Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik Szuka Żony 4 Topik który się nie zacina

Polecane posty

Gość gość
ZACINA Z A C I N A NA NA N A N A NA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj To nie o to chodzi, że o Małgosi nie można źle pisać. Przecież jak było na temat jej zachowania to mało kto reagował. Ale jak jakaś nawiedzona zaczęła dzień w dzień tłuc obraźliwe posty dotyczące jej urody, chore porównania i dowc**y poniżej poziomu to już się wielu osobom zaczęło ulewać. Podobno to forum ma służyć dyskusji na temat programu a nie być miejscem wylewania żółci dla jakiejś osoby z ewidentnym bólem d.u.p.y. A co do Janeczki to w każdym pokoleniu są takie "otwarte"panie, które biorą sprawy w swoje ręce i bywa, ze na niektórych mężczyzn do działa. Na Mikołaja nie podziałało ale myślę, że głównym powodem był wiek. Jemu się młódki chciało i tyle. Chętnie korzystał z okazji, nawet na koniec chciał sobie zostawić furtkę ... No tak dżentelmen nie postępuje. Zresztą w finale do końca pokazał swoja prawdziwa twarz. Aktualnie portale plotkarskie donoszą, ze ma pannę 40-letnia ... To jest temat, a nie uroda rolniczek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd takie info o Mikołaju? Macie linka do tego? Swoją drogą - po co oni idą do tego programu, chyba żeby zgarnąć listy i podzielić je wiekowo - od najmłodszej, i obdzwaniać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lup lup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha no :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
46 nie przeskakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka mieka c**a z tego pawelka. Nie zdziwi mnie jak da sie pobic przez nosalke malgonie i bedzie chodzic jak w zegarku. Juz chodzi. Malgonia ubrala swojego chlopca do ddtvn jak synka do matury albo na casting do ministranta roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i forum zacięło się na amen :) Ktoś chyba wziął pod lupę obraźliwe posty i uznał, że lepiej zamknąć chwilowo (mam nadzieje) niż walczyć z chamstwem. Nie mogąc wylać żółci wreszcie się wyniesie. A ja mam nadzieje, że wrócimy jeszcze do wymiany normalnych spostrzeżeń na temat aktualności u uczestników 4 rsz i tego co zobaczymy w odcinku świątecznym. Bez wymyślania i prześcigania się w obraźliwych epitetach o ludziach znanych jedynie z tv. A pani łaknąca nowości obiadkowych też pewnie znajdzie stosowne miejsce do czerpania inspiracji, polecam blogi kulinarne. Może nawet na zdrowie jej to wyjdzie bo wielbicielka życia codziennego Zbyszka zatrzymała się ze swoimi obiadkami w latach 70-80, kiedy o zdrowej kuchni niewiele było wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawelek to taka cipka miekka. Nie zdziwilabym jak by ta Gocha Nosal bila go za slona zupe. Juz ma na niego wplyw bo ubrala go do telewizji jak na konkurs ministranta roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawelek to taka cipka miekka. Nie zdziwilabym jak by ta Gocha Nosal bila go za slona zupe. Juz ma na niego wplyw bo ubrala go do telewizji jak na konkurs ministranta roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna to świetna dziewczyna, chciałabym mieć taką kumpelę. Inteligentna, z poczuciem humoru i z wyobrażnią. Mam nadzieję, że znajdzie fajnego faceta. Miło ogladało się także Renatę i Janeczkę. Każda inna, ale każda ciekawa, nieszablonowa. Polubiłam także Piotrka, widać, że kamery nie są jego ulubionymi towarzyszami. Ale mimo to tak ładnie i szczerze mówił o Kasi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie ma mojego postu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giertych się sądził z jakimś portalem też o ordynarne zamieszczone opinie, ale nie pozwał internautów z osobna, tylko portal. Argumentacja była taka, że to administrator odpowiada za to, jakie opinie dopuszcza dio publikacji. I wygrał. Widzę że kafeteria też zaczyna kasować najbardziej prymitywne wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nie każdy lubi nowoczesne albo fit żarcie z blogów kulinarnych i woli coś swojskiego. Akurat ten rodzaj postów był chyba mniej szkodliwy od kilku innych, jakie się tu pojawiały. Zresztą lepiej do tamtego nie wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Chyba tutaj jest dokłądnie to samo. Z tym że nie wiem czy to mecenas Giertych czy inny. Zostały tu przekroczone pewne granice. Dobrze ze w końcu ktoś sie tym zaintersował. Pozwą Kafeterie,ale kafeteria we własnej obronie ujawni tych co pisali tak nie inaczej-to chyba logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę wiedziec co Zbigniew jadł na obiad, kto w tym widzi jakąś obrazę, ten ma źle w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tylko, że autorka od obiadów wymyślała tez inne szczegóły z życia, szczególnie intymnego, Zbigniewa. Polubiłam to forum przed pojawieniem się takich osób i wolałabym żeby nie wracały. Przynajmniej forum bez takich wpisów będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie intymne szczególy wymyślala? Ze sprośne kawały w internecie czyta? Ano czyta i udostępnia, facebook nie kłamie:) Co w tym wymyślonego? Gotowanie przez mamę dla synkai malownicze opisy tego nie sa obrazą. Niedaleko mnie mieszka Gienio ze swoją mamą i ona mu tez tak gotuje i tez tak o niego dba. Nawet oranżadkę mu w sklepie kupuje tylko czerwoną z babelkami , bo tylko taką Gienio lubi. Gdzie tu obraza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko już jak jakiś mecens się tym zajął, to on już znadajdzie odpowiednie paragrafy-czy to z kodeksu karnego czy cywilnego. Niestety było fajne forum, zeszły sie jakieś osoby niewiadomo skąd i notorycznie obrażały w sposób bardzo prostacki i ordynarny. To się doigrały. Też jestem za porządkiem. Komentowanie programu,a to co sie tu działo ostatnimi czasy, to dwie rózne sprawy. Dobrze ze zostało to zgłoszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co u Piotra? Czy wysiedlił już matkę swego dziecka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up przeskakuj up :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj No to blogów z tradycyjną polską kuchnią też jest pod dostatkiem. Nie trzeba w to mieszać mamy Zbyszka o której gustach kulinarnych wiemy tylko tyle, że nie chciała robić królika i musiały przyjechać panny z korporacji. Ale przyprawy światowe zna, ku zaskoczeniu owych panien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To idź do mamy Gienia, szukaj inspiracji i naśmiewaj się do woli. Ja nie mam ochoty czytać co według jakiejś chorej osoby Zbyszek robi w toalecie. I będę zgłaszać każdy post w tym stylu. Widzę, ze do niektórych nadal nie dociera dlaczego to forum było zablokowane przez kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość psychofanka
Piotrusiu jesteś tam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.12.02 Raczej w stosownym wieku, bo Mikołaj tez nie mlodzieniaszek. Myślisz, ze Ty w ich wieku będziesz mial/a wszystkie własne zęby ? Woli młodszą bo tak działa większość facetów. A to "podrasowanie" to się nazywa dbanie o siebie. I fajnie, ze babki w tym wieku tak wyglądają i nie robią z siebie staruszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×