Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Popelnilamblad

Błąd,którego nie można naprawić.

Polecane posty

Gość gość
A ja jeszcze nie popelnilam bledu..ale blisko jestem. Mam meza i..zakochalam sie (czytaj zwariowalam na punkcie innego) a mam cudownego merza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscaaaaaaaa
Niektorzy ludzie robia po prostu bledy. I inni ludzie ich za to kochaja, a zdradzone zony nie nawidza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cierpie zdradzanych zon!!!! Same sobie winne glupie cierietnice! Lubie jak wadi mezowie zdradzaja was ze mna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6:24 weź leki w Święta i Sylwestra jak bedziesz kwiczeć w poduszkę z tęsknoty za zonkosiem, który bedzie spędzał czas z bliskimi, a ty rozgoryczone roochadlo z zaburzonym myśleniem i poczuciem własnej wartości bedziesz kiedyś żałować straconego czasu na marnego kochania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas leci, a ja się zadręczam :( do końca życia będę się zadręczać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dobrze ;-) mam nadzieje że jesteś moją eks :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pani z godz. 6. O5 Nie popelniaj tego bledu. Piszesz, ze masz cudownego meza. To jest rzadkosc, ze trafiaja nam sie partnerzy idealni. Feromony, jesli one istnieja rzeczuwiscie, moga zrobic niedzwiedzia przysluge. Nie brnij w to, bo zaprzepascisz to, co masz cennego. Ten nowy miraz minie. Przetrwaj wariacje, skupiajac sie wlasnie na mezu. Wyjedz z nim, idz potanczyc, bierz wspolne kapiele, szeptaj mu do ucha. Wszystko, byle odwrocic mysli od zwariowania, jak okreslasz. Elena Ps. Nie czytalam calego watku. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×