Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Kolega boi się rozmawiac z dziewczyną o swoich potrzebach

Polecane posty

Gość gość

Hej, proszę doradźcie w takiej sprawie. Mam dobrego kolegę, jest dla mnie jak brat. On jest w związku od kilku lat. Mój związek ostatnio się rozpadł. Nie wiem czy to spowodowało u niego to wyznanie ale wyznał mi iż od początku mnie bardzo lubił i ostatnio nalegał na coś więcej. Ja postawiłam sprawę jasno iż jest w związku i może zapomnieć mimo iż też go bardzo lubię ale to jest granica której nie przekroczę. Postanowiłam przeprowadzić z nim szczerą rozmowę i bardzo się otworzył przede mną, wyznał że nie jest szczęśliwy w tej sferze intymnej z nią. Ja miałam takie podejrzenia. Więc doradziłam mu aby po prostu z nią porozmawiał a on powiedział że tego nie zrobi że to nie jest rzecz którą on jej przedstawi i to nie jest rzecz której nie może pokonać. Po prostu wyznał że seks z nią jest mało ekscytujący nie ma żadnej przygody ona jest tradycyjna. I teraz jestem trochę w szoku powiedzcie dlaczego facet który buduje z tą kobietą swoją przyszłość jest w związku kilka lat, ma problem aby porozmawiać o swoich potrzebach? Dla mnie jest to nie pojęte bo wiem że prędzej czy później to będzie dla niego duży problem on nie zniknie ot tak, i będzie szukał czegoś na boku. Może wypowiedzą się panowie którzy mieli podobną sytuację..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×