Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bartek7777

podział majatku a hipoteka

Polecane posty

Gość gość
nawet już nie potrzebujecie zeby was ktoś doceniał bo zjedliście swoich hodowców. i skąd tu czerpac przyjemnośc? z wiecznego gratulowania sobie ze możecie sami sie kopać po doopach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
litości koorfa. to wy tu potrzebujecie pomocy i nie mówie o bailoutach akurat:D potrzebujecie żeby was ktos skopał po jajach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od dawn asie tego domyslałem i tak szczerze to sie zastanawiam niby dlaczego mniałbym te przysługe zrobić? bo mnie denerwujecie i prowokujecie? nie nienie. tak to wygladało nie będzie chociazby dlatego że to nic nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a poza tym jak tylko coś poczujecie to przystapicie do radosnego konsumowania moich zwłok. jest jeszcze klika innych przyczyn konieczności wywoływania bólu w okolicach moszny. a ja serio sie nie chce wam przysługiwać. będę was kopał kiedy chce gdzie chce w co chce i za ile chce. kapewu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bartek7777 2017.12.01 Tzn Jak ? Sąd nakazał spłacić Tobie tylko hipoteke ? A żonka?dostała połowe na czysto ?nie możliwe xxxx mąż spłacał hipotekę , ale było ryzyko , że moze nie spałcic i wtedy siagnęli by ode mnie . Ale spłacił . Tak uzgodniliśmy przy podziale majątku który zrobilismy sami u notariusza ( bez sądu ) Eks sie bał ze sąd przydzieli mi więcej heh . U notaiusza ustalilismy ze dostaje kwote x po sprzedazy domu a hipoteke na owy dom spłaca eks niezwłocznie po spzredazy domu wiec na czysto została mu niewielka kwota . On zostawił sobie druga działke na której był budynek gospodarczy z małym mieszkaniem i tam zamieszkał . Prowadził tez tam dzialalnosc gospodarcza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pieknie sie porobiło. ludzie sie zrzekaja własnosci bo jakis piertolony krawaciarz im dodrukował na zapleczu troche banknotów za co zapłacili spadkiem wartośc****eniądza na czym krawaciarz znowu zyskał bo spodziewając sie tego nakupił towarów których potrzebujeie za wczasu. a wy teraz szukacie ratunku w sądach które tez nalezą do bankierów. "ja nie chce wysoki sądzie tych majatków niech mąz/ zona se weźmie. żałosne robaczki. każdy obcykany w przepisach zaptrzony w prawo jakby kooorfa sam je spisywał swoją krwia na wyschnietej ziemi. jesteście ludzie smieszni załośni i tragiczni. nie pomogą wam tytuły, samochody stanowiska elokwencja i znajomosci praw. jestescie skończeni. nawet nie warto wam pomagać bo sie czujecie winni że zyjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak ktoś wam dał zycie to po to zebyście zyli a nie seplenili o jakichs smiesznych prawach już nawet bez wiary w to że powstały w celu zaprowadzenia sprawiedliwości. zyjecie ze strachu. strach to wasza e serce wasz mózg wasza dusza. a pozycja "ucałuje twoj pierścień między pośladami panie" to dla was naturalna postawa społeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak trzebabo inaczej nam zrobią krzywde. tak jakby tera wam koorfa dobrze robili. nie mozna tego przerwać to takie piekne. high life normalnie. kilometrowe kolejki do całowania złotych klamek jest jak jest widocznie tak musi byc może bedzie dobrze. NIE BĘDZIEKOORFA DOBRZE. bedzie koorfa źle juz jest tragicznie. nie nadajecie sie jako materiał na przyszłe pokolenia. nie nadajecie sie do zycia. nawet koorfa zabijac was nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nawet jak w sądzie zasiądzie wsza z karłowatością to bedzie5ta piertolili "wysoki sadzie" nawet jak tam zamontują grundiga ur*******nego moneta który bedzie odtwarzał tylko dwa zdania " wrzauć monete i wstac sąd idzie" to bedzieta koorfa jak debile robili padnij powstań siegnij do portfela. bo wasze życie jak tak drogocenne ze niemożecie sie narazc na jego utrate. macie dzieci w szkołach kooorfa wasza jedyna nnadzieja na przyszłośc:D kto by chciał mieć takichg rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz se wróccie do omawiania w sposób kompetentny rozwiązań dostępnych prawnie. żegnam sie z wami nie chce miec z wami nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"pokorni przejma we władanie ziemie" c***ja w pysk przejmą a nie ziemie. za widok ziemi bedą musieli płacic i to srogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywisciej ak przestaniecie spłacac "kredyty" to tamci też wyjdą na swoje. no aleto juz jest inna bajka kwestia leży w tym ze wy działacie na zasadzie "korzyści" nie pojmujecie prostej kwesti że wasze korzyści są wielokrotnie mniejsze od strat. rejestrujecie tylko wpływy. to chyba jakiś mechanizm psychologiczny u zwierząt żyjących w sztucznych warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"świat to dżungla" nie swiat to nie jest dżuungla. serio. rozejrzyjcie sie. jak gdzieś tu rosnie banan to z pewnością nie dla waszej przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą może być i dżungla. kazdy kto twierdzi ze w dzungli da sie zyc jak król to wariat i idiota. nie da sie tu zyc inaczej niz krótko i tracąc na końµcu wszystko. wy natomiast chyba uważacie ze dzungla to jakis raj obiecany dla was czy coś. to jasno dowodzi ze swiat to nie dzungla. a skoro to nie dzungla to wartyo by sie zastanowic czy prezypadkiem zamiast bananów nie chapiecie koootasów w ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta widział ktos kiedys bankierów i sady w dzunglach? ]chyba krótko przed smiercia bądź konsumpcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dzungli sie poluje ucieka badź odpoczywa. a nie dyskutuje warunki na których cie pożra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobrze wysoki sądzie oddam wam noge jak m dacie zerwać banana. a stado wijów które właśniemi sie wpiertala przez dooope do jelit prosze o nienaruszanie równowagi układu trawiennego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HELP!!!!! czy pomożem i jakis jaguar albo ławica pirani?!?!?! prosze pomocy!!! gdzie moje prawa dzungli?!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o dziekuje ci tarantulo że mnie smyrasz szczekoczułkami po nosku mogłabys poprosic zeby nie odchodzili z moim okiem za daleko....che ich mieć na widoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem , że te niektóre wypociny wyżej to człowieka chorego psychicznie , wspólczuje .Jedyna droga leczenie psychiatryczne . Trzymam kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudna sytuacja, ale jest z niej wyjscie. Trzeba skorzystać z pomocy dobrego notariusza, bo samodzielnie nic nie zdziałasz/ Tu http://notariuszagatabanasik.pl/ masz namiary na super fachowca. Na pewno ci pomoze wszhystko zrozumiec i wyjsc calo z tej syt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da rady sie z Żonką dogadać . Próbowałem ominąć sąd ale ona chce kase za mieszkanie a wspólnych kredytów nie spłaca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego chcesz omijać sąd? Idź śmiało do sądu - nie dostanie kasy za mieszkanie i będzie wspólne kredyty spłacać. W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×