Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spozniona w marzeniach

Prawdopodobnie nie zostanę nigdy matką.Jak mam sięz tym pogodzić?

Polecane posty

Gość gość
15.45 Raczej conchita-nizm, Teraz nie ma mężczyzn,są conchity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfdgdgdf
szczerze??? mam 36 lat i nie spodziewam się tego ze w moim życiu pojawi się jeszcze dziecko... naprawdę mam to głęboko w d... czy będę miała dziecko, dzieci są nieznośne i wymagające, rosną na leniwych i roszczeniowych ludzi bo współczesne pokolenie ma wszystko podetknięte pod nos i pod dupę, choćby człowiek się zesrał i rękę uciął, nigdy tym małym egoistom nie dogodzi. Na co mi roszczeniowy i egoistyczny szczeniak??? Po co całemu światu 8 miliardów ludzi, wśród których połowa cierpi ubóstwo a reszta żyje ich kosztem? Wiecie ile się na świecie produkuje plastiku w celu naszej konsumpcji?? Wiecie ile teraz tony plastiku potrafią w śmieciach zalegać? Że po oceanach krążą ogromne wysypiska śmieci odpadów plastikowych a zwierzęta morskie i oceaniczne przez pomyłkę biorą je za żywność? CZy zdajecie sobie sprawę ile biednych i niewinnych zwierząt ginie w wyniku działalności konsumpcyjnej człowieka? Ile trzeba wyciąć lasów pod uprawę roli bo ziemia jałowieje ??? Czy kolejny bachor (obojętnie czy mój czy wasz) który przyjdzie na świat coś zrewolucjonizuje?? Chcecie żyć w takim świecie w którym króluje ludzka ignorancja i egoizm oraz totalny brak szacunku dla królestwa zwierząt i roślin??? Mam w głowie pełno różnych myśli które nie dają mi spać po nocach a brak dzieciaka to ostatnia rzecz o której bym pomyślała - to żaden problem. ŻADEN!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko jest takie na jakie wychowa je rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mojej opinii jakieś 30 % nadaje sie na bycie rodzicami ilu ja widziałam głupich rodziców to głowa mała często jest tak, że niemyslący ludzie sie mnożą (bo nie myślą czy podołają, idą za owczym pędem) a inteligentni są pełni wątpliwości i traktują poważnie takie wyzwanie w rezulatacie jeśli nie mają odpowiedniego mądrego partnera to nie mają dzieci bo kluczowe jest mieć dobrego partnera, ilu ojców pije, ma gdzieś wychowanie dziecka, a wręcz dręczy swe potomstwo to chyba wszyscy wiemy najtrudniej znaleźć odpowiedniego FACETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:42 Mądre słowa. Teraz posiadanie rodziny to luksus. Za dużo nas, szczególnie kolorowych. By utrzymać rodzinę trzeba niszczyć przyrodę bo nie znamy innych metod. To pociąga za sobą kłopoty w utrzymania rodziny. Niszcząc przyrodę, eksploatujac ja szykujemy piekło swoim dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spozniona w marzeniach
Dla jednych brak dziecka to żaden problem,dla drugich 'ten problem' spędza sen z powiek. Ludzie są różni i mają różne priorytety. U mnie pojawił się instynkt i bardzo chciałabym zostać matką,nie widzę w tym nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 17:07 Zgadzam sie z Toba, niestety tez tak do tego podchodze i dlatego chyba nie bede miala dzieci bo madrego faceta nie znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się pogodzić? Ludzie coś proponują tobie tutaj. Negatywy. Ale widać póki co instynkt masz silniejszy. Wiec po co ci argumenty nic cię nie przekona. Pozostaje ci naprawdę intensywne poszukiwanie partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyj nie biadol
Autorka nie zostanie matką bo planuje to jak lot w kosmos, wszystko ma być idealnie. Co polecam? Upij się, idź na disco, daj jakiemuś fajnemu rozrywkowemu facetowi zamoczyć i się w tobie spuścić kilka razy w tygodniu i zostaniesz matką. A ty kombinujesz, analizujesz, myślisz, przeliczasz, obliczasz i hooja z tego jest. Tu potrzeba czyny a nie rozmyślanie i planowanie bez końca. Żyj kur*wa a nie planuj i rozmyślaj bo życie szybko minie i potem starość i czarna du'pa. Zacznij ŻYĆ kobieto!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fgfdgdgdf wczoraj Może zamiast jèbać w korpo jak szczur 24/7 to BĄDŹ matką i wychowaj to dziecko na człowieka, a nie zwalaj na społeczeństwo że obecne dzieci to rozwydrzone małe kur*wy, bo one takie są bo BRAK im matek( i rodziców ogólnie ) i wychowania, bo matki i ojcowie orają w korpo jak szczury. Kumasz? Nie bądź problemem tylko bądź rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodź hitlera
fgfdgdgdf wczoraj urodź drugiego hitlera lub stalina i wyrżnie 90% ludności w peezdu, bo takiego człowieka teraz świat potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te yntelygentne panny
gość wczoraj faceci odpowiedni są tylko durne baby wybierają debili i idiotów, nic nie poradze że są głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest żart
spozniona w marzeniach wczoraj przyjedź do mnie na weekend i gwarantuje że zostaniesz matką w 9 miesięcy lub mniej :) Oferta poważna. Oblicz dni płodne i wpadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony nie jestem
gość wczoraj Gosc 17:07 Zgadzam sie z Toba, niestety tez tak do tego podchodze i dlatego chyba nie bede miala dzieci bo madrego faceta nie znalazlam Zgłoś A jaki to "mądry"? i gdzie go szukałaś do tej pory? Może moge w czymś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spóźniona, a gdzie Ty mieszkasz? Ja niedługo skończę 34 lata (ale wygladam bardzo młodo), mieszkam w Londynie i żyję pełna życia i w ogóle się nie martwię czy zdażę mieć dziecko czy nie. Daję sobie czas do 40-tki a potem najwyżej adpotuję. Zerwałam kilkuletni zwiazek niedawno i rozpoczęłam życie szalonej singielki - wyjazdy, inprezy, dużo spotkań, dwie prace, kupno domu- ogólnie żyję intensywnie i nie mogę się opędzić od adoratorów. Tutaj to jest notmalne, że rodzinę zakłada się dopiero po 30-tce. Znasz jakiś język? Może wyjedź na jakiś czas z Polski, za granica ludzie maja większe hotyzonty niż tylko gary i pieluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielony nie jestem, a jak mógłbyś mi pomóc? Ostatniego partnera nie szukalam, sam sie znalazl, spedzilam z nim prawie 7 lat,z początku wydawał sie taki wartościowy... i tyle z tego ze juz z nim nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wierzcie takim opisom, jej opinia jest ważna tylko tu i teraz a zależy od cyklu miesiączki, która nogą wstała a i czy koleżanki obgadują. Za 3-4 dni zmieni poglady o 180st za tydzień będzie miała jeszcze inne a za miesiąc wróci do tych jak powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety mają przesrane w kilku kwestiach: -Presja społeczeństwa zwłaszcza w krajach Europy Wschodniej ( Polska) na wyjście za mąż i posiadanie dzieci -więcej bab statystycznie w Polsce i Europie przypadających na 1 chłopa -Zegar biologiczny i krótszy termin „spożycia” ( facet może do 40 balować , kobieta po 30 która nie wygląda na 28 raczej już nie ma adoratorów) -Coraz więcej ładnych dobrze zarabiających kobiet a coraz mniej zaradnych fajnych facetów -Skutki wychowania synów przez Matki Polki które tworzą pokolenie gejów i mamisynków ( nadgorliwość matek i żon ) - Patriachalne społeczeństwa gdzie kobieta zarabia zazwyczaj mniej od faceta i nie otrzymuje awansów, stanowisk kierowniczych Do autorki tego wątku moja rada: zrób sobie dziecko z PROBÓWKI/ BANKU SPERMY. Nie musisz żegnać się z macierzyństwem ani skazywać się na adopcje czyjegoś dziecka. Poczytaj w necie, w Szwecji co druga Szwedka robi sobie sztuczne zapłodnienie bo w ogóle nie chcą mieć facetów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-Coraz więcej ładnych dobrze zarabiających kobiet a coraz mniej zaradnych fajnych facetów Xxx To efekt.lobby feministycznego. Promowanie kobiet i brak zgody na awansowanie mezczyzn. C Skutki wychowania synów przez Matki Polki które tworzą pokolenie gejów i mamisynków ( nadgorliwość matek i żon ) X Efekt.feminizmu - walka z ojcostwem wrecz pietnowanie ojcostwa i wypychanie mezczyzn poza rodzine. C Patriachalne społeczeństwa gdzie kobieta zarabia zazwyczaj mniej od faceta i nie otrzymuje awansów, stanowisk kierowniczych X Kobiety chca lepiej zarabiajacych od nich mezczyzn inaczej patrz pierwsza odpowiedz to twojego punktu patrz rowniez druga odpowiedz. X Poczytaj w necie, w Szwecji co druga Szwedka robi sobie sztuczne zapłodnienie bo w ogóle nie chcą mieć facetów C Poraz kolejny przyklad wypychania mezczyzn z rodziny. Piszesz o nieobecnosci ojcow a takim postepowaniem to wy jestescie winne nieobecnosci ojcow a nie oni. Im bardziej walczycie tym macie gorzej i musicie radzic sobie z tym potem same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeceniasz ten feminizm, przeciętna kobieta np. fryzjerka, kasjerka czy ogrodniczka nie myśli takimi kategoriami, tylko na ogół powiela wyniesione z domu wzorce rodzinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś X Myslisz, ze przeceniam. A potatrz co sie dzieje w europie. Jestescie zapatrzone na zachod a tam g**** jest normalnoscia tak jak obrzezanie dziewczynek. A na zachodzie rzadzi feminizm. Mezczyzni zamiast dac przyslowiowego "kopa w d**e" hwalcicielom zakladali sukienki; europejscy mezczyzni wrecz boja sie podrywac zachodnioeuropejek bo panuje przekonanie, ze jak bialy europejczyk to od razu molestowanie czy proba g****u. Co do Polski to coraz wyzsza pozycja kobiet tylko i wylacznie.za to, ze jest sie kobieta co w konsekwencji powoduje to, ze coraz wiecej mezczyzn jest "gorszych od kobiet. Feministki sa za sprowadzaniem islamu do europy a przeciez w islamie kobiety sa najgorzej traktowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaremi hap
a niech sprowadzają islam, fajnie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób dziecko z banku nasienia i przestań biadolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylski
głupi babsztyl, tak to jest jak wymagania się ma jak z seriali w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic niestracisz! jak sie patrzy na dzisiejszy swiat egostow nie bedziesz miala do nikogo zalu, ze sie TOBA NIE OPIEKUJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość 2017.12.02 > 01:25 > Odpowiedniego czyli pasującego charakterem do charakteru > kobiety,niegłupiego, zadbanego (nie mylić z lalusiem), > zaradnego życiowo ( nie mylić z kimś na modłę szejka > arabskiego albo innego miliardera), z jakimiś > zainteresowaniami, innymi od siedzenia przed telewizorem > z piwskiem. Co do tych wszystkich wymagan, te (meskie) zalety ona zasluguje wylacznie z racji plci? > gość 2017.11.30 > spozniona w marzeniach dziś > co ty robiłaś ostatnie 15+ lat?? szukałaś nieistniejącego > ideału z TV czy jakiegoś księcia? Najpewniej "realizowala sie", z jakimis palan*ami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myśl o tym 24/7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij jeździć na popularne pielgrzymki Jasna Góra , Licheń a tam aż się roi od samotnych chętnych na założenie rodziny , ale ślub kościelny jest warunkiem koniecznym . Można tam pomodlić się o poznanie właściwego narzeczonego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×