Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spozniona w marzeniach

Prawdopodobnie nie zostanę nigdy matką.Jak mam sięz tym pogodzić?

Polecane posty

Gość spóżniona w marzeniach
Nie jestem osobą wierzącą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu facet na poziomie
gość dziś zbyt wiele wymagań od czegoś co pochodzi od małpy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mów o tym wszędzie i często, mój 30 letni prawilny kotas aż się prosi by zostać dopieszczonym przez kobietę i w zamian wypełniać ją do pełna. Nie tylko Ty jesteś sama i chcesz faceta, są faceci tacy jak ja co chcą mieć żonę codziennie seks i jak trzeba to szybko dzieci. Nawet kurna mam oszczędności na mieszkanie. Zamiast się poddawać kokietuj, wysyłaj piczke cokolwiek by zaintetesowac faceta, granie cnotki w tym wieku nie jest zbyt mądre przynajmniej nie całkowitej. Nie ma nic gorszego niż 35+ która jest niechętna na flirt. Księżniczki nikt nie chce mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.12.02 01:25 Odpowiedniego czyli pasującego charakterem do charakteru kobiety, niegłupiego, zadbanego ( nie mylić z lalusiem), zaradnego życiowo ( nie mylić z kimś na modłę szejka arabskiego albo innego miliardera), z jakimiś zainteresowaniami, innymi od siedzenia przed telewizorem z piwskiem. X Nie jestem zadbany ani zaradny życiowo choć oszczędności mam, lubię siedzieć przed tv i konsolą, ja za to bym chciał dużo bzykac raz dziennie minimum, najlepiej gdybyś była zboczona spała nago pozwalała na seks kiedy chce i takie tam pierdoły a dobrze by nam się żyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy aktorka w zamian za spełnienie życzenia pracowałaby 12 godzin dziennie na niepełnosprawnego umysłowo i fizycznie nieudacznika i potomstwo podobnie" sprawne":D.To by było śmieszne:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem to doskonale

Znam ten ból.

Też powoli dochodzę do wniosku,że na dziecko zaraz będzie za późno,ale na siłę nic nie zrobię.Głową muru nie przebiję.

Powoli staram się z tym godzić,nie jest łatwe,ale...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drono

Dziewczyny nie ma się co martwić i załamywać, wiadomo po 30-tce zdarzają się cykle bezowulacyjne, ale istnieje szereg metod by kontrolować swoje cykle. Ja przed ciąża stosowałam komputer cyklu myway. Oprócz wyznaczania dni płodnych badał on również poziom hormonu LH i jakość śluzu szyjkowego. Dzisiaj mam rocznego synka i jestem mega szczęśliwą osobą. Ja swój komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc- bo podobno tam najtaniej. Ciekawa jestem waszych opinii na jego temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta pisze...

Ja też prawdopodobnie nią nie zostanę.

Nic na to nie poradzę,że jestem sama i nie spotkałam na swojej drodze kogoś z kim chciałabym założyć rodzinę.

Muszę się z tym pogodzić,bo na siłę tego nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna kobieta

Mi niebawem stuknie 43 wiec wszystko juz pozamiatane. Ciężko się z tym żyje. Ale co zrobić. Mija samotny dzień za dniem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu pozamiatane?. W każdym wieku można na kogoś trafić . Nie znasz dnia ani godziny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta pisze....
21 minut temu, lonelyman napisał:

Czemu pozamiatane?.

Poznać- tak, urodzić dziecko -nie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec spec

Podobno na kafeterii kobiety są młodsze o 20 lat niż wynika to z daty urodzenia i rodzą dzieci po 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×