Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik Szuka Żony 4 Topik który się nie zacina

Polecane posty

Gość gość
12:55 A skąd takie informacje że ktokolwiek się w ogóle zainteresował tym forum? A co do Giertycha to akurat czytałam o tym i proces był od 2010r., wyrok korzystny dla Giertycha zapadł w tym roku. I to po tym, jak sądy oddalały jego pozwy wielokrotnie, aż sąd najwyższy rozpatrzył sprawę po raz któryś i przyznał mu rację. Nienawiść w Internecie nie jest prosto udowodnić. W tym wątku było od cholery komentarzy prześmiewczych, ale nawołujących do nienawiści?hmm nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd się takie @ na forum biorą ? Ledwo znów zaczęło działać już przylazły, że niby im wymyślonych obiadków brakuje i już się nakręcają na nowy hejt. Tak trudno normalnie komentować bez wymyślania i obrażania ? No i macie blokadę od nowa ... Idźcie na fb Zbyszka, zapytajcie co mu mama na obiady gotuje a nie tu powietrze psujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Raczej zasiedlił. Są zdjęcia ze świątecznego odcinka. Nadal są razem, pewnie teraz urządzają pokoik dla dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś zaskarżył Kafe o to że pojawiaja sie tu takie nie inne wpisy ze tego nie kontrolują, to teraz Kafe pierwsze co odpali we własnej obronie namiary na tych mądralińskich którzy tu to wszystko wypisywali tzn. tych od tych ordynanych komentarzy/ W Końcu sie "mądrale" doczekli, tacy anonimowi byli heheh Teraz ja się będe śmiała Bradzo dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba niektórzy teraz zaczynają srać w gacie ze strachu, no i dobrze. Jak was przylutuja to w końcu dostaniecie za swoje A w takich przypadkach kasę można ugrać dużą, takze tego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj , rolnicy wystąpili w programie , pokazali głownie wiochę a teraz pozwami ktoś tu wygraża i o mecenasach wypisuje dyrdymały:) Lol. 17:29- zgłaszaj zgłaszaj. Najlepiej wprowadź tu swoją cenzurę, zmuś ludzi do twoich jedynie słusznych poglądów i owijaj sobie swoją bułkę przez bibułkę. To ja napiszę. Zbigniew właśnie wrócił od zwierząt na obiad. Dziś mama ugotowała dla synka: zupę ogórkową, piuree ziemniaczane podawane z kalarepką i pieczoną kiełbaską. A teraz mnie zgłaszaj, pisz blokuj i groź mecenasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak apropo Mikołaja - czy to nie Janka jeszcze na finale chciała dać tzw. szansę Mikołajowi ? I ciekawe co firma produkująca BRAVERAN na jej wiersz :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jnjkl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacieło na amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziekować tym wszytskim trollom co wulgarnie jechały po Gośce Jagodzie, czy temu komuś co wymyślał beznadziejne historyjki o Zbysiu, to dzięki któremuś z was blokują ciągle to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś o kimś pisze na publiczym forum c.pa to chyba ma trochę oleju w głowie, i liczy się z tym ze może ponieść tego jakieś konsekwencje... Bardzo dobrze niech zrobią porządek z takimi osobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.12.06 Też ją lubię, zawsze miała cięte riposty do wszystkiego . Potrafiła trafnie podsumować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nnnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra, co poniektórzy czują się dumni z tego, że zgłaszali według nich nieprawidłowe posty, a czy tak naprawdę zastanowiliście się co zgłaszacie? Co tak naprawdę jest hejtem, a co zwykłą i nieobraźliwą krytyką? Ja się o niektórych wypowiadałam negatywnie, ale zawsze z kulturą, bez wyzwisk i w odniesieniu do tego co widziałam w programie. Nikogo nie obraziłam i nie mam nic na sumieniu. A przez to dziwne straszenie prokuraturą i mecenasami czuję się postawiona w jednej linii z ludźmi, którzy używali wyzwisk, pomówienia i wulgaryzmów. Tylko dlatego, ze np.skrytykowałam czyjąś ulubienicę, ale bez wyzwisk i bez inwektyw na temat wyglądu. Nikt nie jest winien temu jak wygląda i nie wolno go za to oceniać, bo nikt swojego wyglądu nie zmieni, ale czyjeś złe zachowanie jak najbardziej wolno skrytykować gdyż nad tym ta osoba jest w stanie popracować. Jesli w programie zobaczyłam, ze komuś z czyjegoś powodu było przykro albo ktoś mógł inaczej postąpić, to jak najbardziej o tym pisałam. tę nagonkę na porządek na forum uważam za najdziwniejsze, co tu ostatnio widziałam, bo mam wrażenie, ze nakręcają to osoby, ktore nie do końca rozumieją pojęcie hejtu. Z tego co widzę, to w waszym rozumieniu porządkiem na forum jest publikowanie wyłącznie cukierkowych opinii. To jest forum internetowe i opinie mogą byc skrajne - ważne żeby były wyrażone kulturalnie. Jeśli ja wypowiadam się o kimś negatywnie w odniesieniu do jego zachowania widocznego w programie, ale bez wyzwisk i pomówień, to sory, ale ja w swoim pisaniu hejtu nie widzę i się hejterem nie czuję. Jeśli wchodzicie na jakieś forum i jakikolwiek ironiczny albo krytykancki wpis chcecie zgłaszać do prokuratora, to serio się zastanówcie, co wy jeszcze robicie w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio macie takie pewne informacje o tym że forum zostało zgłoszone, że organy się zajęły, że konsekwencje? Jak można tylko na podstawie blokującego się, OD DAWNA, forum wnioskować o takich rzeczach? Szczególnie pytam pani, co napisała "widzę że do niektórych ludzi nie dociera dlaczego forum zablokowane od kilku dni". Ja tam jestem zwykłym szarym użytkowniczkiem, widzę tylko jedną i tę samą stronę 47 od kilku dni. Ale przecież ten topik się zacinał od dawna niezależnie od treści wpisów. Więc nie rozumiem jak wyłącznie na podstawie zablokowania forum można wnioskować, że ktokolwiek podjął jakiekolwiek czynności. Pani używa zwyklego niezalogowanego nicka jak my wszyscy, a pisze o podjętych czynnościach urzędowych na forum z taką pewnością, jakby pani co najmniej w redakcji siedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.12.03 BRAWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani ten wątek jest w obecnej chwili "pod nadzorem" za dużo padło tu niecenzuralnych słów o uczestnikach show RSZŻ Oczywiście osoby które zwyczajnie dyskutowały o programie, mogą spać spokojnie. Tu zostało zgłoszonych kilkanaście postów bardzo ordynarnych wulgarnych, i tego sprawa dotyczy. Bardzo przykra sytuacja,ale trzeba to wyjasnić, potrwa topewnie kilka miesiecy, forum ,a właściwie ten wątek o tymprogramie bedzie działac z zakłóceniami,ale nie zniechęcajcie się. Obiektywne kulturalne czytajcie NORMALNE kometarze sa na miejscu i są oczekiwane . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne chodzi o te wyzwiska wszystkie które poleciały na Gośkę czy Jagodę, i na pewno nie chodzi o to że ktoś napisał że ma brzydkie to czy tamto,ale o wręcz wulgaryzmy które leciały w ich stronę, niektóre posty były wręcz przesiakniete agresją, też jestem za porzadkiem. Były prośby żeby zaprzestać, sama pisałam prosiła, ale niektrórzy dalej swoje, tak anonimowo sie czuli. No to ktos inny sie tym zajął, i juz prosić nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz ból d.py u niektórych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Zacinało się na godzine dwie raz na pięc, nigdy na kilka dni. Moze tamta Pani siedzi w redakcji to wie, skad wiesz ze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Jak nie masz nic na sumieniu, to śpij spokojnie. Napisano wyzej o jakie wpisy chodzi. Nie przejmuj się, nikomu kto komentował czy krytykował bez wyzwisk nic zapewne nie grodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy będzie świąteczny odcinek mówili,że niewszyscy będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 dzień swiat 20-15 Bedą wszyscy rolnicy z 4 edycji + wybranki Piotra Karola i wybranek Gosi Bedą dwa małzeństwa z 2 edycji Robert i Aga, Ania i Grześ A takze Zbyszek z 1 edycji i Zbyszek z 3 edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10: 28 8 grudnia i 11:42 8 grudnia - nie jestem przekonana co do waszego pojęcia o sądownictwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio?! To teraz miny niektórym "mądralińskim" chyba zrzedną, nawet jak sie ostrzegało , to wyśmiewali że możemy sobie straszyć. Teraz ja się śmieję hehe. Teraz same komentarze ze "przecież nic nie pisałem takiego", chyba każdy ma swiadomość tego co pisał, napisanie ze miała fatalna fryzurę czy makijaż to nic obrażliewgo czy wulgarnego. Tu chodzi o inne -i dobrze wiemy o które komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×