Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bartek7777

podział majatku a hipoteka

Polecane posty

Gość gość
to juz trzykrotna przebitka lombardów na zastawach to jest pikus w porównaniu z tym co tu sie dzieje. ale ci przynajmniej są uczciwi i biora na siebie jakiekolwiek ryzyko. bankierzy natomiast nie biora ządnego ryzykadlatego robią co chcą w tym wywołuja kryzysy. bo niby czym sie koorfa maja przejmować jak prowadzą działalnośc an ie ponoszą żadnego ryzyka? chcesz to im dawaj swoja kase. ja takim popiertolonym szaleńcom których stac na każdą zbrodnie i którzy na niczym co zrobia nie ucierpą kasy dawał nie będe bo nie jestem samobójcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruba
To cie zamnkna. Trzeba bylo czytac co podpisujesz. Myslisz ze dbaja o ciebie ? masz wpalacac co miesiac i juz ! Dosc ze pojdziesz siedziec,to jeszcze do konca zycia bedzie wisiec to nad toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co mi zrobia? zamkną mnie zastrzelą? jak będziecie sie z nimi liczyli na takich zasadach to i tak was wszystkich zamkną i zastrzelą. a potem wskrzeszą znowu zastrzelą i zamkna albo najpierw zgwałca. to już nawet nie sa bandziory bo bandziory czasem dostaja czape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weż kooorfa ruba stary bankowy l********gu wypiertalaj mi stąd bo ci jepne zaraz czyms twardym w pecyne niedorozwinięta garsoniaro podbiurkowy karierowiczu. poszał mi stad kooorfo won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla takich jhak ty sprzedajnych oooref przewidziałem w nowym lepszym świecie role wolontariuszek. dostaniesz miche ryżu i ci sie to popchnie c***jem zebys sienie udławiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie najpierwq ci sie kły wybije zeby ci zęby nie psuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powiedziełam. jak mnie będa tak dalej wkooorfiac to ich wszystkich w peeesdu spale zastrzele i użyxnie nimi ziemie która bezproduktywnie zajmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty kooorfa tempy cieciu od rozwodu jak zes sie z koorfa ochajtał albo z niej koorfa zrobiłes pieniędzmi to c***j ci w dooope. trzeba było ja sobie wychować a nie psuc luksusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez wiadomo ze jak zes se kupił zone to puści z każdym który ją kupi jeszcze raz ewentualnie ty mu dopłacisz ze swoich. taki żeś kooorfa kompetentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trza se było wpiertolic koootasa w skórzany portfel. przynajmniej byś dbał zeby był wypchany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skrzydła płetwy cycki i ręce opadają normalnie z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może opróczkoootasa bo mnie jara jak mi jakas nadmuchana lala piertoli że cos musze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIC KOOORFA NIE MUSZE!!!!! bo to jest mój świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy wszyscy jestescie tu ofiarami. cwelą was w dooope jak chca a wy im jeszcze bijecie brawo. w sumie towasz problem tylko tamty sie tak pojepało ze założyli ze każdego moga wyjepać w dooope. i oczywiście nic ich od tego radosnego założenia nie odwiedzie. beda to udowadniac indukcyjnie dedukcyjnie permanentnie i siłowo i cudzymi rekoma. tak sie zawzieli z tym dymaniem że nie odpuszczą nawet jakby sie mieli zhańbic praca. mi to akurat wisi bo ja tez jestem zawzięty i też będę udowadniał swoje jedyne słuszne załozenia. i gooofno mnie obchodzi kto ostatecznie co i komu udowodni mam to w dooopie. nie dam sie poniżać jakimś łachom i niedorozwojom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ze kooorfa przyjda ci odpowiedzialni za całokształt i mnie przeproszą za swoje grzechy. oni już wiedzą jakie. a jak nie to nie ch sie piertolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie to pasuje. kierunek w którym to wszystko zmierza. taki swiat im moge oddac bo będzie bez wartości nawewt dla nich. juz maja problemy z psychiką i samookresleniem. ale ja im koorfa sesji terapeutycznych nie będę uraządzał. niech sie leczą widokiem gnebionych oponentów. niech se palą w trakcie cygara i szczerzą platynowe omplanty. powodzenia zycze:) i c***j wam w doope oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym ze bez wzgledu na rozwój sytuacji wy ode mnie kredytu zaufania nie dostaniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja bym sie przeszed po takom pieszczote. Ino gdzieeee??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej w jakimś publicznym miejscu przyjdź z jakimis widomymi oznakami przynalezności do uprzywilejowanej górnej kasty bankierów. najpierw cie merytorycznie rozłoże w dyskusji potem cie zmieszam z błotem i ci nawtykam od koooref. ewentualnie dam ci sie zmieszać z błotem i postaram sie nie tracić przytomnoaći jak mi będziesz obijał ryja a w tym czasie dokona sie konfiskaty zrabowanego mienia i weźmie ci sie rodzine w zastaw żeby z ciebie kooorfo zrobic człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychowa ci sie dzieci w burdelu który tu robicie pozytek bedzie taki że na własnej dooopie poczuja efekty działań swoich ojców czy jak wy sie tam rozmnażacie. pewnie macie jakieś godziny księgowania zarodków czy c***j wie co. tak czy inaczej kazdemu to wyjdzie na dobre bo jesteście oderwani od świata który macie na własnośc. to czyni wasze działania bezsensownymi. działacie bezrozumnie i chyba z przyzwyczajenia. ukrywać wam sie w razie czego przyjdzie w warunkach które tworzycie. macie trocjhe rozumu we łbie czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt róznic w waszym funkcjownowaniu w polsce i w innych krajach jasnno wskazuje gdziesie chcecie ukrywać jak już podpalicie swiat. ja telewizjinie ogladam. nie będę was szukał tam gdzie mi wskaze jakas kupiona przez was istota ujmujca za serce takich prostaków jak ja. zatem was znajde. a jak was znajde to juz będe miał odpaloną od waszych pożarów pochodnie. i co ty na to? jedyne gdzie sie mozecie ukryc to chyba księzyc. tylko po c***j przejmować swiat jak sie trza na księzycu ukrywac? kto tu bedzie za was kontrolował sprawy? automaty bankowe koorfa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo taka bufonadą żejestes nie do ruszenia to jedynie jasno wskazujesz ze duzao doswiadczenia w duszeniu poddanego ludu nie posiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to cie jasno identyfikuje jako jedynie chwilowego zarządce na wypadek ścinania pańskich głów kosami...z polski da sie dojść praktycznie wszędzie. da sie tu również wejść prawie z każdej strony. plus i minus "kolego" a jak mnie wkooorfisz dostatecznie mocno to cie znajde nawet na dnie oceanu i 100 km pod ziemią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty co mi możesz zrobic? i jakie dajesz gwarancje że w swojej tempocie i cwaniactwie nie zrobisz mi za chwile czegoś gorszego? ja nie lubie zyc w niepewności. wole zyskać pewność nawet poprze zsmierć. a i cyckał z wami sie nie bedę bo miałem zaszczyt podziwiac wasze metody na całym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja rada jest taka żebyscie przywrócili troche równowagi swoim działaniom. bo to ze macie kapok nie znaczy ze jak wywrócicie łódke to bedziecie mieli kilka ciekawych mozliwości oczywiscie bez żadnego ryzyka. takie funkcjonowanie nie przyniesie wam żadnej korzyści. zamiast sie rozwijać sie zwijacie. na c***j wam takie zycie jak skacząc w przepaśc nie możecie se nawet nabić guza? jaką nauke chcecie z tego wyciągnac dla swoich potomków? ze moga być skończonymi idiotami bo to i tak nic nie szkodzi? ja piertole. to pomyslnytch lotów zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swiat bez konsekwencji działań. władza absolutna. cokolwiek zrobicie to nic nie zmieni. sami se ukuliście taką definicje potęgi? to grartulacje:D jesteście the besciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem ze to trysiace godzin planowania liczenia itd. tylko zauważcie co wy obecnie liczycie. zauwazyliście? nie? to przypatrzcie sie dokładnie jeszcze kilka razy. oderwijcie sie od cyzelowania cyferek i spójrzcie co do siebie dodajecie odejmujecie co prezez co mnożycie dzielicie co podnosicie do potęgi pierwastkujecie silniujecie logarytmujecie jakie szeregi sumujecie granice jakich ciągów obliczacie. jak nadal nic nie widzicie to zróbcie koorfa zeza rozbieznego, zbieznego poruszajcie troche głowa zmrużcie zmęczone slepka. spojrzcie na kartke pod słońce albo przekręcicie ją do góry nogami względem waszej głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza sie:) obliczacie wartość zera:) tu już wszystko jest wasze. skonsumowaliście ten świat. ogladacie sobie wnmętrzności. nie wątpie ze to moze byc fascynujace do pewnego stopnia najpewniej do czasu az spojrzycie sobie w ten sposób w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może czas poprosić papieza o ogłoszenie jakiejś krucjaty? dusicie sie. kto tu może zrobic kariere? na pewno nie wy. wy stoicie na piedestale i przebieracie nózkami w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czary mary. byliście najszybszymi hartami w sforze a teraz nawet sie nie umiecie zmęczyć. bo po fakcie czym? tym ze stoicie w miejscu? bo tu juz nawet nie jest pantomima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×