Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego jesteście same ?

Polecane posty

Gość Carycka
No to juz znamy chyba wszystkie odp dlaczego kobiety sa same A moze ktos ma pomysly jak to zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:10nie obwiniaj singielki, a swojego meza, to on Ci przysięgal wierność, nie ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Carycka dziś No to juz znamy chyba wszystkie odp dlaczego kobiety sa same A moze ktos ma pomysly jak to zmienic? x Faceci musza zrozumiec, ze zycie przemija na czekanie na ksiezniczke, nierealna kobiete, wymysl ich wyobrazni. Zamiast czekac na ideal powinni zainteresowac sie realnymi kobietami, ktore sa same. Jaki ma to sens czekanie na piekna modelke? Uroda i tak przemija, a czlowiek pozostaje. Powinni zwracac uwage na charakter by dobzrez sie razem zylo a nie tylko ru/chalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mi po charakterze, jak dziewczyna nie będzie mi się podobać? Musi być i ładna i fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz gdzie taką poznać to pierwszy ustawie się w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co mi po charakterze, jak dziewczyna nie będzie mi się podobać? Musi być i ładna i fajna. X nie podszywaj sie pod faceta!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obitak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podszywam się, tylko jestem facetem i wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napisz jako facet dlaczego wolicie laske co ma 500+znajomych na fb od szarej myszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szara myszka jest bierna, nieciekawa, nudna, nie potrafi się bawić, z taką nie można "koni kraść". Kobiety też ciągnie do bardziej przebojowych, ciekawych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraz sobie, że mnie ciagnie do ułożonych facetow, spokojnych, "nudnych" jak to okreslasz. Od czasu do czasu zaszaleć, ale wiekszosc czasu normalnie...niestety kazdy, ktorego poznam po jakoms czasie okazuje sie imprezowiczem, no moze poza jednym, ale ten tez byl malkontentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzylby mi się facet, który w tygodniu wraca do domu, jemy obiad, potem idziemu razem na spacer, potem swoje zajecis, czytanie książek, filmy, razem albo osobno, a potem spac, a w weekendy wycieczki, dłuższe spacery, jakoes przezycia, ale nie imprezy. Widac w złych czasaxh sie urodzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Szara myszka jest bierna, nieciekawa, nudna, nie potrafi się bawić, z taką nie można "koni kraść". Kobiety też ciągnie do bardziej przebojowych, ciekawych facetów. x w koncu ktorys napisal prawde, ze faceci wola imprezowe laski ktore daja duzo adrenaliny i emocji facetowi, bo porzadne sa zbyt poukladane i nudza facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kobietom trzeba dostarczac emocji. Inaczej szybko sie znudza partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety zdradzaja czesciej gdy poczuja nude sa niestabilne w uczcuciach, stad tyle samotnych kboiet bo faceci sie na was poznali i boja sie zdrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadacie, gadacie i nic z tego nie wynika. Na gadaniu sie konczy i zycie toczy sie dalej tym samym rytmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, picie piwa z kolegami to super adrenalina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:05 ile masz lat? Brzmi to bardzo dojrzale i hmm normalnie? Szczerze to jestem trochę zaskoczony, że kobiecie nie marzy się wieczne latanie w pogoni za przygodą, szukanie wrażeń i to większości razy na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tej godzinie to się śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
03:22 bo jestem juz dojrzala wiekowo :D 28lat...czasami czuję się jak emerytka, ale naprawdę lubię spokojne życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem sama bo: - leczę się u psychiatry na nerwice i depresje (więc po comam komus z tym się zwalać na głowę0 - nie mogę mieć dzieci (więc małe szanse u kogoś, kto chcoałby mieć rodzinę) - mam 43 lata ( wiadomo, większość woli takie max 33- 35 lat) Ale żyje sobie nieźle, zwłaszcza, gdy mam okresy, że moje choroby się cofają, jest całkiem dobrze. Był okres, że bardzo chciałam mieć męża , dzieci ( miałam jakieś 28-38 lat), ale potem uświadomiłam sobie, że z moimi wadami to nierealne. Koło 40 ki zaczęłam już godzić się z samotnością i tyle. Teraz jestem już pogodzona. Przynajmniej nikomu nigdy nie sprawię kłopotu i nie będę dla nikogo ciężarem. Pracę mam, mieszkanie też, na nikim finansowo nie wiszę, nie obciążam go. Pewnie, że bywa ciężko, ale już tyle lat sobie radzę sama, że przywykłam. W sumie bycie samemu nie jest czymś najgorszym co może spotkać człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:52 ja poznalam wiele par, gdzie nie maja dzieci :) 43lata to wcale nie tak duzo, masz szanse na milosc :) ale pomysl, ze zaslugujesz na zycie, na zwiazek, na wszystko zaslugujesz tak samo jak kazdy inny czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to ciekawe, ze chcialas miec meza i dzieci w wieku 28-35lat,bo ja wlasnie mam 28 i jak nigdy nie przepadalam za dziecmi, tak teraz od kilku miesięcy wzruszaja mnie dzieci, zwłaszcza takie malenkie, czuję, że chyba instynkt macierzynski sie we mnie obudzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam kiedys chcialem miec zone i dzieci, ale to bylo w czasach jak nie poznawalem wiele kobiet i nie wiedzialem jakei sa kobiety, kiedy zaczalem poznawac kobiety i zobaczyc naprawde jak to jest to zrezygnowalem z tego pragnienia, sporo facetow tak ma i w kazdej nowej generacji coraz mniej facetow chce sie zenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że niby jakie są kobiety? Ja myślę, że nie chcą mieć dzieci faceci niedojrzali, nieodpowiedzialni, egoistyczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×