Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie z 4 lub 5 latkiem na ferie?

Polecane posty

Gość gość

Witam! Macie sprawdzone miejsce na ferie z 4 / 5 latkiem? Jesteśmy z pomorskiego, wiec może jakiś inny region? Zależy nam na: -pełnym wyżywieniu lub śniadaniu w cenie -basenie w obiekcie lub pobliżu -miejscach do spacerowania, zjeżdżania z górki na sankach Klimaty narciarskie odpadają :) dzięki za pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Fojutowo? Fajny zajazd z krytym basenem w zimie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karpacz. Dzieci będą się tam doskonale bawić. Ja mam to sprawdzone dlatego polecam. Noclegi Karpacz znajdziesz na stronie https://nanocleg.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Karpacz no akurat my byliśmy na kwaterze Agro bo nam nigdy nie pasuje wyżywienie bo nas całe dni nie ma ale Karpaczu jest fajnie zima .Co prawda więcej byliśmy na Słowacji na Śnieżkę tez wjezdzalismy po stronie Słowackiej wiec polecam .Na nartach jeździć nie musicie są fajne kolejki takie tory saneczkowowe w samym Karpaczu są tez małe górki dla dzieci praktycznie w samym środku miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ustroń jest bardzo fajny, na nartach można pośmigać, dużo tras na spacery jest też takich niewymagających, że dziecko spokojnie można zabrać, jeżeli chodzi o noclegi jest i dużo prywatnych kwater i hotele fajne, my ostatnio byliśmy w http://www.hotelolympic.pl/ ze SPA i ja świetnie tam odpoczęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja, założycielka postu:) Dziękuje za podpowiedzi, w Karpaczu byliśmy tego lata. Rzeczywiście było bardzo fajnie a kolejka na Śnieżkę po czeskiej stronie- rewelacja :) Na ferie jednak planujemy coś bliższego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helixa
Może jakieś większe miasto jak chociażby Poznań albo Wrocław skoro nie chcecie w góry? A może Zieleniewo, Stryszów? Co do noclegów to proponuję zajrzeć na Bookapart czy Booking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×