Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy komuś po wielu latach starań udało się zajść w ciążę? Ile to trwało?

Polecane posty

Gość Gość

Ja starałam się trzy lata później sie związek rozpadł przez wiele powodów między innymi mój ex wyjechał ja nie chciałam. Po trzech latach poznałam kogoś i wpadłam przez stosunek przerywany dzis mam kochana córeczkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggie

Ja po 8 latach i udało się bez żadnej ingerencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olp

Po 7 latach w między czasie jedno poronienie, naturalnie udało zajść się w ciążę,  po porodzie udało się zajść w kolejną ciążę odrazu , chyba wcześniej nie udawało się przez bardzo stresująca pracę . Pierwszą donoszona ciążę prawie całą byłam na zwolnieniu bo mocno bolał mnie brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooop

Ja po 7 (no moze nie staran, ale bez zabezpiecznia) moja babcia po 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moja ciocia miała liczne poronienia. Urodziła dziewczynkę w wieku 38 lat, po 15 latach...wszyscy płakali ze wzruszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam koleżankę której mama latami nie mogła zajść w ciążę. Jak już się udało, to taśmowo urodziła jedna po drugiej 4 córki. Niestety coś jest na genach, bo żadna z tych jej córek nie może zajść w ciążę. Jedna jest już 8 lat po ślubie i nic, druga poroniła w połowie ciąży, pozostałe dwie też mężatki od kilku lat i tak samo nic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

ja starałam się rok, może to niedługo w stosunku do kobiet które mają za sobą parę lat, ale wiem, że teraz nie będę zabezpieczała się hormonalnie, to chemia spowodowała problemy z moją owulacją, wiem to i tak czuje, mam teraz błonę dopochwową caya jest to mechaniczna metoda, ale skuteczna, i czuje że już ze mna zostanie 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×