Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość gość
a moze koles tyra po 10 godzin fizycznie i mial zwyczajnie dosc. Ty jestes w ciazy ale ktos inny tez moze miec jakies dolegliwosci. Moze byl np po operacji kregoslupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja własnie o laboratoriach. Nie byłam wtedy w ciazy. Moje laboratoirum w miare! blisko pracy czynne jest od 7:30, ja do pracy miałam na 8. Zeby być pierwszą w kolejce (zeby nie spoznic sie do pracy) przyjechałam wczesniej i stałam ok. 50 minut na mrozie, bo laboratorium zamkniete. Za chwile zaczeli schodzic sie ludzie. W koncu babeczka otworzyła drzwi do poczekalni, wybija 7:30 wchodzi małzeństwo z dzieckiem i widze ze pcha się jako pierwsze. O nie, pomyslalam, doslownie wepchnelam sie przed nimi. Musiałam byc pierwsza bo nie mogłam sobie pozwolic na spoznienie do pracy, poza tym nie po to czekałam 50 minut na mrozie, zeby potem nie moc zrobic tych badan. Pomyslcie kobiety, ze inni tez maja swoje zycie a nie tylko wy z waszymi brzuchami jestescie najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
gość 16.01 Wiesz co...sama piszesz o tym ,że są zle zdania o kobietach w ciąży więc sama pomysł co by było gdybym poprosiła tego pana o zwolnienie miejsca.. .to o jego kulturze świadczy a nie o mojej.Pewne rzeczy są logiczne..ciekawe czy Ty wpadasz do np.urzedu i mówisz że jesteś w ciąży i tobie się należy czy czekasz aż Pani poprosi żebyś przeszła do przodu kolejki bo ciężarne mają pierwszeństwo...raczej nie bo nawet nie masz odwagi na to by pisac oficjalnie pod Nickiem więc proszę nie krytykuj bo raczej nie jesteś odpowiednią os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaa
Moja koleżanka kiedyś w 8 miesiącu z wielkim brzuchem wsiadła do tramwaju. I było obok miejsce wiec zamierzała usiąść i nagle jak strzała jakaś staruszka, biegnie w stronę tego miejsca i jeszcze z łokcia w brzuch moją koleżankę. Historia zakończyła się wizytą u ginekologa, czy wszystko ok. Nie oczekujcie cudów od ludzi. Każdy myśli tylko o swojej d***e. Mi raz jak byłam w zaawansowanej ciazy ustąpił miejsca chłopak o wyglądzie przestępcy. Gdybym go zobaczyła ciemną nocą to bym się bała, a to on podszedł do mnie żebym sobie usiadła :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meeg dokładnie, jakbyś powiedziała że się źle czujesz i czy by Ci ktoś nie ustąpił to byś się jeszcze nasłuchała na swój temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, a ty jesteś tez w ciazy i rodzisz w sierpniu? Bo nie rozumiem twojej „ wizyty” tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podpisuje sie nickiem bo go nie posiadam zwyczajnie. a co by bylo? zwyczajnie najpewniej ustapilby ci miejsca. i nie rozumiem dlaczego ktos nie moze KULTURALNIE poprosic o zwolnienie miejsca, to nic wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest publiczne forum i każdy sie moze wypowiedziec gdzie chce, zaloz swoje prywatne i selekcjonuj ludzi. Ja mam porod na maj i nie mam takiej roszczeniowej postawy do calego swiata. Akurat wam tak te brzuchy widac ze kazdy widzi ze w ciazy jestescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam fakt zachowania chłopca raczej nie zachęcał do tego by zapytać bo trzeba było liczyć się z tym ,że się malucha a cała reszta?? podobnie bo nikt kultura nie grzeszyl.... w mojej drugiej ciąży w autobusie zemdlalam bo jechałam ma glukoza z obciążeniem na czczo mając cukrzycę więc byłam głodna i cukier spadł i niestety ale źle się poczułam.. .A jechała grupka chłopców z pobliskiego liceum i w tedy zapytałam czy moge usiasc bo mi skabon to chłopcy po odzywce kumpla że ciąża to nie choroba mieli świetna zabawę ale reszty nie pamiętam bo wylądowałam na podłodze...z rozcieta głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meeg prosze cie juz nie wymyslaj takich historii. zemdlalas, upadlas, rozcielas glowe i nikt nie zareagowal tylko chamsko komentowal. nigdy w to nie uwierze bo takiej znieczulicy to mozd w zakladzie dla. patologii szukac. Juz widze ze wiekszosc waszych historyjek jest po prostu zmyslona sfrustrowane wariatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ktos mdleje w autobusie to najpewniej kilka osób rzuca sie. by pomoc tym bardziej kobiecie w ciazy. zazwyczaj tez ludzie informuja kierowce ktory to zatrzymuje autobus i sprawdza czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro jesteś na maj to może poszukaj sobie grupy na maj. Widzę, że Ci hormonki szaleją. Idź może na spacer. Zjedz snickersa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 16:46... hahaha ale mnie rozbawilas. skąd ty sie urwalas? nie uwierzysz w te opowiesci? to sa bajeczki? nie ma takiej znieczulicy? gdzie ty sie chowasz czlowieku. na wsi? bo chyba z miastem to masz niwiele wspolnego i nie wiesz co sie dzieje np w komunikacji miejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wsi? mieszkam. we Wroclawiu i nigdy nie spotkalam sie z tym co mowicie. Ludzie w. komunikacji miejskiej sa zyczliwi, ustepuja miejsca a juz mlodziez z liceum to nie podstawowka tylko cos w. glowie. maja. Pochwal sie lepiej gdzie ty mieszkasz, zebym tak przypadkiem nie pojechala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps. haslo zjedz snickersa stare i nie modne, na poziomie gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a juz ze kierowca sie nie zatrzymal to nie uwierze. We Wrocławiu kierowcy nawet pomagaja niepelnosprawnym wsiasc do autobusu. Napisz gdzie mieszkasz co to za miasto ze ciezarne mdleja w autobusie, rozwalaja glowy i nikt nie reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koziodupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dokładniej Koziodupa Wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba wlasnie jakas koziodupa. czy nie masz odwagi przyznac sie co to za miasto? a mi mowilas ze nie mam odwagi sie podpisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze ty masz jakies rozdwojenie jazni albo problem z czytaniem. na jakiej podstawie twierdzisz ze to ja mowie ze nie masz odwagi sie podpisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16:46 jeżeli nie podoba ci się nasze forum i nasze wypowiedzi to idź się wyzywaj gdzie indziej. To forum dla kobiet które rodzą w sierpniu, a nie dla hejterow i prowokatorow.po co tu wlazilas?tak wiem, to forum otwarte, ale nie rozumiem po co akurat się tu wpieprzasz? A jeżeli jesteś faktycznie tez w ciazy to radzę cieszyć się swoim stanem i trochę złagodnieć bo to szkodzi twojemu dziecku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj meg jakiego ty masz pecha w zyciu. 7letni chlopiec mowi ci ze ma w dopie twoja ciaze i nie ustapi ci miejsca. w autobusie licealisci rowniez odmawiaja ci ustapienia miejsca mowiac ze ciaza to nie choroba, mdlejesz, nikt nie reaguje łącznie z kierowcą, rozcinasz glowe. Coz za historie, prawie jak z serialu. Nie trzeba być nie wiadomo jakim psychologiem żeby wiedzieć że są zwyczajnie zmyslone. Za bardzo dałaś sie ponieść fantazji :-) i dalej nie masz odwagi się przyznać co to za miejscowość... ehh. PS. Ja jestem spokojna i moje dziecko tez, bez nerwów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie komentujecie ..i po co....czytajcie że zrozumieniem !?albo uważniej.. .widocznie nie doświadczyłam za wiele.Tam nic nie napisałam że nikt nie udzielił mi pomocy bo udzielili,pogotowie zabrało mnie do szpitala.Po co wy tutaj wchodzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie napisalas ze zabrało cię pogotowie tylko ze wyladowalaas na podlodze. To wrozka nie jestem. Z twojego wpisu mozna bylo wywnioskowac ze to koniec tej histori. Tak czy siak historia zmyslona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to za miasto to i tak się nie dowiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdzam,że tutaj nie ma możliwośc***isania o wszystkim ...I nie uważam,że mam pecha w życiu.Ale na pewno co poniektórzy są naprawdę tutaj zbedni.Dziewczy życzę Wam szczęśliwych rozwiazan :*Nie chce brać udziału w czymś takim bo to aż przykre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu z maja Ty chyba masz jakiś problem ze sobą... Tak się podniecasz uprzejmościa ludzi z Wrocławia, że aż śmieszne to jest. Szkoda tylko, że sama się do takich osób nie zaliczasz. Z ciekawości weszłam na temat maj 2018. Dziewczyny normalne, mają swoje nicki. Tylko Ty pod pseudonimem gość piszesz jakieś głupoty i oczywiście to ze jesteś z Wrocalwia. Nie wnosisz nic ciekawego zarówno do tamtego jak i tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meeg no weź! Co Ty się kobieto przejmujesz??? Ja np. lubię Cię czytać i chce wiedzieć co u Ciebie a nie ma mnie na Waszej grupie na fb. Co niektóre trolle siedzą od 4 tyg ciazy na L4 (chociaż ciaza to nie choroba) i z nudów muszą tu wchodzić bo zwyczajnie nie mają co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meeg, nie przejmuj się tym kimś. To typ osób które są nieszczęśliwe w życiu i anonimowo wyładowują swoje flustracje na takich forach. Nie dajmy się sprowokować i nie reagujmy na wpisy anonimów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madera, forumowy detektywie, błąd! Ja się nie udzielam na majówkach, a to, ze jakiś gość też jest z Wrocławia, to chyba nie dziwne. Wrocław długi i szeroki :) a po drugie gdzie się tak według ciebie PODNIECIŁAM? napisałam tylko, że sa życzliwi ludzie, lacznie z kierowcami, a jezdzilam tez komunikacja w innych miastach i nigdzie takiego chamstwa jak wspominała meg nie było. A nawet nie ma odwagi napisac co to za miasto. MITOMANKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×