Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbella

Popisze z kims

Polecane posty

Gość biceps
Nie tyle uzależnienie co po prostu głównie chodzi o popęd, który jest silny bo musi być silny.Ale oprócz tego normalny człowiek chce się realizować na inne sposoby, na wiele innych sposobów.Uzależnienie oczywiście występuje, ale normalni faceci są często o to posądzeni o kobiety.I nie pisze o sobie bo ja żadnych seksów nie uprawiam.Wolę książki,ćwiczenia i gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybawiciel natręctwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadać dziady ona jest moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś o jak milo :) ale nie trzeba poradze sobie, poza tym nie bylo Cie wtedy kiedy potrzebowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest jak potrzeba to nikogo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wtedy ci się śniło pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy kiedy poszłaś spać 2 czy 3 w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biceps
Po prostu sobie radze. Ale do prostytutki się nie wybieram, brzydzą mnie.Przynajmniej te, które widziałem- blade, wychudzone i jakby chore.Także nie będę wciskał żadnej gatki o miłości , ale też nie jest tak że się bym rzucił na każdą.W miłość mimo wszystko wierzę, że istnieje bo mam na to dowody codziennie.Wolę tak zwane normalne kobiety,ale te wiadomo że nie zawsze są "święte". Tak szczerze to nie wiem po co o tym piszę bo to nie są żadne centralne punkty mojego życia, ani prostytutki, ani miłość ani kobiety.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ja rzadko pamiętam sny, ale wtedy raczej nic mi się nie śniło, czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie mnie ciekawi jaki byłby sex z Wrozbellą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy życzyłem ci miłych snów, ale dziś zapamiętaj , czy wierzysz wpływ na odległość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozbbella jesteś to nie wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jestem ciekaw czy lubisz tak spokojnie czy wariacje wszelakie w wyrku i ostro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biceps
Ja tylko pamiętam złe sny, katastrofy, niemiłe zdarzenia ze snów itd. Parę razy miałem też sny, np. że ktoś znajomy umarł i niestety niedługo potem tak się stało. Śniła mi się też pewna osoba, której dawno nie widziałem źe przyjdzie i tego samego dnia przyszła. Nie było tego wiele, moźe to przypadek, ale w każdym nie naśmiewam się z rzeczy i zjawisk nadprzyrodzonych, mysle że niektóre nie są żadną bzdurą i trzeba ****adać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odziałowywanie pobudzonych emocji i uaktywnienie 7 zmysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyliłem się 6 zmysł bo 7 nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biceps
W większości zjawisk paranormalnych nie wierzę.Ale wierzę w telepatię i że w przyszłości ludzie będą się tak normalnie komunikować jak dzisiaj rozmawiac.Bezpośrednio z mózgu do mózgu.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biceps
Człowiek ma 5 zmysłów i ten szósty jest jeszcze nieodkryty, a co dopiero siódmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 zmysł mają tylko kobiety jest to intuicja, 7 to ta telepatia i z tym związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biceps dziś no tak, a może to będzie globalna sieć internetowa podłączona do każdego za pomocą technologii? To jest bardziej prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×