez uzgodnienia, chociaż miała telefon do mnie, puściła paczkę prawie dwukrotnie droższą niż się umawiałyśmy, zakładając że ja za to zapłacę. Foch nieziemski i nie rozumiała zupełnie co mi nie odpowiada... Inna pani, z mojego miasta, wystawiała na sprzedaż koszulki chłopięce- nowe i prawie nowe. Jedna świetna z dinozaurem, a mój starszy jest fanem dinozaurów, więc umówiłam się na kupno tej konkretnie koszulki i jeszcze prosiłam o dołożenie kolejnej. Jakoś tak w rozmowie prosiłam o telefon, bo uprzedzałam że mam niemowlę w domu i gdyby przypadkiem coś mi wypadło, to uprzedzę, bo muszę małą ze sobą zabierać. Jeszcze upał wtedy był... umówiłyśmy się pod hipermarketem, pani dzwoni- że bardzo przeprasza, spóźni się pół godziny. Ok, pół godziny mnie nie zbawi, chociaż byłam w drodze, weszłam na jakieś ciacho, wyszłam, czekam- pani nie ma i nie ma. Dzwonię- ona już, już dojeżdża. W sumie przyjechała spóźniona prawie 50 min i do mnie: "a wie pani, nie mam tej koszulki z dinozaurem, ktoś ją musiał kupić, to może z tych pozostałych pani coś weźmie". Ciśnienie mi skoczyło nieziemsko, mówię że w takim przypadku wypada uprzedzić, a pani: "ale ja się rano zorientowałam, nie wiedziałam że tak pani zależy". No nie, wszystko mi jedno, i dlaego tarabanię się z dzidziusiem na miasto żeby sobie postać :/ A od rana pani miała kilka dobrych godzin żeby mnie poinformować, nie mówiąc o tym że byłyśmy cały czas w kontakcie. Roumiem jeszcze wystawić towar którego się nie ma, ale umawiać się na odbiór osobisty?! Powiedziałam jej że jest niepoważna, to znowu był foch. Ale miałam też odwrotną sytuację, pan bardzo chciał kupić konkretną książkę, deklarował zapłatę z góry. Zmierzyłam, wyszło mi że wchodzi w gabaryt A, podałam cenę wysyłki, pan zapłacił. Na poczcie wyszło że po spakowaniu książka pójdzie już jako gabaryt B, kilka złotych drożej, ale pieniądze wzięłam, umówiłam się, mój problem, książka wysłana. Za kilka dni dzwoni pan z podziękowaniem i mówi że widział na etykietce ile kosztowała wysyłka, że on dopłaci bo inaczej nie będzie uczciwie, że czemu nic nie mówię, że książka fantastyczna i ureguluje to jak najszybciej- mimo że pisałam że nie oczekuję tego, pan dopłacił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i nie dowierzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22:00 - niestety, ale przesyłki pobraniowe sa bardzo drogie i tu oczywiste było, ze kobieta sie pomyliła z tym śmiesznie niskim kosztem, bo nawet polecony ekonomiczny plus koperta wyjdzie drożej. Takze jesli kupujesz za pobraniem, to Powinnaś wiedzieć, ze cos nie gra z tak niska kwota. Nie dziwie sie, ze kobieta sie wkurzyła. Sukienka 15 plus kilkanaście za pobranie i koperta i wyszło prawie 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasyk od pana fetysza, wystawiłam kozaki na OLX: dziekuje Pani za odpowiedź.......a czy te buty byly czesto noszone ? bo mi zalezy na czesto noszonych butach ze sladami uzytkowania na wkladkach...moge kupic kilka par takich butow...zalezy mi by mialy slady uzytkowania na wkladkach...mialaby Pani moze takie buty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy czytam oferty uszek i wuzków, to stwierdzam, że dla takich osób szkoła powyżej 3 klas podstawówki jest stratą czasu. Oni poza tym poziomem nic nie wynieśli z nauki przez tyle lat. Zastanawiam się czy oni maja o czymkolwiek np. z fizyki czy geografii pojęcie. I potem sie dziwić, że jest tyle oszustw, że ludzie kupują pierwszą bzdurę, którą im wcisną. Nic dziwnego, skoro maja poziom wiedzy i inteligencji na poziomie wuzka. Tak właściwie to jest bardziej smutne niż śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22:49 - wiem ze koszty przesyłek pobraniowych pp są takie a nie inne. Nie zakładam nawet ze mnie pani chciała oszukać, po prostu nie mieści mi się w głowie ze można wysyłać towar za większą kwotę niż się umówiliśmy i zakładać ze prawie dwa razy wyższa cena nadal mi odpowiada... W takim przypadku się dzwoni i pyta czy nadal jestem zainteresowana i przeprasza za własną pomyłkę, a nie rznie glupa... Mam sklep internetowy który lubię i który często ma przesyłki gratis, jak biorę za pobraniem tez maja się pojawić a domu z paczką droższa o 20 zł bo kurier kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:10 OMG co oni robią z takimi przepoconymi butami? wąchają i brandzlują się przy tych buciorach? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystawiłam stary samochód, fiata. W dobrym stanie, z naprawami za parę tysięcy- no ale to mniej ważne. Miał tylko jeden mankament, można było to tanio naprawić, albo jeździć bez naprawiania( dot. gazu,można było go odłączyć) Facet pisze co to zepsute i takie bajery, miła pogawędka. Za dwa dni (musiał skonsultować się z jakimś mechanikiem) biorę za 3 razy taniej bo zepsuty gaz. Ja mu odpisalam- jak taki zepsuty to jutro wolę oddac na złom, zeby pana nie narażać :) Za parę dni auto poszło z pocałowaniem ręki, z wszystkimi jego wadami ;) Już nie wspomnę o wiadomościach- dam Ci (obcy człowiek) PS4 a Ty mi auto. Albo smsy o 4 rano- biere za tysionc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:09 nie wierzę w to. Przecież ta kobieta liczyłaby się z tym że twoja siostra może ten wózek zobaczyć, to jest wymyślona historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym sprzedawalam stary tapczan, rozkładany za symboliczne 50 zł. Masowo dzwonili ludzie, czy ktoś na nim nie umarł haha. Przyszedł facet, wziął bez oglądania bo miał mieszkanie na wynajem i je sobie doposażył. I orbitrek- przyjechali Państwo, wzięli bez dyskusji i targowania, mimo, że dołożyliby 100 zł. i mieliby taki sam nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty chyba ludzi nie znasz, na olx jest masa oszustów, co to płaczą i piszą, że są w cięzkiej sytuacji by im dać za darmo wystawiony towar, po czym sprzedają go na olx, z niezłym zyskiem na czysto :O Widziałam kilka takich oszustów na jakiejśc stronce, były screeny tych najpierw lamentów biedaków, a potem nagle po kilku dniach ich oferta sprzedazy wyżebranej rzeczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego najlepiej nie wystawiać nic za darmo, jak chce za darmo to niech przyjdzie mi obrobić ogródek działkowy, umyć korytarz w bloku za mnie itd. Raz jeden dałam ogloszenie za darmo- miałam na ogródku kupę złomu, stara wanna itd. Nie miałam ochoty ani czasu zawozić tego na skup złomu, a zawadzało. Napisałam -oddam złom i parę zdjęć, dosłownie w chwilę później zadzwonil facet, ze przyjda po robocie po to. Przyjechali kombikiem, załadowali i pewnie parę groszy zarobili. A ja pozbyłam się gratów. 10 minut po dodaniu ogłoszenia musiałam je usunąć bo bombardowali mnie telefonami i smsami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na olx nie wystawiam Ale kupuje często przeważnie dziecięce ubranka i na razie dobre doświadczenia Za to na allegro kiedyś wystawiam.No. telefon Nowy nawet karta się nie wkładają do niego wArtość około 2 tyś To mi piszą że za 1200 wezmą albo pytają czy sprawny Najlepsze S nawiedzone mamuski co kupują ciuchy dla dzieci Jak pisze w ogłoszeniu od stan dobry po idealny to znaczy Nowy, to chyba widzą że to nie nowki ze sklepu Zaznaczalam w każdym i opisywałem To mi potem wystawialy negatywa i informacja ze oddały na caritas i lepsze w lumpexach kupią Jedna panienka wystawiła mi negatyw za zerwana podszewke o czym po prostu nie wiedziałam Po prostu nie sprawdziłam tego A jeszcze najlepszy jest koszt wysyłki Nie mam hurtowni kopert i w zależności od wielkości to koszt od 1,80 zł do 3,60 A dołożyć do tego list polecony priorytet to ja czasem dokładam A dostaje negatyw za horrendalnie wysoka przesyłkę! Tak mnie to wkurzalo ze zakonczylam sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam też jednego gościa. Wystawiłam płaszczyk dziecięcy, hilfigera. On pyta czy za pobraniem wyślę. Ja że nie wysyłam za pobraniem, ale mogę wystawić na allegro. On: Ale za pobraniem? Ja: Wysyłka po wpłacie albo odbiór osobisty. On: To pomyśli. Potem chciał żeby wystawić. Wystawiłam. Nie kupił. Po jakimś czasie znowu pyta czy wystawię na allegro - ok, wystawię (miałam promocję na darmowe wystawienie produktów). On nie kupuje. Wysyłam maila z zapytaniem czy weźmie. Tak, tak dziś już kupuje i płaci. Nie kupił :) Po jakimś czasie pyta czy mogę dać mu telefon. To ja pytam w jakiej sprawie ten telefon. On że w sprawie płaszczyka. Ja na to że jak coś chce to niech pisze. (a że taki idiota to nie zamierzałam mu podawać numeru telefonu). On, że"nieważne". Kuźwa, wkurzył mnie i odpisałam mu że jest niepoważny. Że przez takich niesłownych idiotów jak on nie wysyłam za pobraniem. Bo gdyby tak odbierał przesyłkę jak robił zakupy na allegro to bym była w plecy ze 20 zeta. I żeby mi już tyłka nie zawracał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×