Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaspereeg

Święta, prezent dla kobiety

Polecane posty

Gość Kaspereeg

Witam, gdyż zbliżają się święta chciałbym kupić mojej dziewczynie nową lokowke do włosów. Jestem mężczyzna i za bardzo nie wiem co wybrać. Drogie Panie pomożecie mi podpowiedziecie jaka może być dobra. Dodam że dziewczyna ma dość długie włosy jeżeli to pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Anabella
Żadnej lokówki bo niszczy włosy. Ja nie używam lokówki, ani prostownicy, ani suszarki. I nigdy nie farbowałam włosów prawdziwą farbą, jedynie raz do roku czy raz na półtora roku szamponem zmywalnym do 4 - zmyć i to kolor zbliżony do naturalnego (czyli brązowego), a mam 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* szampon koloryzujący do 24 zmyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o prezent na święta dla kobiety to ja polecam skupić się na dobrych, skutecznych kosmetykach, ich szeroki wybór znajdziecie na ww.Lilay.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lokówki polecam także konsultację u www.igortreneronline.pl. Może odkryje w sobie pasję do codziennych treningów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marki które ja bym poleciła to: Remington Babyliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremlinkazeszczecinka
lokowka hm.... taki zbyt praktyczny prezent moim zdaniem. ja bym celowala w bizuterie - niekoniecznie droga ale symboliczna :) np. zegarki jordan kerr sa spoko, bo niedrogie, a bardzo ladne. mnie moj mezczyzna taki kupil na urodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny pomysł. Jeżeli kręci włosy to powinna się ucieszyć. Polecam zwrócić uwagę na powłokę. Ja osobićie poleciłabym ten model https://www.al.to/p/151919-lokowka-remington-pro-spiral-curl-ci5319.html bo firma Remington robi bardzo profesjonalne lokówki, ten model ma powłokę ceramiczno-turmalinową która tak nie niszczy włosów, posiada funkcję jonizacji o za zabezpieczenia jak nienagrzewająca się końcówka czy podstawka. Jakby interesowało Cię coś bardziej bajernego to daj znać, spróbuję coś wyszukać fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście polecam sklep z kosmetykami > http://papatka.pl/ Duży asortyment produktów zarówno do pielęgnacji ciała, włosów, dłoni i rąk, ale można też znaleźć suplementy diety i kosmetyki przeznaczone dla domu. Co więcej, sklep oferuje zestawy prezentowe dla kobiet i mężczyzn, a także darmową wysyłkę przy spełnieniu odpowiednich warunków. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że są to preparaty znanych marek, a jednocześnie w okazyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomilek
Również szukam prezentu dla żony, myślałem właśnie o lokówce :) wstępnie spodobał mi się ten zestaw ze sferisu, szukam dalej jak nic nie znajdę to go zamówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak nie wiem co kupić to idę do media expert, tam mi doradzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×