Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spozniona w marzeniach

Prawdopodobnie nie zostanę nigdy matką.Jak mam sięz tym pogodzić?

Polecane posty

Gość gość
01:25 Odpowiedniego czyli pasującego charakterem do charakteru kobiety, niegłupiego, zadbanego ( nie mylić z lalusiem), zaradnego życiowo ( nie mylić z kimś na modłę szejka arabskiego albo innego miliardera), z jakimiś zainteresowaniami, innymi od siedzenia przed telewizorem z piwskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada absolutna
Autorka chce zostać matką i mieć rodzine a czeka BIERNIE zamiast aktywnie szukać partnera w REALNYM świecie w pobliżu gdzie mieszka zamiast na durnowatych portalach randkowych i jest zawiedziona że nie odnosi sukcesów. Niech chwile pomyśle....... Trzeba być idiotką!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie... Kobietą :D. Przecież to poniżej babskiej godności szukać faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta powinna ganiać za facetem?!Yyyy..co to za nowa moda?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spozniona w marzeniach
gość 2017.12.02 Można,i w takie miejsca wychodzę sama. Od dłuższego czasu nic się w dziedzinie damsko-męskiej nie dzieje.Co jest przyczyną?Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Kobieta powinna ganiać za facetem?!Yyyy..co to za nowa moda?jezyk.gif Zgłoś Nie moda tylko teraz TAK jest, jest równouprawnienie i kobieta może sama sięgać po to co chce a nie być "wybierana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spozniona w marzeniach
gość dziś Może i tak,ale takie zachowanie może być odebrane jako desperacja.Nie wiem sama. W sumie nie wiem też,co rozumiesz pod wyrażeniem 'sięgać' po to co się chce. Jakie zachowanie masz na myśli? Niektóre zach.,może być odebrane jako nachalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze jest żebyś najpierw zaakceptowała siebie taką jaką jesteś a później nauczyła się żyć z sobą samą bo to bardzo przydatna umiejętność !!!! Samotność nie jest taka zła jak Ci się wydaje, pokochaj siebie a dopiero potem kogoś !!!! ;) Będzie znacznie łatwiej ;) Każdy ma kogoś przeznaczonego dla siebie. Warto poczekać ;) Trzymam kciuki i nie przejmuj się opinią innych !!! ;*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rezygnuj. Albo szukaj na portalu randkowym (można spotkać wartościowa osobe) albo faktycznie daj sie zainseminowac w klinice. Mam 38 lat, urodziłam niedawno dziecko, to jest wspaniałe uczucie. Tez nie bardzo miałam instynkt, o mało co nie zrezygnowałam, myśląc ze to nie dla mnie. Miałam bujne zycie, praca, podróże itd. Ale to jest wspaniała, nowa rola. Mam znajoma ktora urodziła w wieku 45 zdrowe dziecko, tak ze masz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spozniona w marzeniach
MagdalenaIwa89 dziś Jestem sama dość długo i może na początku było mi dobrze, teraz zaczynam dostrzegać minusy. Źle mi samej-nie będę ukrywać,że jest inaczej,ale dziękuję za dobre słowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spozniona w marzeniach
Najgorsze jest to,że myślę o tym cały czas,nie umiem się oderwać/zdystansować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeterminowane marzenie
Też tak mam. Nadziei na zmianę już brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja przed rozwodem postanowiłam urodzić jeszcze dziecko. Przynajmniej nie jestem sama na tym świecie. I tak sobie żyjemy razem i jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
Nie kazda musi byc matka, musialabys miec sex a glupie i brzydkie baby na to nie zasluguja. Plemniki tylko dla najpiekniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćP1
Modl sie kobieto ! Moze jest jeszcze szansa dla Ciebie? Padnij na kolana i blagaj Boga o laski. A chodzisz ty na miesiecznice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćP1 dziś Ty to masz cos z glowa chyba :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzę Ci szczerze, żeby Twoje marzenia się jednak spełniły, bo są kobiety które rodzą dzieci około 40-tki i dziś to nic wielkiego. Ale odnosząc się do Twojego pytania: łatwiej pogodzisz się z brakiem tej roli w Twoim życiu jeśli poczujesz się potrzebna na innym polu: rodzina zastępcza, rodzina zaprzyjaźniona, wolontariat w szpitalu. Dzieci porzuconych i potrzebujących jest mnóstwo. Jest też mnóstwo innych nie-dzieciowych spraw, które można zrobić dla dobra innych i czuć się potrzebną (np. dzialność na rzecz swojego miasta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dzis to i po 40tce rodza tez nawet pierwsze swoje dzieci i nikogo to nie dziwi :) co ma byc to bedzie, jednemu jest pisane miec rodzine inemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spozniona w marzeniach 2017.12.04 singielka po 30 chcąca faceta i rodziny JEST desperatką, czas się z tym pogodzić i przyznać się do tego tak jak alkoholik musi się przyznać że jest alkoholikiem jako pierwszy krok wyjścia z nałogu. Bez pierwszego kroku nigdy nie będzie następnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spozniona w marzeniach
gość 2018.04.13 Chęć posiadania dziecka nie jest desperacją tylko potrzebą wynikającą z instynktu macierzyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie radze sobie z tym ale ja chcialbym zostac tata. Autorko myslalem, ze dzis kazda kobieta chce aborcji, wiesz czarny protest podobno byl to protest kazdej polki. Tak przynajmniej wniosek wyciagnalem z tv tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spozniona w marzeniach
Ach,jak dobrze,że nie zaliczam się do'każdej' inie mam w domu Tv :D:D Mężczyzną jest chyba pod tym wzgl.łatwiej,u kobiety po 30tce zegar tyka coraz głośniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spozniona w marzeniach
Mężczyznom *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest w cale latwiej cierpimy tak samo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spozniona w marzeniach
Ale zegar aż tak nie tyka jak u nas :( A TY dlaczego jesteś sam?Jak myślisz,co spowodowało taki stan rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ci faceci? Ja tez jestem sama, mam 36 lat i rozstalam sie bo nie bylo widokow na zalozenie rodziny, a to juz ostatni dzwonek. Choc dobrze jest wiedziec ze nie tylko ja mam takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spozniona w marzeniach
Większość w tym wieku jest zajęta,nie ma co się czarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.12.03 Kobieta powinna ganiać za facetem?!Yyyy..co to za nowa moda? X Feminizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×