Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spozniona w marzeniach

Prawdopodobnie nie zostanę nigdy matką.Jak mam sięz tym pogodzić?

Polecane posty

Gość spozniona w marzeniach

Mam 35lat.Jestem sama.Nie mam dzieci.A chciałabym.I tutaj zaczyna się problem. Każda rozmowa ze znajomymi,wiadomość o ciąży/dziecku budzi we mnie niezbyt miłe odczucia.Uświadamiam sobie wtedy,że mnie to prawdopodobnie nie spotka. W dodatku słyszę często "A TY kiedy?" . Wiedzą,że jestem sama,więc nie bardzo rozumiem sens takiego pytania.Czemu ma ono służyć?Jedynie może sprawić przykrość. Jak się pogodzić ze swoją samotnością i prawdopodobnie z tym,że nie będę matką? Dziewczyny,jak to zrobiłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź się ciesz. Potem jakbyś urodziła to byś przeżywała tu na forum ze nie masz na nic czasu i jesteś zmęczona ale oczywiście szczesliwa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rozreklamuj się po znajomych,że szukasz kogoś do pary.Mnie tak udało się szczęśliwie skojarzyć moich znajomych-sąsiada i koleżankę ze studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spozniona w marzeniach
Nie umiem się cieszyć,bo chęć posiadania dziecka/rodziny jest silniejsza ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spozniona w marzeniach
Ma ktoś podobny problem?Podobne odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym wieku to czasem warto spróbować od końca. Najpierw ciąża, później związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd jestes i ile masz nadwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spozniona w marzeniach Jeszcze możesz. Poczytaj o inseminacji. Oczywiście nie w Polsce ale juz na Słowacji, w Czechach, w Niemczech tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie prościej pościć się na disco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z przystojniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka pewnie.naczytala sie.lub nasluchala feministycznych bzdur a teraz kiepsko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Pewnie prościej a przy okazji można złapać kiłę, rzeżączkę, opryszczkę, grzybicę, kłykciny, chlamydiozę, wszy , HIV. Inseminacja gwarantuje wykluczenie wyżej wymienionych prezencików. No i jednak o dawcy wie się więcej i jego drzewie genealogicznym niż o gościu na jeden numerek w kiblu disco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spozniona w marzeniach dziś co ty robiłaś ostatnie 15+ lat?? szukałaś nieistniejącego ideału z TV czy jakiegoś księcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Uwiesił się TV... Może w Pipidowie Dolnym mało gramotne laski wzdychają do kolesi z seriali . W większych miastach kobiety potrafią odróżnić serialowego bohatera od faceta- to po pierwsze. Po drugie nie zawsze spotka się odpowiedniego człowieka. Po trzecie kobiet w tym kraju jest więcej od facetów. Po czwarte co ty tutaj robisz? Na babskim forum? Toż powinieneś mieć problem z opędzaniem się od kobiet.... Czyżbyś szukał księżniczki? A może od zawsze marzysz o kimś na kształt bohaterki z brazylijskiego serialu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama urodzila mnie w wieku 38 lat, a tate poznala w wieku 37 lat. Nigdy nie jest za późno na miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mars wenus
nam kumpla kawalera starszego od ciebie, zainteresowana? szuka spokojnej kobiety aby stworzyć rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wczoraj Uwiesił się TV... Może w Pipidowie Dolnym mało gramotne laski wzdychają do kolesi z seriali . W większych miastach kobiety potrafią odróżnić serialowego bohatera od faceta- to po pierwsze. Po drugie nie zawsze spotka się odpowiedniego człowieka. Po trzecie kobiet w tym kraju jest więcej od facetów. Po czwarte co ty tutaj robisz? Na babskim forum? Toż powinieneś mieć problem z opędzaniem się od kobiet.... Czyżbyś szukał księżniczki? A może od zawsze marzysz o kimś na kształt bohaterki z brazylijskiego serialu ? Zgłoś odpowiedniego czyli JAKIEGO?? Kobiet więcej bo dziadki powymierały i mase babć zostało? Co robie na babskim forum, hmm... próbuje pomagać takim właśnie jak ty :) Księżniczki nie szukam bo mam już najzwyklejszą z możliwych kobiet i nie jest księżniczką pod żadnym względem. A TV nie oglądam więc i seriale nic mi nie robią, ale kobietom piorą tym mózgi niestety codziennie. Masz inne pytania to dawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 41 i zaszlam w ciążę. Da się. Tylko tak desperacko nie szukaj, zajmij się sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spozniona w marzeniach
gość wczoraj Nie mam nadwagi. gość wczoraj Nie,nie szukałam ideału. Mój związek się rozpadł. A i w wieku 20+ nie chciałam dziecka,rodziny. Nie miałam instynktu macierzyńskiego. gość dziś Staram się zajmować sobą. Ciężko mi odgonić myśli. Otoczenie swoimi uwagami nie pomaga. Sama zaczynam czuć się ze swoją samotnością źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
No p.o. 30stce jest mniej wolnych, fajnych facetow. Niestety. Ale moze zaloguj sie na portal randkowym? Najlepiej na kilku. Jest tez taka strona strefasingla.pl organizuja wyjazdy i imprezy dla Singli oczywiscie. Kolezanka mowi ze fajni tam ludzie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spozniona w marzeniach
Oczywiście,że jest mało wolnych mężczyzn w tym wieku ,zdaję sobie z tego sprawę. A z tą stroną sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spozniona w marzeniach
Ciężko się pogodzić z pewnymi faktami,kiedy się czegoś chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obejrzyj zaadoptujfaceta, na tej stronie może znajdziesz kawalera, któremu mamusia umarła i nie może sobie sam dać rady w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś " Problem" w tym że ja nie potrzebuję pomocy. Może idź na jakąś terapię. Zrozumiesz siebie, zajmiesz się własnymi sprawami zamiast cudzymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spozniona w marzeniach
Jak myślicie,czy samotność da się do końca zaakceptować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się zaakceptować samotności, ale zawsze można dorobić jakąś ideologię, że lepiej być samotnym, niż związać się z byle kim. I jest to prawda, o ile kogokolwiek się szuka, a nie akceptuje upływające lata, czekając, bo może ktoś nas łaskawie weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko... Moja przyjaciółka ma 37 lat i jest teraz w ciąży, swojego faceta poznała w wieku 35,5 lat.. Strasznie jej kibicowalam i jestem poniekąd swatką tego związku. Nigdy nie mów nigdy!! Sama pochodzę z rodziny gdzie kobiety wcześnie rodzą dzieci, jak zaszłam w ciążę w wieku 25 lat to wszyscy westchneli, że "nareszcie"!! Wcześniej trochę mi dokuczali, było przykro, ale co tam...Może jeżeli nie możesz sobie nikogo znaleźć to internet? Wierz mi w tym wieku wszystko idzie już szybciej niż gdy sie ma 20 lat. Trzymam kciuki, powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babska logika - jest nas więcej niż facetów, mamy większe parcie na związek od facetów, szybciej od facetów wypadamy z rynku matrymonialnego ale to faceci mają za nami latać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spozniona w marzeniach
Też myślę,że człowiek nie jest w stanie się pogodzić z samotnością. Jesteśmy stworzeni do łączenia się w pary. W moim wieku większość mężczyzn jest już zajętych.Zdaję sobie z tego sprawę.A i ja od kilku lat jestem dla nich niewidoczna. Znajomi mają rodziny.Ciężko gdzieś wyjść jak nie ma z kim.No i tak w kółko. No i pojawiła się chęć posiadania rodziny i dziecka. Jest tak silna,że każda obecność kogoś z dzieckiem wywoluje refleksję i tęsknotę za czymś co by ć może nie nadejdzie.Nie umiem sobie z tym poradzić.To silniejsze ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:45 Do kina, kawiarni nie można wyjść samej? Dziecko zawsze można urodzić. Jedziesz do zagranicznej kliniki. Wybierasz materiał dawcy, zachodzisz w ciążę, rodzisz dziecko. Do tego potrzeba jednak odwagi do przekroczenia stereotypowego myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×