Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zona mnie zdradzala

Polecane posty

Gość gość

siemka, co robic zona moja zdradzala przez kilka miesiecy,moze dluzej.Doszukalem sie wszystkiego,uprawiali seksy,robili wszystko. Powiedziala mi sie zakochala sie w tym facecie,pokochala go.Tak sie tlumaczy dlaczego CHce jej wybaczyc bo obiecala sie zmienic,wynagrodzic mi tylko mam delemat czy warto.Mamy dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrady sie nie wybacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam rytual milsony u Ezoteryczki Isaury, nazywal sie Love Cordone czy jakos tak, na powrot meza, ktory zrobil dziecko kochance i stwierdzil,ze chce z nia byc. Podchodzilam sceptycznie,ale efekty jakis oczekiwalam nastapily po 4 miesiacach,ale warto bylo czekac-odszedl od kochanki i znow jestesmy razem, cuda sie zdarzaja! Moge polecic i polecam Isaurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego niby zdrady sie nie wybacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - dlatego, że ZDRADA jak się raz przydarzyła to się powtórzy. Kobieta, która "poszła w kurs" z obcym facetem zrobi to ponownie. Dylemat jest tylko pierwszy raz przed zdradą a jak się przekroczy tę "moralną granicę" to wszelkie hamulce puszczają raz na zawsze :P Jest kochanek a jak się znudzi, to będzie kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, pierwszy raz warto wybaczyć. Za drugim odchodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - wybaczyć jednorazową zdradę czy dłużej trwający romans, bo to chyba nie to samo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto. Wybaczenie tylko ośmiela do ponowienia występku. Dlatego nie wybacza się nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0rk dziś - jestem kobietą i całkowicie się zgadzam. Wybaczenie zdrady powoduje u tej osoby która zdradziła "komfort bezkarności" i jest tylko zachętą do "powtórki z rozrywki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby nie bylo 'powtorki z rozrywki' trzeba dbac o swoja zone/meza miec z nim kontakt, rozmawiac, miec wspolne zainteresowania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [14:50- wciąż ta powyżej: to jest oczywiste! A przede wszystkim trzeba ze sobą rozmawiać- dużo i o wszystkim rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdura. Jeszcze się upokarzać i błagać kogoś kto puścił kantem, żeby nie puścił jeszcze raz? Niech se dupa zostanie samotną matką i przekona się jaki popyt na takie kobiety jak ona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest chęć poprawy a ty kochasz to wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna ci/pa może obsłużyć pięciu dorodnych chłopów, więc nie widzę problemu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą w małżeństwie ponad 20 lat. Różnie bywało, ale wiem że warto wybaczać,odpuścić. Chwile słabości mogą zdarzyć się każdemu i oniczym to nie przesądza na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0rk dziś - Och! Jakbyś mówił moimi słowami :) Mądry facet. Niewielu takich teraz mężczyzn "z zasadami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćdziś - dopiszę jeszcze, że samotne "rozwódki na swoje życzenie" (czyli te, co zdradziły) są żałosne ale z drugiej strony to już jest pełny luz bo mogą zadawać się z kim dusza zapragnie co wcale nie oznacza, że taki facet/faceci z którym/i się będą potem zadawały zostanie z nimi na stałe a jest więcej niż pewność, że nie zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proff
Nigdy nie byłem ale widziałem związki w trakcie i po czasie. Kondolencje to jak powolna śmierc osoby którą kochałeś ale już jej na swiecie nie ma , jak to się zakonczy ? wpisz w wyszukiwarkę : Scops - dwa lata po g. Zero . Tam przeczytaj jak ktoś dał szansę ale bez tzw. przeczołgania zdradzacza bo kochał kobietę, efekt zobaczysz. Już nic nie będzie takie same jak kiedyś , ani ty nigdy taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0rk - odpowiedziałam Ci na GG. Bądź łaskawy zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
IV-ta zasada dynamiki: "puszczone raz cialo bedzie sie puszczalo" zdrady nie powinno sie wybaczac(no ale sa rozni ludzie) - jako JEDNORAZOWEGO WYBRYKU. romans? paromiesieczny? calkiem zdurniales, czy tak bardzo pod pantoflem autorze jestes? skad w tobie taka desperacja zeby sie takiej "kobiety" trzymac? NIE MA ZADNEGO USPRAWIEDLIWIENIA DLA PARU MIESIECY CIAGLYCH KLAMSTW I ZDRADY, nie powinienes sie nawet zastanawiac nad tym czy wybaczyc, tylko do adwokata jak najszybciej sie udac i zakonczyc ten uklad RAZ NA ZAWSZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś cio/ta to cię zdradzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz, że ''doszukałeś się wszystkiego'' więc to nie ona powiedziała Ci o wszystkim... gdyby nie odkrycie to ten stan trwałby nadal. Nie żałowała a jedynie wypełniała jakąś lukę. Jakie było Wasze małżeńtwo, jak z seksem? To,że obieca to mało. Musi Ci naprawdę pokazać swoimi czynami, że żałuje tego co zrobiła a coś mi mówi, że żałuje jednie tego, że się wydało. W jakim wieku są dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Paskuda
zdrada jest niewybaczalna, ja bym nie mogła z taką osobą żyć jak gdyby nigdy nic, pod jednym dachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z kolei nie rozumiem dlaczego zona chce do ciebie wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nigdy nie wybacza, co innego kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym wybaczył, chciała się zabawić poczuć romans. Jeśli było jej dobrze to dlaczego nie. Sam miałem taką przygodę więc rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×