Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość ojciec

Od jakiego wieku należy się wstydzić przed własnymi dziećmi?

Polecane posty

Gość gość ojciec
Może Cię to zdziwi ale nie mam problemu z niechcianą erekcją. Przynajmniej nie na plaży nudystów. Nie umiem tego wyjaśnić jak działa ten mechanizm. Na zdrowy rozum jeśli uprawiam seks z żoną czyli z jedną nagą kobietą i jestem podniecony to widząc 100 nagich kobiet powinienem być 100x bardziej podniecony. Teoretycznie. A nie jestem. Wiesz, tam po prostu nikt na nikogo nie zwraca uwagi i ten nastój obojętności mi udziela się każemu. Ale raz mi stanął. Co ciekawe na zwykłej plaży ze strojami kąpielowymi. Raz zachciało mi się siku ale nie chciało mi się lecieć pół kilometra do szaletów, poza tym szalety tam płatne, więc postanowiłem udać się w pobliskie krzaczki. Bliżej, szybciej i za darmo. Niestety, albo właśnie stety, nie byłem jedynym który wpadł na podobny patent. W krzakach dane mi było napatoczyć się na robiącą to samo dziewczynę. Co ciekawe, ona mnie nie widziała. Ja też nie odrazu ją spostrzegłem chociaż byliśmy obok. Staję sobie pod drzewkiem, wyciągam fiuta i nagle słyszę SZUM po lewej. Zaskoczony kieruję tam wzrok i co widzę? Dziewczynę na kucaka ze wzrokiem utkwionym we własnym kroczu która trzyma odciągnięty na bok pasek materiału znad cipy i obserwuje własny strumień moczu o nieprawdopodobnym ciśnieniu który z szumem wodospadu uderza w kałużę rosnącą szybko między bosymi stopami. Nie wiem ile ona się ożłopała wody, fakt że było wtedy gorąco, ale uwierzcie mi SZUM jakby kobyła szczała na pastwisku. Sorka za takie porównanie względem dziewczyny ale to było pierwsze skojarzenie jakie mi przyszło do głowy. Stałem niczym skamieniały z na wpół wyciągniętym fiutem bojąc się choćby drgnąć by mnie nie spostrzegła, boć przecie była tuż-tuż, niemal na wyciągnięcie ręki. Obserwowałem jak strumień jej moczu ciśnie, potem stopniowo słabnie, wreszcie ustaje całkiem. Obserwowałem jak dziewczyna podciera się husteczką którą nastęnie rzuca niedbale gdzieś w trawę, potem naciąga materiał z powrotem na cipę i wstawszy na nogi oddala się z miejsca zbrodni zupełnie nieświadoma mojej obecności. Odeszła a ja nadal tkwiłem nieruchomo i dopiero głośne wciągnięcie powietrza do płuc przywróciło mi zdolność ruchu i uświadomiło, że cały ten czas przetrwałem ze wstrzymanym oddechem. Ale to nie koniec niespodzianek. Rozejrzawszy się dokoła i upewniwszy, że nie ma żadnej innej uykrytej nin-ja w krzakach postanowiłem zrobić to po co tu przyszedłem. A tu zonk - pytong stoi na baczność tak twardo, że o żadnym sikaniu nie ma mowy. Nie wiem jakl jest u innych facetów ale mi jak stanie to nie ma szans bym się odlał. Musiałem odczekać aż mi zacznie więdnąć. I teraz zagadka matematyczno-filozoficzna. Jakim cuden miałem erekcję za sprawą dziewczyny, sztuk jeden, gdzie widziałem tylko kawałek krocza, a nie mam erekcji na widok całego stada nagich dziewczyn? Tego i Szerlok Holms by nie rozwikłał nawet gdyby doktor Łotson okazała się kobietą z dildem w uchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ojciec
Jeśli dla Ciebie mężczyzna podniecający się kobietą jest zbokiem to kto zbokiem nie jest? Pederasta? Lesbijka? Zeofil? Nekrofil? Pedofil? Trans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D dobrze wymieniles tu prawie wszystkie panie sa postepowymi aktywistkami feministyczno-lewicowymi :D gdzie nienormalnosc uchodzi za normalnosc a prawdziwa normalnosc uznaje sie za glupote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie nazwiesz swojego penisa ch/ujem, skoro żeńskie narządy nazywasz ci/pą, lub piz/dą? Wyszło jaki z ciebie jednak buc. Szacunek do ciała żony też po byku, skoro myslales, aby określić jej waginę wulgaryzmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha jeszcze jedno. Owłosienie łonowe nie służy ochronie przed infekcjami. Służy do ochrony przed obtarciami podczas seksu. Gdyby było inaczej, to faceci byliby łysi w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie wolno nago chodzic przy dzieciac ?kiedys bylem w saunie i matka z 2 synami okolo 13 14 lat cala nago w basenie sie bawila a innego dnia ojciec z synem i mlodsza corka tez sie przechadzali gdzie wokolo oczywiscie pelno golasow ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×