Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Inga :D też rodziłam się naturalnie posladkowo :) tak, to były inne czasy. Ty się zbieraj za wyprawkę :P bo Cię naprawdę poród zastanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynkaaaa
Dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram się tylko wolno :p Kupiłam wczoraj w Pepco jedne polspiochy i zamówiłam laktator na allegro ;) W poniedziałek jadę do fryzjera więc jak się tam nie zmęczę to może wyskoczę na miasto coś jeszcze kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga to już coś :) bo wózek już masz? Dobrze kojarzę? Mam do końca maja rabat na produkty medeli i chyba się skuszę na ich laktator. Oj, po fryzjerze to może być ciężko iść na zakupy ;). Ostatnio po zrobieniu się na "bóstwo" od razy wróciłam i padłam na łóżko. Udało mi się dzisiaj ma godzinkę wyskoczyć i pooglądać wózki, łóżeczka, wanienki bo tak to siedzę ze starszym kontuzjowanym w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedemama ooo widzisz, jak już się zacznie używać tej poduchy to nie wyobraża sobie człowiek życia bez niej :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedemama_20I8
Mandarynka pilas jakiś alkohol dzisiaj? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg3232
Noooo i jesteście w koncu:) ja kompletuje do końca wyprawkę dziecku,dzisiaj zakupiłam kosmetyki,wanienki kupiła mi przyjaciółka ...a ja rozmyślań nad kocykiem bo nie wiem czy taki akrylowy nie będzie za gruby ,teraz są fajne takie bambusowe czy bawełniane i na lato super bo do szpitala musi być,jeszcze jakieś tam pieluszki ,chusteczki... A tak z innej beczki...Ten podszyw to totalne dno,ktoś musi mieć konkretne problemy psychiczne.Albo to jakiś 12 latek bo z lekka nieporozumienie :D żal takich ludzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meeg kupiłam kocyk bambusowy, podobno idealny na lato. Jak się czujesz w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedemama_2018
Wakacje się zbliżają, może oceny wystawione to dzieci udzielają się na forach.. ale że wątek o ciąży nawet przyciągnął młodzież.. szok! Jak większość z Was pisze- najlepiej olać, to się znudzą ;) Ja usg mam za dwa i trzy tyg. Śledzę też inne forum i tak dziewczyny mają co wizytę usg i wszelkie dokładne badania. Jak to czytam to wiem, że przy kolejnej ciąży lepiej wybiorę lekarza :( Ja zupełnie nic nie mam :/ ale w week idę na targi, zobaczę czy będą atrakcyjne ceny. Na szkole rodzenia już mówili co będziemy potrzebować, więc zbieram wszystkie informacje 'do kupy' i od przyszłego tygodnia biorę się za zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wakacje się zbliżają, może oceny wystawione to dzieci udzielają się na forach.. ale że wątek o ciąży nawet przyciągnął młodzież.. szok! Jak większość z Was pisze- najlepiej olać, to się znudzą ;) Ja usg mam za dwa i trzy tyg. Śledzę też inne forum i tak dziewczyny mają co wizytę usg i wszelkie dokładne badania. Jak to czytam to wiem, że przy kolejnej ciąży lepiej wybiorę lekarza :( Ja zupełnie nic nie mam :/ ale w week idę na targi, zobaczę czy będą atrakcyjne ceny. Na szkole rodzenia już mówili co będziemy potrzebować, więc zbieram wszystkie informacje 'do kupy' i od przyszłego tygodnia biorę się za zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Abc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam żebyście miały więcej stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
Hello Kobietki!!! Ale ukrop!!! Drętwiejące ręce nie dają mi żyć! Po nocy jest strasznie, ale za dnia też zdrętwiałe :D Ja mam wizytę w poniedziałek, moja mała do tej pory była ułożona główkowo, mam nadzieję, że nie wywinie numeru i nie obróci mi się już :) Poza tym kupiłam wózek od tej mojej koleżanki, w przyszłym tygodniu będę malowała łóżeczko... i tak leci. Ostatnio byłam ponadprogramowo u mojego lekarza, bo kurczę jak zawsze dziwności plamieniowe, ale jak się okazało stały temat infekcyjny :D hehe przyzwyczaiłam się już do tego. Zdziwilabym się gdybym się z tego wyleczyła :P Pozdrawiam Was w 27 tygodniu :) Inga ale Ci dobrze, już tak niewiele Ci zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaWillson
Cześć dziewczyny! Byłam dziś u mojego gina, Bruno wazy 1kg30g(27 tc).Glowka jest już ułożony do dołu i mam nadzieje, ze tak już zostanie bo wolałabym urodzić naturalnie. Zamówiłam już wózek, jutro powinien przyjść, tak wiec zaczynam powoli kompletowanie rzeczy dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie przeglądam ciuszki, które dostałam od sąsiadki. Będę musiała zabrać się za posegregowanie ich rozmiarami... ale będziw roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiaWillson nowy czy używany? Nie ogaraniam która z Was na jaki się decyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słomka-trafił mi sie używany w b.dobrym stanie. Gondola była używana tylko 5mcy,spacerówka wogole, fotelik sporadycznie bo ludzie od których kupiłam dostali nowy wózek i tego już nie używali. Ja akurat na ten model polowałam, wiec trafiła mi sie okazja. Kolor nie każdemu przypadnie pewnie do gustu bo jest cały czarny, ale ja od początku taki chciałam. Teraz poluje na kosz Mojżesza, tez biorę używany bo można naprawdę kupić w dobrym stanie, za nieduża kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogole zaczęłam się stresować bo moj lekarz powiedział mi dzisiaj, ze przy trzeciej ciazy poród może przebiec bardzo szybko! Mam nadzieje, ze zdążę chociaz dojechać do szpitala i mąż zdąży z pracy dojechać jakby co:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiaWillson oby i drugi przebiegł szybko, nie będę mieć nic przeciwko :) Ostatnio mi lekarz powiedział, że szyjka wciąż długa i zamknięta, ale zmiękła więc mam się więcej oszczędzać. Rozbudziło to we mnie nadzieję, że skoro już coś mięknie to może tym razem nie przenoszę i wyjdzie nawet nieco wcześniej niż zakłada termin i może pójdzie samo bez kroplówki. Tak sobie po cichutku marzę :) Nie mogę się już doczekać :) Jestem masochistka chyba, ale czuję się fizycznie i psychicznie gotowa na przetrwanie bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga, ja tez mam nadzieje urodzić trochę wcześniej.termin mam na 23.08, ale chciałabym wyrobić się wcześniej zeby dojść do siebie przed rozpoczęciem roku szkolnego, aby z córka pójść na rozpoczęcie 4 klasy:-) Boje się tylko, ze mnie akcja porodowa weźmie jak będę np sama w domu i nie zdążę do szpitala. Na szczęście mam do niego 5 minut jazdy samochodem wiec powinno być wszystko ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynka... chyba zaczynam psychicznie się męczyć juz:( jest mi okropnie ciężko,to ze się jak lokomotywa....coraz więcej boli podbrzusza i wszystkiego"tam" dzisiaj zaczęłam lekko brudzić takim bronzem i oby mnie intuicja zawiodła ale czuje jak bym zaraz miała rodzić.Sama już nie wiem co robić...czy nastawiam się na dużo wcześniejszy poród i przygotować siebie i dziecko czy poczekać bo pranie i pakowanie do szpitala zupełnie jeszcze nie jest teoretycznie wymagane tylko odczucia mam odwrotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgnieszka
Gorąco, gorąco i jeszcze raz gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się jak słoń a wyglądam jak wieloryb :p topię się w tym upale. Kupiłam paczkę pampersów 2-5kg i dwie 3-6kg. Miała z was może któraś kokon niemowlęcy? Przydaje się? Dostałam i w sumie nie wiem co z nim zrobić, niby wiem do czego służy ale przy starszych dzieciach nie używałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Abc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawiesilo się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Abc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Abc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Abc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobilyscie do setki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×