Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wszyscy faceci lecą na słodkie idiotki głośne i podpisujące się na siłę?

Polecane posty

Gość gość

Czy są jeszcze faceci którzy lubią spokojne i stabilne kobiety? Proszę o szczere odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dziewczyna która ma pełno znajomych facetów i doszłam do wniosku ze tak mężczyźni lubią kobiety stabilne ale dopiero jak sami dorosną czyli kiedy będą w średnim wieku może. Kiedyś jeden mi powiedział ze mężczyźni dojrzewają po 40tce... chyba trochę prawdy w tym jest. Bądź dobrej myśli. Zdarzają się wyjątki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odrobina fantazji mile widziane, nie sztywna trzymają normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stabilna kobieta zart stulecia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psie majac 40 lat masz 280 psich lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sugeruj, że dziewczyny z promienistym uśmiechem i wyraźnym obyciem lub donośnym głosem są idiotkami. Osobiście wolę te uśmiechnięte z głupimi pomysłami, tryskające życiem, niż dumające nad krzywą gaussa i laffera, a pod koniec dnia czytające poradniki o samoakceptacji, lol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja jestem stabilną kobietą ale chyba to jest wadą w dzisiejszych czasach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby nie była nudna, rutyny nikt nie chce, jak i w życiu jak i w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zasadniczo stabilna, tylko macice mam przodozgiętą i często kasa znika mi z konta juz w polowie miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę taką z którą można konie kraść niż jakąś sztywną i nudną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stabilna ułożona dorobiona etc to babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mówi prawde w oczy i mówi co myśli bo nie boi sie miec swoje zdanie i nie da sobie w kasze dmuchać to niestabilna? wez ty psie dorośnij bo twoj niestabilny ojciec pod wpływem alko twojej matce reke złamał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytam akurat poradników o samoakceptacji aczkolwiek nie nazwalabym obyciem nonszalanckiego i nachalnego zachowania niektórych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głośna? a co ma siedzieć cicho jak mysz pod miotłą i udawać że nie widzi i nie słyszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzeba ci chłopa z dominacją. z twojej strony nie będzie inicjatywy, będziesz uległa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00,58 kazdemu sie należy szacunek i każdy ma prawo domagać się sprawiedliwośći.Niestety nic się z niczego nie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na cholere mi chłopa? jakiej inicjatywy? co ty pieprzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś potulno ustabilizowana. Tak wypada. Ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie wypada Każdy ma swoje prawa i swoją godność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli ktoś kogos niszczy depcze i obraża to nie może być mowy o potulnośći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiem na tytuł posta. mają branie, oprócz krocza jest też umysł i tą wybiorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wiedzą ze te glosne szybciej dadzą to takie wolą. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
A potem wyją na kafeterii jakie to mają chciwe jędze które chcą tylko kasy i ciągle im mało. Ze baby to chciwe i pazerne suki którym ciągle mało. Tylko że sami takie suki wybieracie. Puste, głośne słodkie idiotki nie maja w życiu większych ambicji niż złapanie jelenia i szastanie jego kasą, a z czasem chciałyby coraz więcej. Ale sami piszecie że takie lubicie, dla was spokojna dziewczyna to nudna dziewczyna. Tylko nie wypisujcie tu potem żałosnych wypocin jakie te baby wredne suki i chciwe k***y, lecą tylko na kasę bo ja na przykład nie życzę sobie takich komentarzy. Nikt ci k***a nie kazał takiej brać, a jak już jeden z drugim wymądrzasz się że lubisz głośne, szalone i przebojowe kobiety to później nie wyj i nie obrażaj wszystkich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
A potem wyją na kafeterii jakie to mają chciwe jędze które chcą tylko kasy i ciągle im mało. Ze baby to chciwe i pazerne suki którym ciągle mało. Tylko że sami takie suki wybieracie. Puste, głośne słodkie idiotki nie maja w życiu większych ambicji niż złapanie jelenia i szastanie jego kasą, a z czasem chciałyby coraz więcej. Ale sami piszecie że takie lubicie, dla was spokojna dziewczyna to nudna dziewczyna. Tylko nie wypisujcie tu potem żałosnych wypocin jakie te baby wredne suki i chciwe k***y, lecą tylko na kasę bo ja na przykład nie życzę sobie takich komentarzy. Nikt ci k***a nie kazał takiej brać, a jak już jeden z drugim wymądrzasz się że lubisz głośne, szalone i przebojowe kobiety to później nie wyj i nie obrażaj wszystkich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam na pytanie. Nie. Nie każdy. Natomiast tacy mężczyźni mają największe powodzenie u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×