Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AdamGG

Poznam kobiete na przyjaźń platoniczną internetową

Polecane posty

Gość gość 3po3
gość dziś On tylko chce naciągnąć kolejną ofiarę, żeby mu zaufała i straciła np. majątek swojego życia. >>>> buahahahahaha..... kobiety nie mają żadnych majątków, no chyba że oskubią naiwniaka po rozwodzie, więc bez obaw, żadnej kasy nie trzeba mi nigdy bedzie wysyłać. Pozdrawiam wszystkie zdrowe umysłowo ( nawet te BEZ żadnej kasy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jetem bardzo chętna brakuje mi właśnie czegoś takiego. rozmów na każdy temat zawsze o każdej porze:) Agnieszka. odezwij się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamGG
Agnieszka, podaj jakiś kontakt, ja używam GG zwykle, bo najłatwiej tak chyba, nie musisz nic osobistego wtedy dawać czego nie chcesz. Jak chcesz to moge tu podać tymczasowy adres email aby spamu potem nie dostawać i możesz tam wysłać nr GG i ja Ciebie znajde w katalogu GG. Jak nie masz GG to ściągnij bo jest teraz nawet na telefony i proste w użyciu. Daj znać. Czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oki :) podam e mail zaraz odezwij się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agnieszka0481@o2.pl oto mój e mail:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem nocnym markiem więc czekam:) spać raczej nie pójdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm Adaśku jesteś tam??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba poszedł spać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
założyłam adres e mail nowy świeży specjalnie na kontakt:) napisz czekam Agnieszka:) ten podany wyżej to mój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz na podany e mail czekam:) specjalnie założyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamGG
zaraz pisze na Twój email i podam tam mój nr GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o chyba nie poszedł spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamGG
email przyjdzie za chwile z email adamgg@.......... inne to podszywy, więc na inne nie odpowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamGG
email poszedł, sprawdź też folder spamu jak nie zobaczysz go bo nieraz tam maile trafiają przypadkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli też szukasz takiego faceta do rozmów odezwij sie, może to Ciebie właśnie szukam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz prawdw, masz zone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znowu Ty? Ta stara panna co po wszystkich tematach chłopów się czepia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem facetem tepa pipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz zone? Bo jezeli nie to , ja jestem chetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wartość przyjaźni
czemu żona, jeśli taka jest, ma przeszkadzać innej w platonicznej rozmowie internetowej z facetem? Bo kobiety zawsze szukają przyszłego sponsora ich zachcianek i wymagań i chcą faceta tylko do tego a z przyjaźni nie mają one żadnego zysku więc to dla niech związek "bezsensowny". Na szczęście to filtruje wszystkie pustaki i inne lalki samoczynnie i problem sam się rozwiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety nie chcą się dzielić
..... bo facet ma tyrać tylko na zachcianki swojej "księżniczki", a gdy jest też inna to mniej zostaje dla tej pierwszej, a że kobiety są chciwe i egoistyczne i chcą WSZYSTKO tylko dla siebie i mieć korzyści własne to dlatego zazdrość o inną, bo czemu ma się z kimś DZIELIĆ czymkolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobraz sobie, ze sa kobiety wyksztalcone, na wysokich stanowiskach i do tego dobrze zarabiajace co? zostawila cie dziewczyna lub zona dla kogos kto lepiej zarabia i dlatego zolc cie zalewa?????? hahahaha wyluzuj bo ci sprezynka peknie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne są ale nic im to nie daje bo i tak wszyscy faceci ktorych spotkają gdy zorientują się z jakim typem kobiety mają do czynienia to wieją gdzie pieprz rośnie i dlatego zostaje im przesiadywanie na kafe i zaczepianie wszystkich facetów z nadzieją że jakiegoś znajdą, ale Ty wiesz najlepiej jakie powody nimi kierują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na babskim forum mozna tylko starego, pelnego kompleksow i bezpodstawnych roszczen bezmozgowca spotkac. Tutaj sie nikogo nie szuka i niczego nie oczekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczki w pustym pałacu
gość wczoraj tak, to są przyszłe stare panny którym będzie trzeba sprzedać kota, bo dla faceta zwykle brak czasu takiej bizneswoman, nie mówiąc o dzieciach/rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj bzdury, jest sporo ciekawych ludzi, choć też sporo gimbazy i chorych psychicznie ( szczególnie kobiet ), oraz znudzonych bizneswoman szukający faceta/zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ynteligentny inaczej do konca zycia bedziesz mieszkal u babci, jadl zupy z puszki i bawil sie swoim malym korniszonem ale ten typ tak ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Twój typ jest taki który siedzi na tym portalu całymi dniami z nadzieją wyrwania chocby kogoś takiego bo w realu nikt nigdy Cię nie zechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.12.09 wyobraz sobie, ze sa kobiety wyksztalcone, na wysokich stanowiskach i do tego dobrze zarabiajace co?..... >>> ok, niech będą takie powiedzmy że są, i do czego mi taka potrzebna wytłumacz mi to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×