Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po jakim czasie spotkaliscie sie z kims poznanym w necie?

Polecane posty

Gość gość
właśnie jeden po 5 zdaniach na czacie proponuje mi spotkanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie jeden po 5 zdaniach na czacie proponuje mi spotkanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to max tydzien pisania i spotkanie. Oczywiscie chwila gadu gadu i zaraz przechodze do rzeczy, zeby panne przetestowac. Ostre dymanko i juz wiem, czy kandydatka na dziewczyne rokuje, czy nie. Po bzykanku wysylam ja do kuchni. Ma zrobic kanapki i otworzyc piwo bez otwieracza. Nastepnie musi w dwoch probach wlaczyc kanal z meczykiem i przez 90 minut sie nie odzywac (to najtrudniejszy moment). Jak to przetrwa to i tak poderwe jej kolezanke, bo w koncu jestem facetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny sen:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:31, kobieto, nie wszyscy faceci tacy sa:O wspoczuję, wyżywanie się na innych nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 2 tygodniach pierwsze spotkanie. Po roku oświadczył mi się- to była miłość przez wielkie M! Autorko spotkaj sie z nim na kawie, wtedy bedzieciebwoedxiec czy chcecie kontynuować znajomość. Nie wiem skąd te obawy i przeciąganie s nieskończoność ?! Chyba lepiej spotkać sie, a nie klikać w nieskończoność! Ja tam nie żałuje - spotkanie max do miesiąca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najszybciej. Im dłużej z nim piszesz wirtualnie tym bardziej go idealizujesz, a rzeczywistość bywa brutalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko to jest bardziej skomplikowane,bo oboje mamy rodziny. Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie brnij w to, dobrze Ci radzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś po dwóch tygodniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czatch rozmowa wyglada tak :D Czesc o ile nie wiesniackie siema :D jak masz na imie? skad jestes? ile masz lat? lubie starsze chcesz tu kogos poznac? szukam przyjazni To co spotykamy sie na ******ie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie rozmowy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poznalam przystojnego araba z afryki i nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci chca sie umawiac na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mnie tam obchodzi, czego faceci chcą! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mnie obchodzi co chcą kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze minelo okolo trzy miesiące. Nie nastanawialam sie na ta znajomosc bo kierowalo mna uprzedzenie do znajomosci z Internetu. Zgodzilam sie jednak spotkac bo mielismy świetny kontakt, podobne poczucie humoru i patrzenie na świat. No i minelo siedem lat, od prawie trzech jest moim mezem i jestesmy ze soba szczęśliwi. Tak sie zdarza, miałam szczescie trafic na dobrego i fajnego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic   No1
Po mniej więcej 2 tygodniach od napisania zaczęliśmy ustalać termin, ostatecznie spotkaliśmy się po 1,5 miesiąca, ale za to wystąpiły spontaniczne seksy już na pierwszej randce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pół roku i teraz żałuję bo się nie chce odczepić a to leń i obibok, leci na kasę i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poznałam mojego na forum gdzie był czat, coś takiego jak tu; https://fachowe-forum.pl też z początku było mało ludzi i tak się chyba poznaliśmy bo za dużo osób nie pisało, potem prywatne wiadomości, aż w końcu wymiana numerami i po 6 miesiacach pooooszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedys sadzilem ze trzeba dluzej pogadac z 2 tygodnie minim nawet miesiac lub dwa pozniej stwierdzilem ze portale to strata czasu a dziewczyny tam siedzace szukaja glownie mozliwosci zwyczajnego pogadania niz zwiazku. Troche to zenujace ze dziewczyna majaca faceta musi sie wygadac z innym wiec jak po 2-3 dniach sie nie umowisz to mozna tak gadac o bzdurach pewnie miesiacami. Jak ktos ma tyle czasu na marnowanie jego sprawa. Rachunek z takich portali jest prosty jedni sa od gadania drudzy od ru..ania. Ja sobie z tym go..nem dalem spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie wiedziec czy warto spotkac sie z kims poznanaym w necie, czy ta znajomość ma przyszłość, napiszcie do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spotkałem się po 2 latach pisania w necie.Do końca życia tego nie zapomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×