Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co z tymi kobietami? Dlaczego tyle z nich nie pracuje?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś My pracujemy na rozne zmiany . Np ja od 6-14 . Maz 14- 22. Maz zaprowadza dziecko do przedszkola a ja odbieram . Albo ja ide na 8-16 a maz od 6-14 . Ja zaprowadzam córkę a maż odbiera . Pracuje od kiedy córka w wieku 3 lat poszła do przedszkola . Przedszkole czynne od 6.30 do 16.30 Wakacje maz ma 3 tyg urlopu . Ja 2 tyg . Miesiąc córka chodzi do przedszkola na dyżur . W szkole będzie chodzić do świetlicy która jest czynna od 6.30 do 17 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, że jest Pani wstanie pogodzić pracę z małymi dziećmi, u mnie póki dzieci w przedszkolu też chodzą na dyżur wakacyjny. Niestety w szkole żadnych dyżurów wakacyjnych świetlica nie ma, a półkolonie są organizowane jakby dla dzieci osób nie pracujących. Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję do godziny 13 + 2 razy tygodniowo w domu do 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Naprawdę nie wierzę, że ludzie z kafeterii pracują dla ambicji i rozwoju a nie dla pieniędzy smiech.gif Pracujecie, bo musicie pracować - pasja, rozwój, dokształcanie się to wszystko przy okazji. Można mieć pasję i codzienny kontakt z dorosłymi ludźmi bez szefa nad głową i terminowych zobowiązań. Każda z Was gdyby została multimiliarderką pewnie bez większego żalu porzuciłaby tę pracę, a pasje rozwijała sobie poza etatem. C Oczywiście, że tak jest. Te pasje i ambicje to takie argumenty z dupci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.37 a co ci do tego dlaczego pracuja? niech pracuja... do tego juz doszlo, ze leniwe utrzymanki krytykuja pracujacych ludzi, swiat staje na glowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pracuje się między innymi po to, żeby mieć wynagrodzenie, nic odkrywczego. Jeśli włożyłam dużo pieniędzy by wykonywać swój zawód, to dlaczego mam pracować w ramach wolontariatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia złej dziewczynki
To ja wam zaśpiewam. "Na barykady, ludu roboczy..." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia złej dziewczynki
Takie trochę Wandy Wasilewskie co niektóre tu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorosły odpowiedzialny człowiek zarabia na swoje utrzymanie. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.49 cicho, leniwa kuro domowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia złej dziewczynki
Poczekaj policzymy. :P Studia skończone w wieku 25 lat. Obecny wiek 36. Lat pracy 10. 😭 Poczułam się teraz jak komunistki z tego tematu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko frajer pracuje nie mając w tym osobistego interesu. Dorosły człowiek sam decyduje jaką aktywność zawodową w danym momencie życia chce podjąć - tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorosły człowiek sam się utrzymuje..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pracuje bo pieke ciasto :D :D :d (to najlepszy argument)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszukujcie się dalej, za 20 lat wasze dzieci nie będą chciały was znać i będą do niani mówić mamo!!!! Moja mama pracowała zawodowo i NIGDY nie popełnię takiego błędu jak ona. Zarówno ja jak i moje 4 siostry wolimy poświęcić się macierzuństwu i rodzinie i tworzyć prawdziwe, kochające się rodziny- my siedziałyśmy do 15 w świetlicy i miałyśmy smutne dzieciństwo;< Brakowało nam mamy, brakowało nam tego ciasta i pierogów zamiast szybkiego schabowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.41 no dobra to tak rob jak ci to daje szczescie i masz mozliwosc...fajnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna pracowac*****ec ciasto:) ja tak robie. Moja mama zawsze pracowala i tez piekla ciasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Wszystkie mamy takie mozliwosci tylko trzeba zrezygnować ze zbytków. Mój mąż zarabia 2 tysiące i DAJEMY RADĘ bo dziecią potrzebna jest MATKA i oboje to wiemy i szanujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniaameleczki dziś A żonie potrzebny jest MĄŻ, a nie jakiś karierowicz porzucający rodzinę dla pieniędzy! Potrzebna jest MIŁOŚĆ a nie pieniądze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniaameleczki dziś Jak mężczyzna pracuje, to robi karierę. Do szczęśliwego życia wystarczy dużo miłości i 500+, a nie wikendowi tatusiowie w robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SpełnionaMamunia dziś Rodzicielstwo bliskości uczy, że trzeba kłaniać się dziecku i spełniać wszystkie jego zachcianki! A tu sama chusta kosztuje 4 stówki:<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musza to nie pracuja, proste. Kazda by tak chciala, no chyba ze sie ma fatalnego meza i wredne dzieci to wolicie isc do pracy niz z nimi spedzac czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mów za siebie, ja się tylko w mojej pracy widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamuniaameleczki i spelnionamama to jakieś dziwne twory jakby bliźniaczki kafeteryjne . Chyba nowe projekty. To nie może być prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mielonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×