Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość MiaWillson
Witajcie mamuśki! Widzę, ze każda z was jest zaabsorbowana maluchem tak jak ja:-) Tez mam bałagan w domu, odpuściłam sobie większość obowiązków, bo mimo pomocy rodzinki i tak nie wyrabiam. Mąż długo pracuje, a młodsza córka w 4 klasie ma tyle nauki, ze trzeba jej jeszcze pomagać i kontrolować. Siedzi czasem bidulka po 3 godziny nad lekcjami! Bruno dalej jest tylko na piersi. W nocy budzi się średnio co 2 godziny,a ok 6-7 rano jest już wybudzony i wtedy już wstajemy. Kurczę, brakuje mi jakiejś kumpeli na spacerki.Wszystkie moje koleżanki pracują i maja starsze dzieci:-( Macie leżaczki dla waszych dzieci? Przymierzam się do kupna i nie wiem co wybrać. Polecacie jakiś konkretny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
Ojej dziewczyny to faktycznie często Wam się budzą maluchy. U mojej Hanki to różnie jest, ale te 3 godziny to na szczescie minimum. Dziewczyny napiszcie mi jakie kupy sa u Waszych dzieci? Żółte? A są w nich te takie grudki czy nie? U nas nadal zieleń (ale taka jasna troszkę złamana żółcia) i raczej takie płynne... Martwie się, bo kurczę juz prawie 3 tygodnke takie mi robi :( w środę wtbieram się do prywatnej pediatry - moja siostra ją zachwala, zobaczymy co powie. I napiszcie jak możecie ile tych kupek na dobę u Was jest. U mnie te 5 to minimum (razem z nocą). Nie wiem czy to nie za dużo... Dziś np juz cztery kupy za nami. Mandarynkaa trzymam kciuki, na pewno wytrzyma, a jak nie to skitrasz sie gdzies z cycem :D ja w sobotę idę z małą "do ludzi" :D idziemy na kawę z kolezankami i mój Breloczek idzie oczywiscue z nami ;D MiaWillson no towarzystwo do spacerów to fajna sprawa. Ze mną często spaceruje mpja kolezanka, ktira peowadzi swoją działalność w domu i często może się wyrwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lezaczek mam fajny. W domu jak bede to moge sprawdzić jakiej firmy, ale drogi byl raczej (dostałam go w prezencie) - ja kupilabym na pewno tanszy bo to przeciez za dlugo nie posluzy chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaWillson
Słomka, z tego co czytałam to dziecko karmione piersią może robić kupę po każdym karmieniu, ale tez raz dziennie może robić, a nawet raz na pare dni. Bruno dzisiaj zrobił chyba z 5 razy, a przedwczoraj tylko raz A co do koloru,to jest ona żółta taka musztarda z grudkami.zielona robi się kiedy po czasie zaczyna się utleniać.dzisiaj np nie zmieniłam mu od razu pieluchy, zrobił przez sen ,nie wiedziałam tego i jak go przewijałam po spaniu to ta kupa była już właśnie taka zielonkawa. Moj mały tak szybko rośnie!wlasnie oddałam bratowej partie ciuchów na 56, a dopiero co je kupowałam, prałam i prasowałam..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeg2323
U nas kupa to jajecznica z kaszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat padł. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez pseudo
Słomko, czy ten lezaczek to może baby bjorn? My się ciągle nad nim zastanawiamy ale jest bardzo drogi. U 2 znajomych podobno super się sprawdził. Natomiast takie zwykłe leżaczki z zabawkami zostały przez dzieci niezaakceptoeane ;) Ciągle się waham bo boje się, że małemu się nie spodoba. Ale wiem, że bardzo by mi to ułatwiło życie gdyby na chwile się zajął bujaniem sam :D Może któraś z Was ma jakieś doświadczenia z baby bjorn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaWillson
No właśnie ja tez nad tym BabyBjorn się zastanawiam. Faktycznie drogi jest, ale na jego temat są same dobre opinie. Pytanie tylko czy jest jakas tańsza, alternatywna wersja tego leżaczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość 1
Idiotki,zrobilyscie dzieci i nie stać Was na tanie rzeczy,bo ten leżaczek to jest tani ,drogi i z******ty to jest ten 4moms! Ale tak to jest,jak się leci na 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaa
Ja tylko dla 500+ zrobiłam sobie dziecko :D przecież to taki majątek. Mam huśtawkę elektryczna caretero bugies, ona jest od urodzenia do roku chyba. Mały się interesuje, jak ma dobry humor to trochę w niej wylezy i mogę coś zrobić. Przy starszym kupiłam leżaczek i nie chciał w nim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwazylam wczoraj małego i wyszło mi około 5,5 kg. Kurczę co posiadanie dziecka robi z człowieka- cieszymy się jak zrobi kupę i jeszcze ją oglądamy :P tzn dzisiaj jak wyszła góra to niekoniecznie było fajnie, ale przynajmniej brzuszek przestał go bolec. Miłej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaa
Słyszałyście o czymś takim jak kolektor pokarmu? Właśnie dzisiaj o nim poczytałam :) i chyba zamówię. Przystawia się do jednej piersi, gdy drugą ssa mały ssak. I leci do niego mleko. Dobre jak się zbiera mleko żeby moc gdzieś np wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
Ja mam leżaczek ingenuity (taki przynajmniej napis na nim znalazłam :p). W sumke nie wiem ile to dla Was drogo. Ten mój kosztuje coś okolo 400 zł i wg mnie to już dużo - tym bardziej, że Hania jakoś bardzo nie przepada za lezeniem w leżaczku. Mandarynkaa to tak jak laktator? Nie kumam różnicy? :D ale może to zmęczenie :p MiaWillson - z tym utlenianiem to wiem, że tak ti działa, ale niestety u Hanki są zielone od razu :/ w zasadzie to taka zieleń złamana żółcią :p wypytam w środę pediatrę ;) co do ubranek- też już wyrastamy z 56 :) w zasadzie większość to juz z 62 jej zakładam :) Byłyśmy dzisiaj na mieście na kawie. Mała była taka grzeczniutka, spała prawie cały czas. Za to potem marudzonka jej się włączyła. Pewnie nadmiar bodźców :) padła jak kawka. Muszę Wam powiedzieć, że poza nocą kiedy mała possie z 10 minut i spi dalej, Hania nie zna umiaru w jedzeniu. Dziś zjadla tyle, ze potem aż odruchy wymiotne miała biedaczka. Idę spać, padam na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat totalnie padł... a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze tak wszyscy olali ten temat. A co to za problem wziąć na chwile telefon i zerknac z ciekawości co tam słychać u "koleżanek" z którymi się pisało dzień w dzień przez ponad pół roku... słabe i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie zaczynam drugi cykl w ovufriend - niestety w pierwszym się nie staraliśmy, bo mąż na delgacji był. A miałam super wyznaczoną owulację. No nic, może w tym cyklu się uda. A Wy długo się staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slomka88
Ja nie olalam :D ale to przykre ze nikt już tu nie zagląda a wcześniej posty kilka razy dziennie :D my z Hania biegniemy za chwile korzystać z pogody :) Dzisiaj na obiad robie klopsy ze zmielonych skor z kurczaków. Trzymajcie kciuki za słomke kucharke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaWillson
Dziewczyny, jak wasze maluchy zniosły szczepienie?Moj ma 37 st i jakiś taki rozdrażniony jest bidulek.szczepilam ta 6w1 Ważony był dzisiaj i wazy 6,480!!w sobotę będzie dwa m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slomka88
Zawiesilo się kafe! Odwies się bo poczujesz złość słomki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaa
Hej :) pogoda cudowna w październiku :) codziennie spacerujemy. Zresztą Maks uwielbia spać w wózku wiec korzystam ile mogę. Po południu idziemy na szczepienie :( chyba się porycze jak będzie płakał. Przy starszym byłam twardsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Mamy, Wasze rady są bezcenne, co kilka głów to nie jedna... bardzo dziękuję... Zapraszam, jeżeli macie w swoich szafach i szafkach wspaniałe rzeczy które świetnie sprawdziły się Waszym przypadku lub w przypadku waszych dzieci , a są w doskonałym stanie (jak to przy maluchach zwykle bywa - moc ciuszków z których dzieci wyrastają zanim zdąży wyschnąć pranie usmiech.gif lub przetestowane akcesoria) oddajcie lub odsprzedajcie innym mamom... polecam portal www.mofree.pl darmowe ogłoszenia - mają doskonałej jakości zdjęcia, od razu widać czy wystawiona rzecz jest w dobrym stanie czy ktoś oferuje nam zamiast "paczki ciuszków," paczkę - ścierek do podłogi bo ubranka są tak zniszczone i poplamione, że raczej do niczego innego się nie nadają... portal jest nowy więc ogłoszenie nie ląduje na 124 stronie gdzie już nikt nie zagląda, tylko jest widoczne... ja pozbyłam się w ten sposób zbędnych już rzeczy i mam pieniążki na to co aktualnie jest mi potrzebne... mała rośnie, a ja na szczęście zaczynam chudnąć :-) naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
Chciałam tylko zaznaczyć, że poprzednie wpisy to nie ja tylko slomka88 :D ja nie mam czasu robic mielonych nawet ze skór :D MiaWillson my mialysmy 6w1, pneumokoki i rotawirusa jednego dnia i mała spała caly kolejny dzien i tez miala jakies 37,3 :) ale nie płakała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaa
Słomka powiem Ci, że podszyw ma podobny styl pisania do Ciebie :D masz fana. Ale te skóry mnie obrzydziły i dały do myślenia. Głupie Kafe za każdym razem wywala i jest się na pomarańczowo. Mój maluszek dzisiaj dostał szczepienie 6w1 :( boszee łzy mi ciekły razem z nim, tak się rozdarł że nie mogłam go uspokoić. Zobaczymy jak będzie jutro, póki co śpi grzecznie. Co jakiś czas sprawdzam mu temp. Za 3 tygodnie pneumo i rota. A wy pneumo to te bezpłatne brałyście? Sądzicie, że jutro na spacer mogę go zabrać? Oczywiście jak poziom smogu będzie w miarę bo znowu się zaczyna dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mandarynka a czemu pneumo i rotawierus dopiero za tydzień? U nas bylo wszystko jednego dnia. 6 w 1, pneumokoki i rotawierus. Pneumo wzięliśmy to refundowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×