Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gościnny

Zostać instruktorem?

Polecane posty

Gość Gościnny

Hej, dużo ćwiczę i codziennie robię treningi, dobrze wyglądam i znam podstawy diety, dlatego pomyślałem i poważnie zastanawiam się nad zostaniem instruktorem fitness - wydaje mi się, że pozwoli mi to połączyć przyjemne z pożytecznym i będę robił to co robię tylko za pieniądze. Pytanie tylko moje jest takie: czy do tego potrzebny jest jakiś "papier"? Jeżeli tak, to czy muszą to być np. studia na AWF, czy wystarczy np. szkoła policealna? To drugie jest za free całkiem i krótsze, dlatego bardziej by mi pasowało. Na stronie szkoły: https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne/instruktor-fitness piszą też, że dostanę za to państwowy dyplom - czy myślicie że to wszystko, czy jednak bez AWFu nie ma co się za to zabierać profesjonalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostań specjalistą już w 1 rok ! Polecamy NOVA Policealna Szkoła Promocji Kadr!! TOP kierunki: grafik komputerowy, wizaż, kosmetyka, instruktor fitness, asystent nauczyciela przedszkola, specjalista d.s. dietetyki, psycholog organizacji, instruktor terapii uzależnień, filologia angielska i wiele innych! Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego sekretariatu a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra, tel 883070678, 683070678 mail: zielonagora@nova.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Czekamy na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała kasa...nie opłaca się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×